عنوان

طراحی سایت سالن زیبایی

نویسنده

بالیی

دپارتمان

عالی و عالی

کلمه کلیدی اصلی

طراحی سایت در اصفهان

شرکت ما

عالی و عالی

 

 

انتخاب کلمه کلیدی مناسب و کاربر پسند در یک موضوع بسیار حائز اهمیت

آیا فقط رعایت این موارد برای داشتن یک طراحی سایت در اصفهان سئوفرندلی کافیست؟

مرحله 2: طراحی گرافیکی طراحی سایت در اصفهان پس از تایید کارفرما

بدنه و متن اصلی مقاله و تاثیر آن در سئو

نتیجه گیری:پس چه می توانیم بکنیم؟چگونه باید محتوای خود را فراگیرتر بنویسیم؟

آیا استفاده از ابزارهایی مانند    می‌تواند به بهبود طراحی سایت در اصفهان کمک کند؟

 

 

 

به همین دلیل است که با منابع زمانی شما سازماندهی شده است تا به شما کمک کند تا در رسانه های اجتماعی سازگار باشید بدون اینکه وقت زیادی را فدا کنید.

 

شما باید دو چیز تصمیم بگیرید:

 

 بلوک های مکرر زمان نوشتن محتوا.

 زمان مشخصی که در رسانه های اجتماعی منتشر شده است

 

یک بلوک زمانی را در تقویم تنظیم کنید و خود را مجبور کنید که بنشینید تا چیزی را که می خواهید آزاد کنید ایجاد کنید. حتی می تواند یک ساعت در هفته طول بکشد.

 

پس از آماده شدن محتوا ، می توانید آن را برای انتشار یا استفاده از ابزارهایی مانند بافر از خود سیستم عامل ترتیب دهید.

 

البته اگر وقت بیشتری طراحی سایت در اصفهاندارید ، لطفاً آن را در هر زمان ترتیب دهید. تعیین کنید که آیا هر روز ، هر هفته یا یک ماه مربوط به منابعی است که شما انتخاب می کنید و بستر رسانه های اجتماعی را انتخاب می کنید.

 

صحبت از انتخاب یک بستر رسانه های اجتماعی …

 1. از چه سیستم عامل های اجتماعی استفاده خواهید کرد

نحوه ایجاد یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی از شبکه های اجتماعی با شبکه های اجتماعی شلوغ 8

 

توصیه می کنم روی یک بستر رسانه های طراحی سایت در اصفهاناجتماعی تمرکز کنید که فقط هنگام اضافه کردن دیگران ، خاموش می شود.

 

برای انتخاب بستر اجتماعی مناسب ، باید از تمام اطلاعاتی که قبلاً دارید استفاده کنید: چه چیزی می خواهید بدانید ، مخاطب کیست ، چقدر زمان باید سرمایه گذاری کنند و چقدر زمان برای سرمایه گذاری دارید.

 

همچنین باید توانایی و مهارت های ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی را در نظر بگیرید. حتی اگر بتوانید برخی از کارها را برون سپاری کنید ، بهتر است یک درک اساسی داشته باشیدطراحی سایت در اصفهان. در غیر این صورت ، شما قادر به کنترل روند ایجاد نخواهید بود.

 

قالب زیر باتجربه ترین قانون تجربه در هر بستر رسانه های اجتماعی است:

 

انتخاب کلمه کلیدی مناسب و کاربر پسند در یک موضوع بسیار حائز اهمیت

 فیس بوک: ویدئو

 : مقاله طولانی نوشته شده

 توییتر: متن کوتاه (توییت)

 اینستاگرام: تصویر ، چرخش ، پیمایش

 : آموزش ، وبلاگ ویدیویی

 

 1. قالب را انتخاب کنید

 

طراحی سایت در اصفهانمرحله بعدی تعیین قالب مورد استفاده است.

 

این بستگی به این دارد که شما مایل به سرمایه گذاری در هر پست هستید و فرکانس آنچه می خواهید قول دهید محتوا را پیشنهاد دهید.

 

ایجاد ویدیوی  یک سرمایه گذاری بزرگ است ، اما ممکن است به سرعت پیروان زیادی را به خود جلب کند.

 

از طرف دیگر ، برای انتشار در توییتر ، فقط باید 280 کاراکتر پیشنهاد دهید ، اما فرکانس بیشتر است.

 

تعیین قالب صحیح نیز مربوط به مهارت ها و طراحی سایت در اصفهانتوانایی های شما است. اگر طراح هستید ، ممکن است تهیه محتوای بصری برای اینستاگرام ساده تر باشد. اگر بیشتر شبیه یک شخص قصه گویی هستید ، شاید پست فیس بوک بهترین انتخاب شماست.

بهترین چرخه خوش خیم: ضمن ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی ، زمان و منابع بیشتری کسب کنید

نحوه ساخت یک تصویر موفق رسانه های اجتماعی از چرخه شلوغ چرخه خوش خیم 9

 

سازندگان شبکه رایگان معمولی باید نقش تیم را پر کنند: از حسابداری گرفته تا فروش ، طراحی سایت در اصفهانبازاریابی و کار واقعی. براساس نظرسنجی توسط  در سال 2019 ، 57 ٪ از کل آزادیانی که در آن شرکت کرده اند بیش از 40 ساعت در هفته تصدیق شده است.

 

اجرای این تکنیک ها به شما در تولید یک چرخه خوش خیم کمک می کند: هرچه محتوای بیشتری به دانش حرفه ای ایجاد کنید ، حرفه خود بیشتر می شوید و مخاطبان شما بیشتر شما را درک می کنند.

