عنوان

طراحی سایت رنگ مو

نویسنده

بالیی

دپارتمان

عالی و عالی

کلمه کلیدی اصلی

طراحی سایت در اصفهان

شرکت ما

عالی و عالی

 

 

طراحی سایت در اصفهان وردپرس  چه مزیت های برتری را دارد؟

چگونه تورفتگی پاراگراف به خوانندگان و مخاطبان شما کمک می کند؟

سرعت طراحی سایت در اصفهان گامی در راستای بهبود سئو

ایا بهینه سازی طراحی سایت در اصفهان یک فرایند پیچیده است؟

محبوبیت درشبکه های اجتماعی گام اساسی در بهبود رتبه طراحی سایت در اصفهان

35 بینشی که گوگل آنالیتیکس می تواند درباره طراحی سایت در اصفهان  به شما بدهد!

 

 

 

اگرچه ما روش هایی را به شما نشان می دهیم که می توانند این کار را انجام دهند ، استفاده از آن در ط راحی شما داستان دیگری است. اما نگران نباشید.    به شما امکان می دهد به راحتی به طراحی خود اضافه کنید.

اشتراک گذاری

به دنبال محتوای تازه هستید؟

از اخبار و ارتباطات هفتگی ما مقاله و نظرات دریافت کنید.

پست الکترونیک

 

با وارد کردن ایمیل ، شما موافقت می کنید یک ایمیل  ، از جمله ایمیل بازاریابی ، دریافت کنید.

و با شرایط ، ضوابط و سیاست های حریم خصوصی ما موافق باشید.

تصویری از ماتان ناوه

متان ناوه

ماتان فعالیت خود را به عنوان ایستگاه رادیویی آغاز کرده است. ماتان فیلم های ترسناک روانشناختی و رستوران های چینی را در دهه 1980 دوست دارد.

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

وب سایت خود را از طریق این ویژگی های جدید طراحی سایت در اصفهانتسریع کنید

 

 دین ایساکاروف

 26 ژوئن 2024

 

از طریق حضانت الکترونیکی  یک فروشگاه آنلاین کامل ایجاد کنید

 

 

 19 ژوئن 2024

 

اظهار نظر

ایجاد شبکه

 

سازنده وب سایت و میزبانی

میزبانی استاتیک +معمار

طراحی سایت در اصفهان وردپرس  چه مزیت های برتری را دارد؟

صفحه سازنده صفحه –در

سلام موضوع

محتوای پویا

تجارت الکترونیک

تمور

زمین

سازنده پاپ

سازنده

بهینه طراحی سایت در اصفهانسازی گردش کار

عناصر

بهینه کننده تصویر

سازنده

قیمت

 

میزبانی وردپرس

حضانت استاتیک

صفحه سازنده صفحه -در

 

عنصر

 

طراح وب

توسعه دهنده

پرسنل بازاریابی

سازوکار

منبع

 

مرکز کمک

دانشکده

وبلاگ

چگونه تورفتگی پاراگراف به خوانندگان و مخاطبان شما کمک می کند؟

مؤلفه اضافی

نقشه راه

وب سایت توسعه دهنده

حمایت کردن

شبکه ایجاد فرم واژگان

یکپارچه

داستان خالق اینترنت

تجدید دیدار

کتابخانه زمان طراحی سایت در اصفهان

بارگیری وردپرس

شرکت

 

درباره ما

با ما تماس بگیرید

حرفه

سوالات متداول

برنامه عضو

مرکز اعتماد

رسانه ها

علامت تجاری

شرایط و ضوابط

شرایط و ضوابط

سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست بیسکویت

بیانیه قابل دسترسی به وب سایت

مؤلفه نرم افزار منبع باز

 

 یک بستر برجسته سازنده وب سایت برای متخصصان وردپرس است.  خدمات را برای متخصصان شبکه (از جمله توسعه دهندگان ، طراحان و کارکنان بازاریابی) ارائه می دهد و وب سایت جدیدی دارد طراحی سایت در اصفهانکه هر 10 ثانیه بر روی پلتفرم خود ایجاد می شود.

سرعت طراحی سایت در اصفهان گامی در راستای بهبود سئو

 در اخبار ما مشترک شوید

پست الکترونیک

 

با وارد کردن ایمیل ، با ما موافقید

شرایط و ضوابط و سیاست های حریم خصوصی.

 

。 . کلیه حقوق محفوظ استپس انداز –

 

ممکن است فکر نکنید که می توانید 13 پیوند ناوبری را به طور مرتب در یک ردیف نصب کنید ، اما وب سایت های حمل و نقل ثابت می طراحی سایت در اصفهانکنند که اشتباه می کنید. در اینجا ، ما می بینیم که چگونه فضای مناسب بین پیوندها باعث می شود این اندازه از منو قابل خواندن باشد.

 

مهمتر از همه ، این خرده فروشان را وادار نمی کند که دسته خود را در دسته بزرگ منو یا نماد منو هامبورگ مخفی کنند (امروزه بسیاری از افراد).

 1. فاصله سیم اودمی

فاصله –

 

ببینید که چگونه این دوره  ماژول ها و دوره ها را تجزیه می کند. بلوک های رنگی ، سرهای جسورانه و طراحی سایت در اصفهانترکیبی بزرگ از هر خط از هر خط به زبان آموزان این امکان را می دهد تا به راحتی در این دوره اسکن شوند.

 

هنگامی که بیش از 150،000 دوره در وب سایت وجود دارد ، کاربران باید بتوانند به سرعت ارزیابی کنند که آیا این دوره برای آنها مناسب است یا خیر. فضای تنفسی زیادی (اما زیاد نیست) کمک خواهد کرد.

 1. سازمان یافته

جمع کردن فاصله بافت

 

 یک وب سایت است که به افراد محلی طراحی سایت در اصفهانکمک می کند تا افرادی را که دارای همان علاقه و فعالیت های برنامه ریزی هستند ، پیدا کنند. در شهرهای بزرگ ، چنین وب سایت هایی ممکن است برای کاربرانی که به نظر می رسد گروه ها و رویدادهای زیادی دارند ، بسیار زیاد شود.

 

به لطف  خوب سازمان یافته و از بین بردن شکاف های آن ، کاربران می توانند به سرعت از طریق گزینه های موجود در بالای وب سایت و نوار جانبی در سمت راست فیلتر شوند. سپس آنها می توانند توجه طراحی سایت در اصفهانخود را به نتیجه باریک مرکز تبدیل کنند.

ایا بهینه سازی طراحی سایت در اصفهان یک فرایند پیچیده است؟

 1. لبه

17 فضای سفید  در طراحی وب: تعریف ، بهترین تمرین &  ؛

 

    یک هتل لوکس بوتیک در نیواورلئان است. وب سایت تصویرگری نفیس آن تنها چیزی نیست که مهمانان را شگفت انگیز می کند.

 

در این صفحه ، بازدید کنندگان ابتدا تصاویر موجود در هتل را مشاهده می کنند. هنگامی که آنها به پایین می طراحی سایت در اصفهانروند ، می تواند از نحوه حرکت به سمت بالا و پایین هنگام قدردانی از هتل تقلید کند. حتی اگر انیمیشن وجود نداشته باشد ، این طرح بسیار جذاب خواهد بود زیرا مرز باریک گرافیک زیر آن است.

 1. تمرکز محصولات اپل

سیب-گرافیک

 

اپل مدت زمان طولانی دارد و تقریباً نیازی به گفتن کلمه ای به محصولات آن نیست. به همین دلیل است که بیشتر وب سایت ها می توانند محصولات را صحبت کنند.

 

حتی اگر نسخه ها و  ها وجود داشته باشد ، آنها فضای طراحی سایت در اصفهانکمی در مقایسه با محصولات و تعداد زیادی از شکاف ها را اشغال کرده اند که تمرکز بازدید کنندگان را به خود جلب می کند.

فاصله —

 

دکمه احضار نقش مهمی در سفر کاربر دارد. با توجه به دانشی که تاکنون آموخته اند ، آنها را مجبور به متوقف کردن کردند و تصمیم گرفتند که قدم بعدی را بردارند.

 

برای اینکه به مردم اجازه ندهید نه تنها به  توجه کنند ، بلکه نه تنها به یک مکان مناسب یا کاربرد طراحی سایت در اصفهانرنگی نیاز دارید تا آن را برجسته کنید. مانند دو دکمه بالا ، خالی کافی در اطراف  وجود دارد ، به طوری که وقتی بازدید کنندگان انتخاب می کنند ، می توانید همه چیز را کنار بگذارید.

 1. بلوک قیمت مگس چرخ

طرح قیمت گذاری پرواز

 

اگر جزئیات زیادی برای به اشتراک گذاشتن همزمان دارید ، می توانید از اندازه برای ایجاد یک ساختار سلسله مراتبی و فاصله برای ترکیب جزئیات مربوطه استفاده کنید. این باعث می شود روند تصمیم گیری بازدید کننده شما نرم تر طراحی سایت در اصفهانشود زیرا آنها نه تنها باید دیوارهای متنی را در نظر بگیرند.

 

محبوبیت درشبکه های اجتماعی گام اساسی در بهبود رتبه طراحی سایت در اصفهان

اگرچه ما به عنوان مثال بلوک های  قیمت گذاری در وب سایت  نگاه می کنیم ، این فاصله تهویه برای هر نوع طراحی محصول یا بلوک محتوا مفید است.

 1. طرح فرم

بدون فاصله فرم و فریادی

 

مهم نیست که چه نوع وب سایت شما ، امیدوار هستید که آنها به راحتی پر شوند. در جدول آزمایشی رایگان  ، می طراحی سایت در اصفهانبینیم که چگونه فاصله صحیح جدول را جذاب تر می کند.

 

خالی در اطراف هر قسمت می تواند به کاربران کمک کند تا در یک زمان روی یک قسمت تمرکز کنند. این فاصله کافی بسیار مفید است. وقتی شخصی شروع به پر کردن قسمت می کند ، هر برچسب از بالای آن حرکت می کند. اگر خطایی رخ دهد ، اخبار مربوطه در زیر آن ظاهر می شود.

با مهارت از فضا برای ساختن یک وب سایت بهتر استفاده کنید

 

خالی ممکن است به پوچی وب سایت اشاره کند ، طراحی سایت در اصفهاناما معانی و اهداف بسیاری در پوچی وجود دارد.

 

با کنترل فاصله در وب سایت ، می توانید یک تجربه جامع و بهتر برای همه کسانی که وارد آن می شوند ، ایجاد کنید. فضای اطراف محتوا ، پیوندها و دکمه های  نه تنها می توانند ظاهر این صفحات را بهبود بخشند. آنها همچنین می توانند اعتماد به نفس و صحت کاربران را بهبود بخشند.

این تمرکز را بهبود می بخشد

 

هنگامی که شما در یک زمان بیش از حد برای بازدید کنندگان سرمایه گذاری می کنید ، آنها در یک ضرر قرار می گیرند و تمرکز روی یک چیز دشوار می شوند.

 

این پدیده ای است که توسط قانون هیک توضیح داده شده است:

طراحی تعامل —

 

هرچه وجود محرک تر باشد ، افراد طولانی تر به این امر پاسخ می دهند. علاوه بر این ، تا آنجا که به وب سایت مربوط می شود ، این ممکن است کاملاً مانع از تصمیم گیری شود.

 

با ایجاد فضا در هر منطقه از صفحه وب ، به بازدید کنندگان خود اجازه می دهید مدتی را برای تنفس و در نظر گرفتن آنچه در جستجوی آنها هستند ، بگذرانند. این روند تصمیم گیری تصمیم گیری را کند می کند … اما بسیار خوب است.

این برای سازمان بسیار مفید است

35 بینشی که گوگل آنالیتیکس می تواند درباره طراحی سایت در اصفهان  به شما بدهد!

 

هنگامی که مطالب زیادی دارید که می توانید در وب سایت گنجانده شود ، می توان فهمید که چگونه می توانید آن را در قسمت ها و صفحات مختلف تجزیه کنید. با این حال ، قرار دادن مطالب در ظروف مختلف چندان دور نیست.

 

هنگامی که محتوای یا فضای اطراف ظرف آن را اضافه می کنید ، سیگنالی را برای درک اهمیت محتوا و رابطه آن با محتوای اطراف ارسال می کنید.

 

گروه نیلسن نورمن توضیح داد که چگونه کار می کند:

طراحی فرم  -فضای سفید

 

در این گرافیک ، شما نمی توانید 20 امتیاز ببینید. یک نقطه بزرگتر در سمت چپ خواهید دید و یک نقطه کوچکتر در سمت راست وجود دارد. این بین فاصله بین فاصله بین نقاط گروه و گروه است ، به طوری که می توانیم آنها را به عنوان واحد مربوطه به جای یک نقطه واحد در نظر بگیریم.

این امر خوانایی و خوانایی محتوا را بهبود می بخشد

 

این که آیا این متن کوتاه در تصویر قهرمان است ، پست وبلاگ طولانی هنوز یک صفحه محصول بسیار توصیفی است ، شما می خواهید بازدید کنندگان محتوای آنجا را بخوانند.