 

به این ترتیب ، ایجاد مقیاس های بعدی اینستاگرام یا توییت های توییتر نه طراحی سایت در اصفهانتنها بازاریابی بلکه توسعه مهارت ها نیز خواهد بود.

 

آیا فقط رعایت این موارد برای داشتن یک طراحی سایت در اصفهان سئوفرندلی کافیست؟

در این مقاله ، ما تفکر استراتژیک در مورد بازاریابی رسانه های اجتماعی آموخته ایم. هنگام ی که ما از اهمیت استراتژیک برخوردار هستیم ، اطمینان حاصل خواهیم کرد که از منابع محدود به روش مؤثرترین روش استفاده می شود. من همچنین امیدوارم که شما همچنین بتوانید از این تکنیک ها استفاده کرده و هنگام ایجاد وجود رسانه های اجتماعی برای تجارت خالق شبکه خود از طراحی سایت در اصفهاناهمیت استراتژیک برخوردار باشید.

 

مرحله آخر برنامه اجرای است و با کاری که قصد انجام آن را دارید سازگار است. من واقعاً می خواهم نامه شما را بشنوم:

 

چه چیزی به شما در انجام بازاریابی رسانه های اجتماعی کمک می کند؟ نظر خود را در زیر بگذارید و به من اطلاع دهید.

اشتراک گذاری

به دنبال محتوای تازه هستید؟

از اخبار و ارتباطات هفتگی ما مقاله و نظرات دریافت کنید.

پست الکترونیک

 

با وارد کردن طراحی سایت در اصفهانایمیل ، شما موافقت می کنید یک ایمیل  ، از جمله ایمیل بازاریابی ، دریافت کنید. “من به شرکتهای کوچک و متوسط کمک می کنم با بهبود تصاویر بصری خود ، در معرض دید آنلاین قرار بگیرند.”

 

“من به سازندگان کمک می کنم صدای خود را پیدا کنند و کارهای مهمی انجام دهند -همان حرفه ، شرکت و جامعه یکسان هستند” (گزاره ارزش جی آکونزو).

 

به هر حال ، گزاره ارزش ما کمک به متخصصان در ایجاد وب سایت با طراحی سایت در اصفهانارائه سیستم عامل های استاندارد ایجاد وب برای کمک به متخصصان در ایجاد آینده است.

 

دانش حرفه ای ما باعث شده است که ما همه جنبه های طراحی ، بازاریابی ، توسعه و سایر محتوای ایجاد وب را ایجاد کنیم. شما می توانید با پست چرخ فلک اینستاگرام ما به عنوان نمونه ای از محتوای موجود در موضوع خالق وب رفتار کنید:

حساب اینستاگرام  چگونه می توان یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی از سازندگان وب ایجاد کرد 5

 1. منبع محتوا را تعیین کنید

 

طراحی سایت در اصفهانآیا 1 ٪ از قوانین را می دانید؟ طبق این قانون تجربه ، در هر رسانه اجتماعی داده شده یا جامعه آنلاین ، فقط 1 ٪ از کاربران بیشترین سهم را دارند. 9 ٪ از کاربران کمی کمک می کنند و 90 ٪ از کاربران هرگز کمک نکرده اند.

جامعه شرکت کننده در سازنده شبکه شلوغ نحوه ایجاد یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی 6

 

مرحله 2: طراحی گرافیکی طراحی سایت در اصفهان پس از تایید کارفرما

اگر می خواهید بخشی از ایجاد مداوم محتوا باشید ، باید طراحی سایت در اصفهاندرک کنید که بر  اساس محتوا دقیق خواهید بود.

 

تأثیرگذار تأثیرگذار رسانه های اجتماعی برتر نه تنها در این جلسه شرکت کردند ، بلکه بینش خودجوش نیز داشتند ، بلکه می توانند تصمیم بگیرند که آن را به یک پست فیس بوک تبدیل کنند که الهام بخش مردم بود. این یک پیش نویس است که آنها از این جلسات به دست می آورند. آنها تصمیم می گیرند که منبع اصلی الهام از قبل چیست.

 

سپس ، آنها آماده بودند تا گوش خود را در طول جلسه باز نگه دارند و لحظه ای از طراحی سایت در اصفهانالهام بخشیدن به افراد برای پست های اجتماعی آینده را نوشتند.

 

در اینجا برخی از منابع بالقوه محتوای اجتماعی شما آورده شده است:

 

 شرکت کنندگان صحبت می کنند

 گوش دادن به سخنرانی کنفرانس

 با همکاران صحبت کنید

 طبقه آموزش

 مشکلاتی که در طول تلفن فروش با مشتریان بالقوه دریافت کرده اید

 مطالعه

 در مورد مسائل مشتری با هم تیمی ها بحث کنید

 مشکلات مشتری را حل کنید

 

به طراحی سایت در اصفهانعنوان مثال ، فرض کنید شما یک طراح وب هستید و سپس در   شرکت می کنید. در آنجا ، شما با یک همکار ملاقات خواهید کرد و سپس شروع به بحث در مورد نحوه پرداخت مشتریان به موقع می کنید. سپس می توانید بحث را در فیس بوک “استفاده مجدد” کنید و یک داستان جالب را به اشتراک بگذارید. این نه تنها می تواند به رسانه های اجتماعی شما کمک کند ، بلکه می توانید این داستان را در موارد دیگر نیز دوباره تهیه کنید.

 

ایلیز بنون ، کارشناس بازاریابی متخصصان خلاق ، گفت این روش بیرونی “بازاریابی سیگنال خفاش” است. شما به بازار گوش می دهید و به منبع محتوا برای تحریک ایده ها تمرکز می کنید ، نه اینکه اجازه دهید مغز سعی کند فکر کند: “چه چیزی می خواهم بعدی را منتشر کنم؟”

 

به عنوان حرفه ای ، شما با مجموعه ای از مشکلات خاص روبرو خواهید شد تا تجربه منحصر به فردی را برای شما فراهم کنید تا به دیگران در مورد این مشکلات و راه حل ها آموزش دهید.

 

بدنه و متن اصلی مقاله و تاثیر آن در سئو

تبدیل سیستماتیک کار خود به محتوای رسانه های اجتماعی به ادغام روشهای شما کمک می کند. همچنی ن به شما امکان می دهد دانش خود را با مخاطبان بیشتر و بیشتر در سیستم عامل های مختلف اجتماعی به اشتراک بگذارید.

 1. از محتوا استفاده کنید ، اما ابتدا آن را تغییر دهید

 

یکی از خطاهای متداول بسیاری از بازاریابان ، انتشار پیوندی به مقالات منتشر شده در وبلاگ های آنها است.

 

البته ، اشکالی ندارد که مقاله خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید ، اما اگر کل ذکر شما کاملاً لیستی از مقالات در مقاله های وبلاگ شما باشد ، بعید است که دنبال کننده های زیادی را بدست آورید.

 

پلت فرم رسانه های اجتماعی علاقه مند است به جای ارسال آن به وب سایت شما ، بازدید کنندگان را بر روی پلتفرم خود قرار دهد. این بدان معنی است که شما اساساً برای الگوریتم ها کار می کنید و در معرض محتوای خود قرار نمی گیرید.

 

در مقابل ، من به شما پیشنهاد می کنم محتوای رسانه های اجتماعی را با هم مخلوط کنید و فرمت منتشر شده از یک پست وبلاگ را درج کنید. این همان کاری است که ما برای اینستاگرام انجام می دهیم. ما مقالاتی را از یک وبلاگ به دست آوردیم و آموزش تروجان چرخان ایجاد کردیم که به راحتی می توان آن را خواند:

دوباره از محتوای رسانه های اجتماعی استفاده کنید ، چگونه بنیانگذاران شبکه شلوغ می توانند یک رسانه اجتماعی موفق را بسازند 7

 

با بیان و آزادی ، لازم نیست وقت خود را برای فکر کردن در مورد ایده های جدید محتوای خود اختصاص دهید.

5- سرمایه گذاری زمان و جدول زمانی را تعیین کنید

 

همانطور که اشاره کردم ، بزرگترین مانع شما زمان است. شما باید از همه جنبه های تجارت ، از جمله فروش ، امور مالی ، بازاریابی و بهره برداری مراقبت کنید. هنگامی که شما در نهایت برای نوشتن پست برای صفحه کسب و کار  خود می نشینید ، به جای اینکه یک مفهوم جالب را در نظر بگیرید ، پیشنهاد می کنم چیزی را که اخیراً آموخته اید بنویسید. می توانید از آن به عنوان یک داستان استفاده کنید یا داستان را در رویداد آنلاین بگویید.

 

کریس در مورد چگونگی چرخش اسب های تروجان در اینستاگرام خود در این ویدئو در مورد استراتژی محتوای اینستاگرام صحبت کرد تا به او کمک کند تا بفهمد جالب ترین محتوای او چیست.

 

اگر واکنشی وجود داشته باشد ، او می تواند آن را به تجارت خود بازگرداند و در مورد آن صحبت کند یا مسیر خود را انجام دهد. اینگونه است که می توانید از محتوایی که ایجاد کرده اید برای سایر زمینه هایی که برای رسانه های اجتماعی ایجاد کرده اید استفاده کنید.

 

نتیجه گیری:پس چه می توانیم بکنیم؟چگونه باید محتوای خود را فراگیرتر بنویسیم؟

برای ایجاد پست های رسانه های اجتماعی که می توانند در تجارت استفاده شوند ، باید اطمینان حا صل کنید که هر آنچه را که می نویسید پیوند مستقیمی با مشکل حل مشتریان دارد.

 

این باعث شد تا نکته دوم را بدست آوریم.

 1. از روش “آنها می پرسید ، شما پاسخ می دهید” استفاده کنید

 

مارکوس شریدان صاحب یک مرکز رودخانه و آبگرم برای شرکتی است که در استخر فیبر شیشه ای تخصص دارد. پس از فروپاشی بازار سهام ، در سال 2008 ، شرکت وی 250،000 دلار ضرر ، نزدیک به ورشکستگی متحمل شد. او نیاز به فروش بیشتر دارد و باعث می شود تجارت خود به مدت یک سال بازسازی شود. او استفاده از بازاریابی آنلاین را در نظر گرفته است ، اما نمی داند چه کاری انجام دهد.

 

سپس ، مفهوم “آنها پرسیدند ، شما پاسخ دادید” او را ذکر کرد. او می تواند به سوالات مردم پاسخ دهد.

 

او و تیمش با تجربه نه ساله خود ، که مربوط به مخازن فیبر شیشه ای بود که می توانستند به آن فکر کنند ، ترکیب شده اند. سپس ، در چند ماه آینده ، آنها مقاله ها و فیلم های تیراندازی را نوشتند ، که به هر یک از این سؤالات پاسخ داد و این سؤالات را منتشر کرد.

 

نتیجه؟ آنها نه تنها می توانند تجارت خود را نجات دهند ، بلکه در حال حاضر استخر شنا و مرکز آبگرم نیز دارای جهانی ترین وب سایت استخر فیبر شیشه ای هستند.

 

مارکوس در یک کتاب سیستماتیک کرد ، جای تعجب ندارد: “آنها می پرسند ، شما پاسخ می دهید.”