 

تنظیم صحیح قلم به جلب توجه شما به کلمات کمک می کند ، اما این فاصله در اطراف حروف ، کلمات و پاراگراف ها است تا اطمینان حاصل شود که آنها به راحتی می توانند بخوانند.

 

گروه نیلسن نورمن معتقد است که فاصله در تایپوگرافی یکی از سه عامل است که باعث می شود طراحی خوب به نظر برسد:

فاصله بین گروه

 

این نمودار روشهای مختلف شفافیت و خوانایی را نشان می دهد.

11 نمونه طراحی وب الهام بخش

 

از آنجا که روش های زیادی برای استفاده از فضاهای خالی برای بهبود وب سایت وجود دارد ، من می خواهم 11 نمونه را مشاهده کنم.

 1. آرم باغ وحش پیتسبورگ و

پیتسبورگ-زباله

 

اگر می خواهید به سرعت در آرم باغ وحش پیتسبورگ مرور کنید ، ممکن است ابتدا ببینید درختان سفید و پرندگان پرواز می کنند. با این حال ، پس از بازرسی دقیق ، تصاویر پنهان شده در اتاق منفی را مشاهده خواهید کرد: گوریل رو به شیر.

 

استفاده خلاقانه خالی باعث می شود آرم و نام تجاری آن فراموش نشدنی باشد. مهمتر از همه ، شگفتی های پنهان راهی مناسب برای تحت تأثیر قرار دادن گردشگران است.

 1. حدود 1886 کتابخانه عکس قهرمان

حدود 1886 قهرمان-قهرمان-قهرمان

 

تصویر قهرمانانه در وب سایت باید به طور مؤثر توجه بازدید کنندگان را به خود جلب کند. خیلی راه ها برای انجام دادن این وجود دارد. برای کپی کردن می توانید از بیشتر رنگ ها و شکل ها برای طراحی تصاویر قهرمان استفاده کنید. از طرف دیگر ، می توانید این کار را مانند سال 1886 انجام دهید و اجازه دهید تصویر شما وارد مرحله مرکز شود.

 

لطفاً توجه داشته باشید که چگونه گالری از تخته سفید ، پارچه کتانی سفید ، ظروف شیشه ای شفاف و کارد و چنگال های براق برای ساختن موضوع اصلی هر عکس استفاده می کند. این فضای سفید تحت اللفظی به جای رستوران ها یا شام ها روی غذا تمرکز خواهد کرد.

 1. عکسهای تولیدی فلورین شولز

فلوران

 

این وب سایت است که از عکاسان و فیلمسازان فلورین و امیل شولز محافظت می کند. همانطور که انتظار داشتید ، این وب سایت پر از عکاسی طبیعی است که از چشم عکس گرفته می شود.

 

این ثابت می کند که خالی نه تنها چیزی است که طراحی وب سایت را بهبود می بخشد. با استفاده خوب از فضای سفید ، می توانید چشم بازدید کنندگان را به طور مؤثرتر راهنمایی کنید.

 

در مثال بالا ، می بینیم که چگونه از کیفیت تاریک نیش زدن به عنوان خالی استفاده می شود و باعث می شود ماهی ماهی در آبهای سبز تمرکز اصلی شود.

 1. لینک ناوبری میزبان”در هنر چینی ، انتظار می رود فضای خالی از طریق کمبود تصویر اطلاعاتی را منتقل کند. شکل و طرح خالی باعث ایجاد ریتم و وحدت می شود. شکل جامد یکسان است و برعکس ،” این روش دیگر است. “

 

از آنجا که تمرکز مدرنیسم مینیمالیسم ، شبکه های ساختاری و فضای منفی است ، فضا بعداً به یک غذای اصلی برای طراحی چاپ تبدیل شده است.

 

بنابراین ، ما همچنین ممکن است آن را به دلیل کاغذ سفید که توسط مدرنیستی یا ترسیم شده آنها نوشته شده است ، خالی بنامیم.

انواع مختلفی از خالی که باید بدانید

 

به طور کلی ، ما فضای خالی را به دو دسته مختلف تقسیم می کنیم:

مینی و کلان خالی

 

فضاهای میکرو و کلان نه تنها فضاهای خالی را با توجه به اندازه تعریف می کنند.

 

فضای میکرو -سفید به شکاف ها و بافر های کوچکتر که در اطراف محتوا ساخته شده است ، اشاره دارد. به عنوان مثال ، می توانید فضای میکرو را از جنبه زیر پیدا کنید:

 

 حرف

 شخصیت

 پاراگراف

 لینک ناوبری

 تصاویر یا محتوا در شبکه

 قسمت جدول

 

هدف از فضای مینیاتوری بهبود خوانایی و خوانایی محتوا است.

 

از طرف دیگر ، ماکرو خالی به یک منطقه بزرگتر و بدون محتوا اشاره دارد. به عنوان مثال ، می توانید یک کلان خالی پیدا کنید:

 

 در حاشیه وب سایت

 در اطراف آرم در عنوان

 بین صفحه بین صفحه

 در یک تصویر قهرمان

 محتوای اصلی و نوار کناری را جدا کنید

 در تصویر

 دکمه  در اطراف

 

هدف از فضای خالی کلان بهبود چیدمان وب سایت و درک و حرکت آسان تر است.

خالی منفعل و فعال

 

خالی همچنین می تواند به دسته های منفعل و فعال تقسیم شود.

 

فضای سفید منفعل به شکاف بین طراحی یا چیدمان اشاره دارد. شما می توانید زیبایی شناسی اندازه یا اندازه این فضاها را کنترل کنید ، اما آنها در آنجا قرار می گیرند.

 

فضای خالی فعال به یک منطقه خالی اشاره دارد که قصد دارد برای کمک به جریان به صفحه اضافه شود. هدف این است که چشمان بازدید کننده را راهنمایی کنید تا از صفحه یا روند کار راهنمایی کنند تا اینکه به نتیجه گیری اجتناب ناپذیر برسند و آن را تبدیل کنند.

 1. چرا باید در وب سایت از خالی استفاده کنید

 

 • در زیر دلایل اصلی فضای خالی ساخته شده در هر وب سایتی که طراحی کرده اید آورده شده است:

این کلاسیک است

 

بر خلاف روندهای طراحی شبکه ، این روند فقط ممکن است مدت زمان کوتاهی باشد ، یا در یک دوره زمانی کوتاه ، فضای سفید یک کلاسیک طولانی است. تا زمانی که می بینید چه مدت وجود دارد و چگونه از خوشنویسی چینی تا آثار مدرنیستی توسعه می یابد ، اکنون اینترنت است.

 

اگر می خواهید از طراحی وب آینده محافظت کنید ، فضای سفید باید بخشی از آن باشد.