 

بنابراین ، چه ارتباطی بین این داستان و بازاریابی رسانه های اجتماعی وجود دارد؟

 

از آنجا که شما بنیانگذار اینترنت می شوید ، لطفاً در مورد کار خود فکر کنید. چه مشکلی را برای مشتریان حل می کنید؟

 

شاید شما یک متخصص سئو باشید.

 

شاید شما یک طراح باشید.

 

شاید شما نوع عملکرد واحد باشید و او پیشینه مشتری را به عقب و جلو بین متخصصان مختلف حذف می کند.

آیا استفاده از ابزارهایی مانند    می‌تواند به بهبود طراحی سایت در اصفهان کمک کند؟

 

در هر سه مورد ، سازندگان شبکه حرفه ای به سؤالات واضح پیش روی مشتریان پاسخ خواهند داد. آنها نه تنها این ، آنها به مهارت های خاص خود به روش منحصر به فرد خود پاسخ دادند.

 

من اخیراً متوجه شده ام که تالیا گرگ ، یک متخصص تبدیل و همکار که اخیراً مصاحبه شده است ، در بیان دانش حرفه ای منحصر به فرد خود و تبدیل آن به پست های رسانه های اجتماعی خوب عمل کرده است.

 

او از تحول خود برای بهینه سازی دانش حرفه ای برای ایجاد پست های موفق در رسانه های اجتماعی استفاده می کند:

چگونه می توان یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی از    ایجاد کرد (   4

 

الان نوبت تو است.

 

به کار خود فکر کنید.

 

اگر مدتی در تجارت سازندگان وب مشغول هستید ، آیا می توانید مشکلی را که در مشتریان خود مشاهده می کنید متوجه شوید؟

 

شاید بتوانید در مورد پروژه هایی که واقعاً دوست دارید فکر کنید و از خود بپرسید که چه سؤالاتی را حل می کنید. مشتریان چگونه دردی را که با آن روبرو هستند ابراز می کنند؟ این واقعیت که دوست دارید در پروژه های خاص شرکت کنید ممکن است نشان دهد که ممکن است برای شما به عنوان تمرکز بسیار مناسب باشد.

حرفه ای: از گزاره ارزش برند خود مراقبت کنید

 

اگر می خواهید از روش “آنها سؤال می کنند -پاسخ می دهید” ، پس باید پیشنهاد ارزش برند شخصی خود را نیز پیشنهاد کنید تا دانش حرفه ای خود را به وضوح درک کنید.

 

گزاره ارزش برند شخصی بیانیه ای است که می تواند توضیح دهد که چگونه خدمات شما مشکلات مشتری را حل می کند یا نیازهای آنها را برآورده می کند. این به مشتریان بالقوه می گوید که چرا آنها باید با شما همکاری کنند و شما را از رقابت متفاوت کنند.

 

قالب ادعای ارزش: “من به  کمک می کنم.”

 

در اینجا چند نمونه وجود دارد که می تواند باعث الهام شما شود:

 

“من از ابزارهای برش استفاده می کنم تا به راه اندازی ها کمک کنم تا بازاریابی آن را ساده کنند.” بدون فکر کردن ، در صحنه: “پست جالب بعدی من در اینستاگرام چیست؟” علاوه بر این ، انتشار محتوای اجتماعی به روشن شدن این دانش در مغز شما کمک می کند. به این ترتیب ، هرچه محتوای بیشتری در بستر رسانه های اجتماعی ارسال کنید ، مهارت های شما بهتر می شود.

فهرست مطالب

 

 چرا بازاریابی رسانه های اجتماعی است؟

 بدون نیاز به فدا کردن وقت خود ، از بازاریابی رسانه های اجتماعی استفاده کامل کنید

 1. سعی نکنید مانند یک مارک اجتماعی بزرگ سرگرم شوید. درعوض ، محتوا را ایجاد کنید ، می توانید از آن در جای دیگر در آینده استفاده کنید.
 2. از روش “آنها می پرسید ، شما پاسخ می دهید” استفاده کنید

 حرفه ای: از گزاره ارزش برند خود مراقبت کنید

 1. منبع محتوا را تعیین کنید
 2. از محتوا استفاده کنید ، اما ابتدا آن را تغییر دهید

 5- سرمایه گذاری زمان و جدول زمانی را تعیین کنید

 1. از چه سیستم عامل های اجتماعی استفاده خواهید کرد
 2. قالب را انتخاب کنید

 بهترین چرخه خوش خیم: ضمن ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی ، زمان و منابع بیشتری کسب کنید

 

چرا بازاریابی رسانه های اجتماعی است؟

 

قبل از ورود به مهارت ها ، می خواهم توضیح دهم که چرا معتقدم هر خالق شبکه باید در رسانه های اجتماعی سرمایه گذاری کند.

 

من به دنبال عوامل هیجان انگیز با استفاده از عناصر بوده ام. مشخص شده است که بسیاری از موسسات موفق و حرفه ای زیباترین و پیچیده ترین وب سایت را ایجاد کرده اند. بازدید از یکی از این اطلاعات شخصی غیر معمول نیست و می بینید که یک پست تنهایی را می توان به سال 2018 ردیابی کرد.

 

با توجه به قرار گرفتن در معرض احتمالی این سیستم عامل ها ، بنیانگذاران شبکه مایل به انجام هرگونه فعالیت در رسانه های اجتماعی هستند. از طریق رسانه های اجتماعی ، می توانید مخاطبان 3.96 میلیارد نفر را که در حال حاضر از رسانه های اجتماعی در سراسر جهان استفاده می کنند ، جذب کنید.

 

با توجه به “بررسی رسانه های ریلی” ، این وبلاگ نویس رسانه های اجتماعی را اولین انتخاب برای جذب ترافیک محتوای خود می داند و همه منابع دیگر را شکست می دهد:

21 چگونه می توان محتوای محتوای خود را ترویج کرد ، چگونه می توان یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی را از سازنده آنلاین مشغول ساخت 2

 

نویسندگان وبلاگ تنها کسی نیستند که مزایای رسانه های اجتماعی را درک می کند. بیشتر مارک ها سرمایه گذاری زیادی را در وجود رسانه های اجتماعی سرمایه گذاری کرده اند و به نظر می رسد این سرمایه گذاری پاداش داده می شود. براساس داده های موجود از شاخص اجتماعی  در سال 2020 ، نهمین سال از مصرف کنندگان محصولاتی را از مارک هایی که نگران رسانه های اجتماعی هستند خریداری می کنند.

 

اگر یک فرد مستقل حرفه ای باشید ، پیروان ارگانیک در رسانه های اجتماعی معنی دار تر خواهند بود. مشهور با دانش حرفه ای خود ، این بدان معنی است که شما باید تلاش خود را برای فروش خود به مشتریان کاهش دهید.

 

دیوید سی بیکر بحث کرد که چرا وی در “تجارت دانش حرفه ای” خود متخصص شد:

 

“چشم اندازهای بالقوه اطلاعات بیشتری در مورد شما می دانند. من دانش حرفه ای شما را درک کرده ام و برای استخدام شرکت خود آماده شده ام. هرچه وقت و هزینه کمتری برای صرف هزینه داشته باشید. ساده ترین راه برای دستیابی به این هدف ، در نظر گرفتن این هدف به عنوان رهبر ایدئولوژیک در چشم اندازهای زمینه بازاریابی

 

بیکر دانش حرفه ای کامل را به متخصصان ارائه می دهد. فروش خدمات شما را آسان تر می کند. به دنبال این مفهوم ، هرچه بیشتر به یک رسانه های اجتماعی حرفه ای و متخصص تبدیل شوید ، جذب مشتری بیشتر آسان تر است.

 

اکنون ، می توانید پتانسیل رسانه های اجتماعی را در تجارت خالق شبکه خود مشاهده کنید ، به ما اجازه دهید بدون اینکه وقت و منابع خود را فدا کنند ، چگونه می توانیم نتایج واقعی بدست آوریم.

بدون نیاز به فدا کردن وقت خود ، از بازاریابی رسانه های اجتماعی استفاده کامل کنید

 1. سعی نکنید مانند یک مارک اجتماعی بزرگ سرگرم شوید. درعوض ، محتوا را ایجاد کنید ، می توانید از آن در جای دیگر در آینده استفاده کنید.

 

بیشتر کتاب ها و مقالاتی که در مورد مضامین استراتژی رسانه های اجتماعی خوانده ام ، از همان نمونه های رسانه های اجتماعی برای الهام بخشیدن استفاده می کنند: مارک های بزرگ با میلیون ها دنبال کننده.

 

یکی از این مارک های ستایش رستوران دنی است. دنی چندین ماده رسانه های اجتماعی خلاق و جالب را در سیستم عامل های مختلف حفظ می کند. آنها موفق شدند یک پیروان قدرتمند بسازند: 264 دنبال کننده در اینستاگرام ، 466 در توییتر. آنها محتوای پر جنب و جوش را از این جهان منتشر کردند:

نحوه ساختن یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی 3

 

شکی نیست که صفحه اینستاگرام دنی جالب است ، اما اگر شما خالق یک شبکه رایگان هستید ، پیشنهاد می کنم استراتژی های دیگری را انتخاب کنید.

 

حداقل یک کارمند تخصصی مانند برند دنی وجود دارد. پست دنی مانند یک تبلیغ است. آنها جالب و جذاب هستند ، اما در آینده نمی توان از آنها بیشتر استفاده کرد. توسعه دهنده

پرسنل بازاریابی

سازوکار

منبع

 

مرکز کمک

دانشکده

وبلاگ

مؤلفه اضافی

نقشه راه

وب سایت توسعه دهنده

حمایت کردن

شبکه ایجاد فرم واژگان

یکپارچه

داستان خالق اینترنت

تجدید دیدار

کتابخانه زمان

بارگیری وردپرس

شرکت

 

درباره ما

با ما تماس بگیرید

حرفه

سوالات متداول

برنامه عضو

مرکز اعتماد

رسانه ها

علامت تجاری

شرایط و ضوابط

شرایط و ضوابط

سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست بیسکویت

بیانیه قابل دسترسی به وب سایت

مؤلفه نرم افزار منبع باز

 

 یک بستر برجسته سازنده وب سایت برای متخصصان وردپرس است.  خدمات را برای متخصصان شبکه (از جمله توسعه دهندگان ، طراحان و کارکنان بازاریابی) ارائه می دهد و وب سایت جدیدی دارد که هر 10 ثانیه بر روی پلتفرم خود ایجاد می شود.

در اخبار ما مشترک شوید

پست الکترونیک

 

با وارد کردن ایمیل ، با ما موافقید

شرایط و ضوابط و سیاست های حریم خصوصی.

 

。 . کلیه حقوق محفوظ است

ما از کوکی ها برای اطمینان از داشتن بهترین تجربه ، بهبود عملکرد و عملکرد ، تبلیغات شخصی و تجزیه و تحلیل ترافیک استفاده می کنیم. با کلیک روی “اجازه” ، شما با ما موافقت می کنید که از کوکی استفاده کنید. برای تغییر ترجیح خود ، روی “تنظیمات کوکی” کلیک کنید. برای اطلاعات بیشتر ، به خط مشی کوکی ما مراجعه کنید.