این منجر به یک رابط جذاب تر می شود

 

ورود به وب سایت مانند ورود به خانه شخصی است. برای درک راحتی خود در این مورد به چند ثانیه نیاز دارید.

 

با وجود شکاف مناسب ، می توانید تضاد کاملی بین محتوا و فضا ایجاد کنید.

 

اما نسبت صحیح توسط شما تعیین می شود. برای مارک هایی مانند  ، بسیاری از مناطق خالی مؤثر هستند:

طراحی فضایی سفید گوگل

 

با این حال ، برای یک برند دیگر ،  بسیار ساده ممکن است باعث شود وب سایت به فضای نگاه کند و نام تجاری بی ارزش است. با این حال ، اگر تعادل مناسب پیدا کردید ، البته بخش خالی از انتخاب شما می تواند باعث شود وب سایت برای کاربران هدف خود جذاب به نظر برسد.

استفاده از وب سایت را آسان تر می کند

 

اگر اصول طراحی وب سایت را مطالعه کنید ، تعداد زیادی از ویژگی های موقعیت یابی و فاصله را مشاهده خواهید کرد.

 

هنگامی که این اصول طراحی را در وب سایت اعمال می کنید ، از روانشناسی کاربر برای ایجاد رابط و سفر کاربر استفاده خواهید کرد که درک و پیگیری آن آسان است.

 

قانون  را به عنوان نمونه در نظر بگیرید:

مثال عناصر فیتس-قانونسایت اینترنتی. در حقیقت ، این ابزاری قدرتمند است که می تواند از لحاظ هوشمندانه برای تهیه تنفس ، تمرکز و آسانتر کردن سفر به کاربران استفاده شود. چگونه می توان فهمید

 

روشهای مختلف بسیاری از طراحی وب -از طراحی ساده ، مسطح ، طراحی مواد و استفاده خلاقانه کنتراست وجود دارد. یکی دیگر از ابزارهای بسیار مهم در طراحی وب خالی است.

 

فضای سفید مینیمالیسم و تعادل را تشویق می کند. همچنین می تواند با ایجاد مانند وقفه پاراگراف و فضا برای بهبود خوانایی ، تجربه کاربر را بهبود بخشد.

 

با این حال ، استفاده از فضا باید تکمیل و به درستی باشد. استفاده بسیار کم ، می توانید به خوانایی و در دسترس بودن وب سایت بسیار آسیب برسانید. با استفاده از موارد بسیار زیاد ، خطر ابتلا به خطای اطلاعات در مورد برند را به خطر می اندازید.

 

در این مقاله ، ما بحث خواهیم کرد که چه نوع خالی است ، انواع مختلفی ، توضیح می دهیم که چرا از آن استفاده می کنید ، و مهمتر از آن ، نمونه خوبی از تحقق فضای خالی خوب را به شما نشان می دهد.

با استفاده از مقایسه در طراحی وب ، یک وب سایت منحصر به فرد ایجاد کنید

فهرست مطالب

 

 خالی چیست؟

 فضای سفید از کجا آمده است؟

 انواع مختلفی از خالی که باید بدانید

 مینی و کلان خالی

 خالی منفعل و فعال

 چرا باید در وب سایت از خالی استفاده کنید

 این کلاسیک است

 این منجر به یک رابط جذاب تر می شود

 استفاده از وب سایت را آسان تر می کند

 این تمرکز را بهبود می بخشد

 این برای سازمان بسیار مفید است

 این امر خوانایی و خوانایی محتوا را بهبود می بخشد

 11 نمونه طراحی وب الهام بخش

 1. آرم باغ وحش پیتسبورگ و
 2. حدود 1886 کتابخانه عکس قهرمان
 3. عکسهای تولیدی فلورین شولز
 4. لینک ناوبری میزبان
 5. فاصله سیم اودمی
 6. سازمان یافته
 7. لبه
 8. تمرکز محصولات اپل
 9. بلوک قیمت مگس چرخ
 10. طرح فرم

 

خالی چیست؟

 

فضای سفید (همچنین به عنوان فضای منفی نیز شناخته می شود) فضای خالی در صفحه وب و فضای خالی اطراف عنصر است.

 

از آن برای تعادل در طراحی ، محتوای سازمانی و عناصر استفاده می شود و تجربه بصری کاربر را بهبود می بخشد.

 

اگر صفحه اصلی وب سایت نیویورکر را بررسی کنید ، می توانید نمونه های آن را در هر مکان مشاهده کنید:

—2021

 

فضای بزرگ کمپین هاکا نیویورک:

سرپرست

 

فضای هم ارزی هر لینک ناوبری را جدا کنید:

نوکر

 

منطقه کوسن در اطراف بلوک محتوای هر صفحه اصلی ساخته شده است:

از راه دور نیویورک

 

حتی کرنینگ که توسط طراح ، رهبری و طرح ردیابی انتخاب شده است ، سودمندی فضای سفید را در طراحی وب سایت نشان می دهد.

 

با نگاهی به وب سایت در سال 2008 ، متوجه خواهید شد که فضای سفید باعث ایجاد تفاوت زیادی شده است:

—2008

 

برخی از شکاف ها وجود دارد ، اگرچه به همان اندازه ظریف یا استراتژیک نیست که امروز در وب سایت می بینیم.

فضای سفید از کجا آمده است؟

 

اصطلاح “فضای سفید” کمی گمراه کننده است. اگرچه برخی از نمونه های خالی در واقع سفید هستند (مانند مثال “نیویورک” در بالا) ، معمولاً اینگونه نیست.

 

برای درک نام فضا ، باید منبع آن را مشاهده کنیم.

 

اگرچه هیچ کس از افرادی که خالی ایجاد می کنند یا نام آن را می دهند نقل نمی کند ، اما ما می توانیم آن را به مهمانی های زیر نسبت دهیم:

 

اولین هنرمند و خوشنویسی چینی در قرن بیستم است. فضای خالی روی کاغذ برنج سفید که آنها کار می کنند به عنوان هدر رفتن فضا در نظر گرفته نمی شود. آنها در پوچی معنی پیدا کردند و معتقد بودند که این امر به درک کلی از کل وضعیت کمک می کند.

 

آنها آن را “طراحی سفید” می نامند.