 

شروع

 

چگونه می توان یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی از خالق شبکه ایجاد کرد

 

 بن پنس

 بازار

 22.06.21

 

 8 نظر

 

فکر می کنید وقت کافی برای انجام بازاریابی مؤثر در رسانه های اجتماعی ندارید؟ بن پینز به بررسی چگونگی تقویت تلاشهای رسانه های اجتماعی و گسترش دانش حرفه ای خود به عنوان خالق اینترنت می پردازد.

 

بیشتر سازندگان شبکه رایگان نمی توانند از دلیل کامل بازاریابی رسانه های اجتماعی استفاده کنند:

 

زمان! (یا کمبود)

 

با این حال ، راهی برای ایجاد یک فرایند بازاریابی رسانه های اجتماعی وجود دارد و در کار ارزشمند مشتری شما ناپدید نمی شود. در مقابل ، این به شما کمک می کند تا متخصص بهتری شوید. این همان چیزی است که ما در این مقاله کشف خواهیم کرد.

 

در پنج سال گذشته ، من در چند سال اول پس از راه اندازی محصول ، در ساخت یک بستر رسانه اجتماعی برای  شرکت کردم. در این دوره ، ما موفق شدیم مخاطبان زیادی را به چندین سیستم عامل از جمله  ،  ،  و گروه  خود اضافه کنیم.

نحوه ساخت یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی از اعضای جامعه  1

 

در روزهای ابتدایی ، ما به یک تیم کوچک تبدیل شدیم و باید به موقع کارآمد باشیم. به همین دلیل می توانم وقتی می توانم صفحات رسانه های اجتماعی خود را با سازندگان وب بسازم ، با مشکلات روبرو شوم.

 

من روش شرح داده شده در مفاهیم زیر را خلاصه می کنم:

 

همانطور که به تدریج تجربه و مهارت های سازندگان شبکه را به دست می آورید ، این دانش را به عنوان محتوای رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

 

این روشی است که به شما امکان می دهد از طریق بازاریابی رسانه های اجتماعی استراتژیک کنید.

 

با انتشار دانشی که آموخته اید ، می توانید یک رسانه اجتماعی قدرتمند ایجاد کنیدمرحله بعدی تعیین قالب مورد استفاده است.

 

این بستگی به این دارد که شما مایل به سرمایه گذاری در هر پست هستید و فرکانس آنچه می خواهید قول دهید محتوا را پیشنهاد دهید.

 

ایجاد ویدیوی  یک سرمایه گذاری بزرگ است ، اما ممکن است به سرعت پیروان زیادی را به خود جلب کند.

 

از طرف دیگر ، برای انتشار در توییتر ، فقط باید 280 کاراکتر پیشنهاد دهید ، اما فرکانس بیشتر است.

 

تعیین قالب صحیح نیز مربوط به مهارت ها و توانایی های شما است. اگر طراح هستید ، ممکن است تهیه محتوای بصری برای اینستاگرام ساده تر باشد. اگر بیشتر شبیه یک شخص قصه گویی هستید ، شاید پست فیس بوک بهترین انتخاب شماست.

بهترین چرخه خوش خیم: ضمن ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی ، زمان و منابع بیشتری کسب کنید

نحوه ساخت یک تصویر موفق رسانه های اجتماعی از چرخه شلوغ چرخه خوش خیم 9

 

سازندگان شبکه رایگان معمولی باید نقش تیم را پر کنند: از حسابداری گرفته تا فروش ، بازاریابی و کار واقعی. براساس نظرسنجی توسط  در سال 2019 ، 57 ٪ از کل آزادیانی که در آن شرکت کرده اند بیش از 40 ساعت در هفته تصدیق شده است.

 

اجرای این تکنیک ها به شما در تولید یک چرخه خوش خیم کمک می کند: هرچه محتوای بیشتری به دانش حرفه ای ایجاد کنید ، حرفه خود بیشتر می شوید و مخاطبان شما بیشتر شما را درک می کنند.

 

به این ترتیب ، ایجاد مقیاس های بعدی اینستاگرام یا توییت های توییتر نه تنها بازاریابی بلکه توسعه مهارت ها نیز خواهد بود.

 

در این مقاله ، ما تفکر استراتژیک در مورد بازاریابی رسانه های اجتماعی آموخته ایم. هنگامی که ما از اهمیت استراتژیک برخوردار هستیم ، اطمینان حاصل خواهیم کرد که از منابع محدود به روش مؤثرترین روش استفاده می شود. من همچنین امیدوارم که شما همچنین بتوانید از این تکنیک ها استفاده کرده و هنگام ایجاد وجود رسانه های اجتماعی برای تجارت خالق شبکه خود از اهمیت استراتژیک برخوردار باشید.

 

مرحله آخر برنامه اجرای است و با کاری که قصد انجام آن را دارید سازگار است. من واقعاً می خواهم نامه شما را بشنوم:

 

چه چیزی به شما در انجام بازاریابی رسانه های اجتماعی کمک می کند؟ نظر خود را در زیر بگذارید و به من اطلاع دهید.

اشتراک گذاری

به دنبال محتوای تازه هستید؟

از اخبار و ارتباطات هفتگی ما مقاله و نظرات دریافت کنید.

پست الکترونیک

 

با وارد کردن ایمیل ، شما موافقت می کنید یک ایمیل  ، از جمله ایمیل بازاریابی ، دریافت کنید.

و با شرایط ، ضوابط و سیاست های حریم خصوصی ما موافق باشید.

عکس بن پانز

بن پنس

به نظر می رسد ساختن یک وب سایت یک کار ایده آل است ، اما شما باید بیش از مهارت های فنی درک کنید. مأموریت من در  این است که به خالق شبکه آموزش دهید که چگونه تجارت مورد علاقه خود را بسازد.

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

وب سایت خود را از طریق این ویژگی های جدید تسریع کنید

 

 دین ایساکاروف

 26 ژوئن 2024

 

 0 نظر

 

از طریق حضانت الکترونیکی  یک فروشگاه آنلاین کامل ایجاد کنید

 

 

 19 ژوئن 2024

 

 0 نظر

 

اظهار نظر

ایجاد شبکه

 

سازنده وب سایت و میزبانی

میزبانی استاتیک +معمار

صفحه سازنده صفحه -در

سلام موضوع

محتوای پویا

تجارت الکترونیک

تمور

زمین

سازنده پاپ

سازنده

بهینه سازی گردش کار

عناصر

بهینه کننده تصویر

سازنده

قیمت

 

میزبانی وردپرس

حضانت استاتیک

صفحه سازنده صفحه -در

 

عنصر

 

طراح وبمشکلات مشتری را حل کنید

 

به عنوان مثال ، فرض کنید شما یک طراح وب هستید و سپس در   شرکت می کنید. در آنجا ، شما با یک همکار ملاقات خواهید کرد و سپس شروع به بحث در مورد نحوه پرداخت مشتریان به موقع می کنید. سپس می توانید بحث را در فیس بوک “استفاده مجدد” کنید و یک داستان جالب را به اشتراک بگذارید. این نه تنها می تواند به رسانه های اجتماعی شما کمک کند ، بلکه می توانید این داستان را در موارد دیگر نیز دوباره تهیه کنید.

 

ایلیز بنون ، کارشناس بازاریابی متخصصان خلاق ، گفت این روش بیرونی “بازاریابی سیگنال خفاش” است. شما به بازار گوش می دهید و به منبع محتوا برای تحریک ایده ها تمرکز می کنید ، نه اینکه اجازه دهید مغز سعی کند فکر کند: “چه چیزی می خواهم بعدی را منتشر کنم؟”

 

به عنوان حرفه ای ، شما با مجموعه ای از مشکلات خاص روبرو خواهید شد تا تجربه منحصر به فردی را برای شما فراهم کنید تا به دیگران در مورد این مشکلات و راه حل ها آموزش دهید.

 

تبدیل سیستماتیک کار خود به محتوای رسانه های اجتماعی به ادغام روشهای شما کمک می کند. همچنین به شما امکان می دهد دانش خود را با مخاطبان بیشتر و بیشتر در سیستم عامل های مختلف اجتماعی به اشتراک بگذارید.

 1. از محتوا استفاده کنید ، اما ابتدا آن را تغییر دهید

 

یکی از خطاهای متداول بسیاری از بازاریابان ، انتشار پیوندی به مقالات منتشر شده در وبلاگ های آنها است.

 

البته ، اشکالی ندارد که مقاله خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید ، اما اگر کل ذکر شما کاملاً لیستی از مقالات در مقاله های وبلاگ شما باشد ، بعید است که دنبال کننده های زیادی را بدست آورید.

 

پلت فرم رسانه های اجتماعی علاقه مند است به جای ارسال آن به وب سایت شما ، بازدید کنندگان را بر روی پلتفرم خود قرار دهد. این بدان معنی است که شما اساساً برای الگوریتم ها کار می کنید و در معرض محتوای خود قرار نمی گیرید.

 

در مقابل ، من به شما پیشنهاد می کنم محتوای رسانه های اجتماعی را با هم مخلوط کنید و فرمت منتشر شده از یک پست وبلاگ را درج کنید. این همان کاری است که ما برای اینستاگرام انجام می دهیم. ما مقالاتی را از یک وبلاگ به دست آوردیم و آموزش تروجان چرخان ایجاد کردیم که به راحتی می توان آن را خواند:

دوباره از محتوای رسانه های اجتماعی استفاده کنید ، چگونه بنیانگذاران شبکه شلوغ می توانند یک رسانه اجتماعی موفق را بسازند 7

 

با بیان و آزادی ، لازم نیست وقت خود را برای فکر کردن در مورد ایده های جدید محتوای خود اختصاص دهید.

5- سرمایه گذاری زمان و جدول زمانی را تعیین کنید

 

همانطور که اشاره کردم ، بزرگترین مانع شما زمان است. شما باید از همه جنبه های تجارت ، از جمله فروش ، امور مالی ، بازاریابی و بهره برداری مراقبت کنید.

 

به همین دلیل است که با منابع زمانی شما سازماندهی شده است تا به شما کمک کند تا در رسانه های اجتماعی سازگار باشید بدون اینکه وقت زیادی را فدا کنید.

 

شما باید دو چیز تصمیم بگیرید:

 

 بلوک های مکرر زمان نوشتن محتوا.

 زمان مشخصی که در رسانه های اجتماعی منتشر شده است

 

یک بلوک زمانی را در تقویم تنظیم کنید و خود را مجبور کنید که بنشینید تا چیزی را که می خواهید آزاد کنید ایجاد کنید. حتی می تواند یک ساعت در هفته طول بکشد.

 

پس از آماده شدن محتوا ، می توانید آن را برای انتشار یا استفاده از ابزارهایی مانند بافر از خود سیستم عامل ترتیب دهید.

 

البته اگر وقت بیشتری دارید ، لطفاً آن را در هر زمان ترتیب دهید. تعیین کنید که آیا هر روز ، هر هفته یا یک ماه مربوط به منابعی است که شما انتخاب می کنید و بستر رسانه های اجتماعی را انتخاب می کنید.