 

کارول داگلاس ارزش فضای سفید را در هنر چینی توضیح داد: پرش به محتوا

وبلاگ

 

 همه دسته بندی ها

 عنصر

 طرح

 بازار یابی

 توسعه دادن

 کسب و کار

 اری

 سرپرستی

 

جستجو کردن:

شروع

 

فضا در طراحی وب: تعریف ، بهترین تمرین و مثال

 

 متان ناوه

 طراحی شبکه

 15.06.21

 

خالی به مراتب بیشتر از خالی بین یک عنصر است

عنوان

طراحی سایت رنگ مو

نویسنده

بالیی

دپارتمان

عالی و عالی

کلمه کلیدی اصلی

طراحی سایت در اصفهان

شرکت ما

عالی و عالی

 

 

طراحی سایت در اصفهان وردپرس  چه مزیت های برتری را دارد؟

چگونه تورفتگی پاراگراف به خوانندگان و مخاطبان شما کمک می کند؟

سرعت طراحی سایت در اصفهان گامی در راستای بهبود سئو

ایا بهینه سازی طراحی سایت در اصفهان یک فرایند پیچیده است؟

محبوبیت درشبکه های اجتماعی گام اساسی در بهبود رتبه طراحی سایت در اصفهان

35 بینشی که گوگل آنالیتیکس می تواند درباره طراحی سایت در اصفهان  به شما بدهد!

 

 

 

اگرچه ما روش هایی را به شما نشان می دهیم که می توانند این کار را انجام دهند ، استفاده از آن در ط راحی شما داستان دیگری است. اما نگران نباشید.    به شما امکان می دهد به راحتی به طراحی خود اضافه کنید.

اشتراک گذاری

به دنبال محتوای تازه هستید؟

از اخبار و ارتباطات هفتگی ما مقاله و نظرات دریافت کنید.

پست الکترونیک

 

با وارد کردن ایمیل ، شما موافقت می کنید یک ایمیل  ، از جمله ایمیل بازاریابی ، دریافت کنید.

و با شرایط ، ضوابط و سیاست های حریم خصوصی ما موافق باشید.

تصویری از ماتان ناوه

متان ناوه

ماتان فعالیت خود را به عنوان ایستگاه رادیویی آغاز کرده است. ماتان فیلم های ترسناک روانشناختی و رستوران های چینی را در دهه 1980 دوست دارد.

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

وب سایت خود را از طریق این ویژگی های جدید طراحی سایت در اصفهانتسریع کنید

 

 دین ایساکاروف

 26 ژوئن 2024

 

از طریق حضانت الکترونیکی  یک فروشگاه آنلاین کامل ایجاد کنید

 

 

 19 ژوئن 2024

 

اظهار نظر

ایجاد شبکه

 

سازنده وب سایت و میزبانی

میزبانی استاتیک +معمار

طراحی سایت در اصفهان وردپرس  چه مزیت های برتری را دارد؟

صفحه سازنده صفحه –در

سلام موضوع

محتوای پویا

تجارت الکترونیک

تمور

زمین

سازنده پاپ

سازنده

بهینه طراحی سایت در اصفهانسازی گردش کار

عناصر

بهینه کننده تصویر

سازنده

قیمت

 

میزبانی وردپرس

حضانت استاتیک

صفحه سازنده صفحه -در

 

عنصر

 

طراح وب

توسعه دهنده

پرسنل بازاریابی

سازوکار

منبع

 

مرکز کمک

دانشکده

وبلاگ

چگونه تورفتگی پاراگراف به خوانندگان و مخاطبان شما کمک می کند؟

مؤلفه اضافی

نقشه راه

وب سایت توسعه دهنده

حمایت کردن

شبکه ایجاد فرم واژگان

یکپارچه

داستان خالق اینترنت

تجدید دیدار

کتابخانه زمان طراحی سایت در اصفهان

بارگیری وردپرس

شرکت

 

درباره ما

با ما تماس بگیرید

حرفه

سوالات متداول

برنامه عضو

مرکز اعتماد

رسانه ها

علامت تجاری

شرایط و ضوابط

شرایط و ضوابط

سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست بیسکویت

بیانیه قابل دسترسی به وب سایت

مؤلفه نرم افزار منبع باز

 

 یک بستر برجسته سازنده وب سایت برای متخصصان وردپرس است.  خدمات را برای متخصصان شبکه (از جمله توسعه دهندگان ، طراحان و کارکنان بازاریابی) ارائه می دهد و وب سایت جدیدی دارد طراحی سایت در اصفهانکه هر 10 ثانیه بر روی پلتفرم خود ایجاد می شود.

سرعت طراحی سایت در اصفهان گامی در راستای بهبود سئو

 در اخبار ما مشترک شوید

پست الکترونیک

 

با وارد کردن ایمیل ، با ما موافقید

شرایط و ضوابط و سیاست های حریم خصوصی.

 

。 . کلیه حقوق محفوظ استپس انداز –

 

ممکن است فکر نکنید که می توانید 13 پیوند ناوبری را به طور مرتب در یک ردیف نصب کنید ، اما وب سایت های حمل و نقل ثابت می طراحی سایت در اصفهانکنند که اشتباه می کنید. در اینجا ، ما می بینیم که چگونه فضای مناسب بین پیوندها باعث می شود این اندازه از منو قابل خواندن باشد.

 

مهمتر از همه ، این خرده فروشان را وادار نمی کند که دسته خود را در دسته بزرگ منو یا نماد منو هامبورگ مخفی کنند (امروزه بسیاری از افراد).

 1. فاصله سیم اودمی

فاصله –

 

ببینید که چگونه این دوره  ماژول ها و دوره ها را تجزیه می کند. بلوک های رنگی ، سرهای جسورانه و طراحی سایت در اصفهانترکیبی بزرگ از هر خط از هر خط به زبان آموزان این امکان را می دهد تا به راحتی در این دوره اسکن شوند.

 

هنگامی که بیش از 150،000 دوره در وب سایت وجود دارد ، کاربران باید بتوانند به سرعت ارزیابی کنند که آیا این دوره برای آنها مناسب است یا خیر. فضای تنفسی زیادی (اما زیاد نیست) کمک خواهد کرد.

 1. سازمان یافته

جمع کردن فاصله بافت

 

 یک وب سایت است که به افراد محلی طراحی سایت در اصفهانکمک می کند تا افرادی را که دارای همان علاقه و فعالیت های برنامه ریزی هستند ، پیدا کنند. در شهرهای بزرگ ، چنین وب سایت هایی ممکن است برای کاربرانی که به نظر می رسد گروه ها و رویدادهای زیادی دارند ، بسیار زیاد شود.

 

به لطف  خوب سازمان یافته و از بین بردن شکاف های آن ، کاربران می توانند به سرعت از طریق گزینه های موجود در بالای وب سایت و نوار جانبی در سمت راست فیلتر شوند. سپس آنها می توانند توجه طراحی سایت در اصفهانخود را به نتیجه باریک مرکز تبدیل کنند.

ایا بهینه سازی طراحی سایت در اصفهان یک فرایند پیچیده است؟

 1. لبه

17 فضای سفید  در طراحی وب: تعریف ، بهترین تمرین &  ؛

 

    یک هتل لوکس بوتیک در نیواورلئان است. وب سایت تصویرگری نفیس آن تنها چیزی نیست که مهمانان را شگفت انگیز می کند.

 

در این صفحه ، بازدید کنندگان ابتدا تصاویر موجود در هتل را مشاهده می کنند. هنگامی که آنها به پایین می طراحی سایت در اصفهانروند ، می تواند از نحوه حرکت به سمت بالا و پایین هنگام قدردانی از هتل تقلید کند. حتی اگر انیمیشن وجود نداشته باشد ، این طرح بسیار جذاب خواهد بود زیرا مرز باریک گرافیک زیر آن است.

 1. تمرکز محصولات اپل

سیب-گرافیک

 

اپل مدت زمان طولانی دارد و تقریباً نیازی به گفتن کلمه ای به محصولات آن نیست. به همین دلیل است که بیشتر وب سایت ها می توانند محصولات را صحبت کنند.

 

حتی اگر نسخه ها و  ها وجود داشته باشد ، آنها فضای طراحی سایت در اصفهانکمی در مقایسه با محصولات و تعداد زیادی از شکاف ها را اشغال کرده اند که تمرکز بازدید کنندگان را به خود جلب می کند.

فاصله —

 

دکمه احضار نقش مهمی در سفر کاربر دارد. با توجه به دانشی که تاکنون آموخته اند ، آنها را مجبور به متوقف کردن کردند و تصمیم گرفتند که قدم بعدی را بردارند.

 

برای اینکه به مردم اجازه ندهید نه تنها به  توجه کنند ، بلکه نه تنها به یک مکان مناسب یا کاربرد طراحی سایت در اصفهانرنگی نیاز دارید تا آن را برجسته کنید. مانند دو دکمه بالا ، خالی کافی در اطراف  وجود دارد ، به طوری که وقتی بازدید کنندگان انتخاب می کنند ، می توانید همه چیز را کنار بگذارید.

 1. بلوک قیمت مگس چرخ

طرح قیمت گذاری پرواز

 

اگر جزئیات زیادی برای به اشتراک گذاشتن همزمان دارید ، می توانید از اندازه برای ایجاد یک ساختار سلسله مراتبی و فاصله برای ترکیب جزئیات مربوطه استفاده کنید. این باعث می شود روند تصمیم گیری بازدید کننده شما نرم تر طراحی سایت در اصفهانشود زیرا آنها نه تنها باید دیوارهای متنی را در نظر بگیرند.

 

محبوبیت درشبکه های اجتماعی گام اساسی در بهبود رتبه طراحی سایت در اصفهان

اگرچه ما به عنوان مثال بلوک های  قیمت گذاری در وب سایت  نگاه می کنیم ، این فاصله تهویه برای هر نوع طراحی محصول یا بلوک محتوا مفید است.

 1. طرح فرم

بدون فاصله فرم و فریادی

 

مهم نیست که چه نوع وب سایت شما ، امیدوار هستید که آنها به راحتی پر شوند. در جدول آزمایشی رایگان  ، می طراحی سایت در اصفهانبینیم که چگونه فاصله صحیح جدول را جذاب تر می کند.

 

خالی در اطراف هر قسمت می تواند به کاربران کمک کند تا در یک زمان روی یک قسمت تمرکز کنند. این فاصله کافی بسیار مفید است. وقتی شخصی شروع به پر کردن قسمت می کند ، هر برچسب از بالای آن حرکت می کند. اگر خطایی رخ دهد ، اخبار مربوطه در زیر آن ظاهر می شود.

با مهارت از فضا برای ساختن یک وب سایت بهتر استفاده کنید

 

خالی ممکن است به پوچی وب سایت اشاره کند ، طراحی سایت در اصفهاناما معانی و اهداف بسیاری در پوچی وجود دارد.

 

با کنترل فاصله در وب سایت ، می توانید یک تجربه جامع و بهتر برای همه کسانی که وارد آن می شوند ، ایجاد کنید. فضای اطراف محتوا ، پیوندها و دکمه های  نه تنها می توانند ظاهر این صفحات را بهبود بخشند. آنها همچنین می توانند اعتماد به نفس و صحت کاربران را بهبود بخشند.

این تمرکز را بهبود می بخشد

 

هنگامی که شما در یک زمان بیش از حد برای بازدید کنندگان سرمایه گذاری می کنید ، آنها در یک ضرر قرار می گیرند و تمرکز روی یک چیز دشوار می شوند.

 

این پدیده ای است که توسط قانون هیک توضیح داده شده است:

طراحی تعامل —

 

هرچه وجود محرک تر باشد ، افراد طولانی تر به این امر پاسخ می دهند. علاوه بر این ، تا آنجا که به وب سایت مربوط می شود ، این ممکن است کاملاً مانع از تصمیم گیری شود.

 

با ایجاد فضا در هر منطقه از صفحه وب ، به بازدید کنندگان خود اجازه می دهید مدتی را برای تنفس و در نظر گرفتن آنچه در جستجوی آنها هستند ، بگذرانند. این روند تصمیم گیری تصمیم گیری را کند می کند … اما بسیار خوب است.

این برای سازمان بسیار مفید است

35 بینشی که گوگل آنالیتیکس می تواند درباره طراحی سایت در اصفهان  به شما بدهد!

 

هنگامی که مطالب زیادی دارید که می توانید در وب سایت گنجانده شود ، می توان فهمید که چگونه می توانید آن را در قسمت ها و صفحات مختلف تجزیه کنید. با این حال ، قرار دادن مطالب در ظروف مختلف چندان دور نیست.

 

هنگامی که محتوای یا فضای اطراف ظرف آن را اضافه می کنید ، سیگنالی را برای درک اهمیت محتوا و رابطه آن با محتوای اطراف ارسال می کنید.

 

گروه نیلسن نورمن توضیح داد که چگونه کار می کند:

طراحی فرم  -فضای سفید

 

در این گرافیک ، شما نمی توانید 20 امتیاز ببینید. یک نقطه بزرگتر در سمت چپ خواهید دید و یک نقطه کوچکتر در سمت راست وجود دارد. این بین فاصله بین فاصله بین نقاط گروه و گروه است ، به طوری که می توانیم آنها را به عنوان واحد مربوطه به جای یک نقطه واحد در نظر بگیریم.

این امر خوانایی و خوانایی محتوا را بهبود می بخشد

 

این که آیا این متن کوتاه در تصویر قهرمان است ، پست وبلاگ طولانی هنوز یک صفحه محصول بسیار توصیفی است ، شما می خواهید بازدید کنندگان محتوای آنجا را بخوانند.