 

صحبت از انتخاب یک بستر رسانه های اجتماعی …

 1. از چه سیستم عامل های اجتماعی استفاده خواهید کرد
 2. نحوه ایجاد یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی از شبکه های اجتماعی با شبکه های اجتماعی شلوغ 8

 

 1. توصیه می کنم روی یک بستر رسانه های اجتماعی تمرکز کنید که فقط هنگام اضافه کردن دیگران ، خاموش می شود.

 

برای انتخاب بستر اجتماعی مناسب ، باید از تمام اطلاعاتی که قبلاً دارید استفاده کنید: چه چیزی می خواهید بدانید ، مخاطب کیست ، چقدر زمان باید سرمایه گذاری کنند و چقدر زمان برای سرمایه گذاری دارید.

 

همچنین باید توانایی و مهارت های ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی را در نظر بگیرید. حتی اگر بتوانید برخی از کارها را برون سپاری کنید ، بهتر است یک درک اساسی داشته باشید. در غیر این صورت ، شما قادر به کنترل روند ایجاد نخواهید بود.

 

قالب زیر باتجربه ترین قانون تجربه در هر بستر رسانه های اجتماعی است:

 

 فیس بوک: ویدئو

 : مقاله طولانی نوشته شده

 توییتر: متن کوتاه (توییت)

 اینستاگرام: تصویر ، چرخش ، پیمایش

 : آموزش ، وبلاگ ویدیویی

 

 1. قالب را انتخاب کنیدشاید شما یک طراح باشید.

 

شاید شما نوع عملکرد واحد باشید و او پیشینه مشتری را به عقب و جلو بین متخصصان مختلف حذف می کند.

 

در هر سه مورد ، سازندگان شبکه حرفه ای به سؤالات واضح پیش روی مشتریان پاسخ خواهند داد. آنها نه تنها این ، آنها به مهارت های خاص خود به روش منحصر به فرد خود پاسخ دادند.

 

من اخیراً متوجه شده ام که تالیا گرگ ، یک متخصص تبدیل و همکار که اخیراً مصاحبه شده است ، در بیان دانش حرفه ای منحصر به فرد خود و تبدیل آن به پست های رسانه های اجتماعی خوب عمل کرده است.

 

او از تحول خود برای بهینه سازی دانش حرفه ای برای ایجاد پست های موفق در رسانه های اجتماعی استفاده می کند:

چگونه می توان یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی از    ایجاد کرد (   4

 

الان نوبت تو است.

 

به کار خود فکر کنید.

 

اگر مدتی در تجارت سازندگان وب مشغول هستید ، آیا می توانید مشکلی را که در مشتریان خود مشاهده می کنید متوجه شوید؟

 

شاید بتوانید در مورد پروژه هایی که واقعاً دوست دارید فکر کنید و از خود بپرسید که چه سؤالاتی را حل می کنید. مشتریان چگونه دردی را که با آن روبرو هستند ابراز می کنند؟ این واقعیت که دوست دارید در پروژه های خاص شرکت کنید ممکن است نشان دهد که ممکن است برای شما به عنوان تمرکز بسیار مناسب باشد.

حرفه ای: از گزاره ارزش برند خود مراقبت کنید

 

اگر می خواهید از روش “آنها سؤال می کنند -پاسخ می دهید” ، پس باید پیشنهاد ارزش برند شخصی خود را نیز پیشنهاد کنید تا دانش حرفه ای خود را به وضوح درک کنید.

 

گزاره ارزش برند شخصی بیانیه ای است که می تواند توضیح دهد که چگونه خدمات شما مشکلات مشتری را حل می کند یا نیازهای آنها را برآورده می کند. این به مشتریان بالقوه می گوید که چرا آنها باید با شما همکاری کنند و شما را از رقابت متفاوت کنند.

 

قالب ادعای ارزش: “من به  کمک می کنم.”

 

در اینجا چند نمونه وجود دارد که می تواند باعث الهام شما شود:

 

“من از ابزارهای برش استفاده می کنم تا به راه اندازی ها کمک کنم تا بازاریابی آن را ساده کنند.”

 

“من به شرکتهای کوچک و متوسط کمک می کنم با بهبود تصاویر بصری خود ، در معرض دید آنلاین قرار بگیرند.”

 

“من به سازندگان کمک می کنم صدای خود را پیدا کنند و کارهای مهمی انجام دهند -همان حرفه ، شرکت و جامعه یکسان هستند” (گزاره ارزش جی آکونزو).

 

به هر حال ، گزاره ارزش ما کمک به متخصصان در ایجاد وب سایت با ارائه سیستم عامل های استاندارد ایجاد وب برای کمک به متخصصان در ایجاد آینده است.

 

دانش حرفه ای ما باعث شده است که ما همه جنبه های طراحی ، بازاریابی ، توسعه و سایر محتوای ایجاد وب را ایجاد کنیم. شما می توانید با پست چرخ فلک اینستاگرام ما به عنوان نمونه ای از محتوای موجود در موضوع خالق وب رفتار کنید:

 • حساب اینستاگرام چگونه می توان یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی از سازندگان وب ایجاد کرد 5
 • منبع محتوا را تعیین کنید

 

آیا 1 ٪ از قوانین را می دانید؟ طبق این قانون تجربه ، در هر رسانه اجتماعی داده شده یا جامعه آنلاین ، فقط 1 ٪ از کاربران بیشترین سهم را دارند. 9 ٪ از کاربران کمی کمک می کنند و 90 ٪ از کاربران هرگز کمک نکرده اند.

جامعه شرکت کننده در سازنده شبکه شلوغ نحوه ایجاد یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی 6

 

اگر می خواهید بخشی از ایجاد مداوم محتوا باشید ، باید درک کنید که بر اساس محتوا دقیق خواهید بود.

 

تأثیرگذار تأثیرگذار رسانه های اجتماعی برتر