 

تنظیم صحیح قلم به جلب توجه شما به کلمات کمک می کند ، اما این فاصله در اطراف حروف ، کلمات و پاراگراف ها است تا اطمینان حاصل شود که آنها به راحتی می توانند بخوانند.

 

گروه نیلسن نورمن معتقد است که فاصله در تایپوگرافی یکی از سه عامل است که باعث می شود طراحی خوب به نظر برسد:

فاصله بین گروه

 

این نمودار روشهای مختلف شفافیت و خوانایی را نشان می دهد.

11 نمونه طراحی وب الهام بخش

 

از آنجا که روش های زیادی برای استفاده از فضاهای خالی برای بهبود وب سایت وجود دارد ، من می خواهم 11 نمونه را مشاهده کنم.

 1. آرم باغ وحش پیتسبورگ و

پیتسبورگ-زباله

 

اگر می خواهید به سرعت در آرم باغ وحش پیتسبورگ مرور کنید ، ممکن است ابتدا ببینید درختان سفید و پرندگان پرواز می کنند. با این حال ، پس از بازرسی دقیق ، تصاویر پنهان شده در اتاق منفی را مشاهده خواهید کرد: گوریل رو به شیر.

 

استفاده خلاقانه خالی باعث می شود آرم و نام تجاری آن فراموش نشدنی باشد. مهمتر از همه ، شگفتی های پنهان راهی مناسب برای تحت تأثیر قرار دادن گردشگران است.

 1. حدود 1886 کتابخانه عکس قهرمان

حدود 1886 قهرمان-قهرمان-قهرمان

 

تصویر قهرمانانه در وب سایت باید به طور مؤثر توجه بازدید کنندگان را به خود جلب کند. خیلی راه ها برای انجام دادن این وجود دارد. برای کپی کردن می توانید از بیشتر رنگ ها و شکل ها برای طراحی تصاویر قهرمان استفاده کنید. از طرف دیگر ، می توانید این کار را مانند سال 1886 انجام دهید و اجازه دهید تصویر شما وارد مرحله مرکز شود.

 

لطفاً توجه داشته باشید که چگونه گالری از تخته سفید ، پارچه کتانی سفید ، ظروف شیشه ای شفاف و کارد و چنگال های براق برای ساختن موضوع اصلی هر عکس استفاده می کند. این فضای سفید تحت اللفظی به جای رستوران ها یا شام ها روی غذا تمرکز خواهد کرد.

 1. عکسهای تولیدی فلورین شولز

فلوران

 

این وب سایت است که از عکاسان و فیلمسازان فلورین و امیل شولز محافظت می کند. همانطور که انتظار داشتید ، این وب سایت پر از عکاسی طبیعی است که از چشم عکس گرفته می شود.

 

این ثابت می کند که خالی نه تنها چیزی است که طراحی وب سایت را بهبود می بخشد. با استفاده خوب از فضای سفید ، می توانید چشم بازدید کنندگان را به طور مؤثرتر راهنمایی کنید.

 

در مثال بالا ، می بینیم که چگونه از کیفیت تاریک نیش زدن به عنوان خالی استفاده می شود و باعث می شود ماهی ماهی در آبهای سبز تمرکز اصلی شود.

 1. لینک ناوبری میزبان”در هنر چینی ، انتظار می رود فضای خالی از طریق کمبود تصویر اطلاعاتی را منتقل کند. شکل و طرح خالی باعث ایجاد ریتم و وحدت می شود. شکل جامد یکسان است و برعکس ،” این روش دیگر است. “

 

از آنجا که تمرکز مدرنیسم مینیمالیسم ، شبکه های ساختاری و فضای منفی است ، فضا بعداً به یک غذای اصلی برای طراحی چاپ تبدیل شده است.

 

بنابراین ، ما همچنین ممکن است آن را به دلیل کاغذ سفید که توسط مدرنیستی یا ترسیم شده آنها نوشته شده است ، خالی بنامیم.

انواع مختلفی از خالی که باید بدانید

 

به طور کلی ، ما فضای خالی را به دو دسته مختلف تقسیم می کنیم:

مینی و کلان خالی

 

فضاهای میکرو و کلان نه تنها فضاهای خالی را با توجه به اندازه تعریف می کنند.

 

فضای میکرو -سفید به شکاف ها و بافر های کوچکتر که در اطراف محتوا ساخته شده است ، اشاره دارد. به عنوان مثال ، می توانید فضای میکرو را از جنبه زیر پیدا کنید:

 

 حرف

 شخصیت

 پاراگراف

 لینک ناوبری

 تصاویر یا محتوا در شبکه

 قسمت جدول

 

هدف از فضای مینیاتوری بهبود خوانایی و خوانایی محتوا است.

 

از طرف دیگر ، ماکرو خالی به یک منطقه بزرگتر و بدون محتوا اشاره دارد. به عنوان مثال ، می توانید یک کلان خالی پیدا کنید:

 

 در حاشیه وب سایت

 در اطراف آرم در عنوان

 بین صفحه بین صفحه

 در یک تصویر قهرمان

 محتوای اصلی و نوار کناری را جدا کنید

 در تصویر

 دکمه  در اطراف

 

هدف از فضای خالی کلان بهبود چیدمان وب سایت و درک و حرکت آسان تر است.

خالی منفعل و فعال

 

خالی همچنین می تواند به دسته های منفعل و فعال تقسیم شود.

 

فضای سفید منفعل به شکاف بین طراحی یا چیدمان اشاره دارد. شما می توانید زیبایی شناسی اندازه یا اندازه این فضاها را کنترل کنید ، اما آنها در آنجا قرار می گیرند.

 

فضای خالی فعال به یک منطقه خالی اشاره دارد که قصد دارد برای کمک به جریان به صفحه اضافه شود. هدف این است که چشمان بازدید کننده را راهنمایی کنید تا از صفحه یا روند کار راهنمایی کنند تا اینکه به نتیجه گیری اجتناب ناپذیر برسند و آن را تبدیل کنند.

 1. چرا باید در وب سایت از خالی استفاده کنید

 

 • در زیر دلایل اصلی فضای خالی ساخته شده در هر وب سایتی که طراحی کرده اید آورده شده است:

این کلاسیک است

 

بر خلاف روندهای طراحی شبکه ، این روند فقط ممکن است مدت زمان کوتاهی باشد ، یا در یک دوره زمانی کوتاه ، فضای سفید یک کلاسیک طولانی است. تا زمانی که می بینید چه مدت وجود دارد و چگونه از خوشنویسی چینی تا آثار مدرنیستی توسعه می یابد ، اکنون اینترنت است.

 

اگر می خواهید از طراحی وب آینده محافظت کنید ، فضای سفید باید بخشی از آن باشد.

این منجر به یک رابط جذاب تر می شود

 

ورود به وب سایت مانند ورود به خانه شخصی است. برای درک راحتی خود در این مورد به چند ثانیه نیاز دارید.

 

با وجود شکاف مناسب ، می توانید تضاد کاملی بین محتوا و فضا ایجاد کنید.

 

اما نسبت صحیح توسط شما تعیین می شود. برای مارک هایی مانند  ، بسیاری از مناطق خالی مؤثر هستند:

طراحی فضایی سفید گوگل

 

با این حال ، برای یک برند دیگر ،  بسیار ساده ممکن است باعث شود وب سایت به فضای نگاه کند و نام تجاری بی ارزش است. با این حال ، اگر تعادل مناسب پیدا کردید ، البته بخش خالی از انتخاب شما می تواند باعث شود وب سایت برای کاربران هدف خود جذاب به نظر برسد.

استفاده از وب سایت را آسان تر می کند

 

اگر اصول طراحی وب سایت را مطالعه کنید ، تعداد زیادی از ویژگی های موقعیت یابی و فاصله را مشاهده خواهید کرد.

 

هنگامی که این اصول طراحی را در وب سایت اعمال می کنید ، از روانشناسی کاربر برای ایجاد رابط و سفر کاربر استفاده خواهید کرد که درک و پیگیری آن آسان است.

 

قانون  را به عنوان نمونه در نظر بگیرید:

مثال عناصر فیتس-قانونسایت اینترنتی. در حقیقت ، این ابزاری قدرتمند است که می تواند از لحاظ هوشمندانه برای تهیه تنفس ، تمرکز و آسانتر کردن سفر به کاربران استفاده شود. چگونه می توان فهمید

 

روشهای مختلف بسیاری از طراحی وب -از طراحی ساده ، مسطح ، طراحی مواد و استفاده خلاقانه کنتراست وجود دارد. یکی دیگر از ابزارهای بسیار مهم در طراحی وب خالی است.

 

فضای سفید مینیمالیسم و تعادل را تشویق می کند. همچنین می تواند با ایجاد مانند وقفه پاراگراف و فضا برای بهبود خوانایی ، تجربه کاربر را بهبود بخشد.

 

با این حال ، استفاده از فضا باید تکمیل و به درستی باشد. استفاده بسیار کم ، می توانید به خوانایی و در دسترس بودن وب سایت بسیار آسیب برسانید. با استفاده از موارد بسیار زیاد ، خطر ابتلا به خطای اطلاعات در مورد برند را به خطر می اندازید.

 

در این مقاله ، ما بحث خواهیم کرد که چه نوع خالی است ، انواع مختلفی ، توضیح می دهیم که چرا از آن استفاده می کنید ، و مهمتر از آن ، نمونه خوبی از تحقق فضای خالی خوب را به شما نشان می دهد.

با استفاده از مقایسه در طراحی وب ، یک وب سایت منحصر به فرد ایجاد کنید

فهرست مطالب

 

 خالی چیست؟

 فضای سفید از کجا آمده است؟

 انواع مختلفی از خالی که باید بدانید

 مینی و کلان خالی

 خالی منفعل و فعال

 چرا باید در وب سایت از خالی استفاده کنید

 این کلاسیک است

 این منجر به یک رابط جذاب تر می شود

 استفاده از وب سایت را آسان تر می کند

 این تمرکز را بهبود می بخشد

 این برای سازمان بسیار مفید است

 این امر خوانایی و خوانایی محتوا را بهبود می بخشد

 11 نمونه طراحی وب الهام بخش

 1. آرم باغ وحش پیتسبورگ و
 2. حدود 1886 کتابخانه عکس قهرمان
 3. عکسهای تولیدی فلورین شولز
 4. لینک ناوبری میزبان
 5. فاصله سیم اودمی
 6. سازمان یافته
 7. لبه
 8. تمرکز محصولات اپل
 9. بلوک قیمت مگس چرخ
 10. طرح فرم

 

خالی چیست؟

 

فضای سفید (همچنین به عنوان فضای منفی نیز شناخته می شود) فضای خالی در صفحه وب و فضای خالی اطراف عنصر است.

 

از آن برای تعادل در طراحی ، محتوای سازمانی و عناصر استفاده می شود و تجربه بصری کاربر را بهبود می بخشد.

 

اگر صفحه اصلی وب سایت نیویورکر را بررسی کنید ، می توانید نمونه های آن را در هر مکان مشاهده کنید:

—2021

 

فضای بزرگ کمپین هاکا نیویورک:

سرپرست

 

فضای هم ارزی هر لینک ناوبری را جدا کنید:

نوکر

 

منطقه کوسن در اطراف بلوک محتوای هر صفحه اصلی ساخته شده است:

از راه دور نیویورک

 

حتی کرنینگ که توسط طراح ، رهبری و طرح ردیابی انتخاب شده است ، سودمندی فضای سفید را در طراحی وب سایت نشان می دهد.

 

با نگاهی به وب سایت در سال 2008 ، متوجه خواهید شد که فضای سفید باعث ایجاد تفاوت زیادی شده است:

—2008

 

برخی از شکاف ها وجود دارد ، اگرچه به همان اندازه ظریف یا استراتژیک نیست که امروز در وب سایت می بینیم.

فضای سفید از کجا آمده است؟

 

اصطلاح “فضای سفید” کمی گمراه کننده است. اگرچه برخی از نمونه های خالی در واقع سفید هستند (مانند مثال “نیویورک” در بالا) ، معمولاً اینگونه نیست.

 

برای درک نام فضا ، باید منبع آن را مشاهده کنیم.

 

اگرچه هیچ کس از افرادی که خالی ایجاد می کنند یا نام آن را می دهند نقل نمی کند ، اما ما می توانیم آن را به مهمانی های زیر نسبت دهیم:

 

اولین هنرمند و خوشنویسی چینی در قرن بیستم است. فضای خالی روی کاغذ برنج سفید که آنها کار می کنند به عنوان هدر رفتن فضا در نظر گرفته نمی شود. آنها در پوچی معنی پیدا کردند و معتقد بودند که این امر به درک کلی از کل وضعیت کمک می کند.

 

آنها آن را “طراحی سفید” می نامند.

 

کارول داگلاس ارزش فضای سفید را در هنر چینی توضیح داد: پرش به محتوا

وبلاگ

 

 همه دسته بندی ها

 عنصر

 طرح

 بازار یابی

 توسعه دادن

 کسب و کار

 اری

 سرپرستی

 

جستجو کردن:

شروع

 

فضا در طراحی وب: تعریف ، بهترین تمرین و مثال

 

 متان ناوه

 طراحی شبکه

 15.06.21

 

خالی به مراتب بیشتر از خالی بین یک عنصر است

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *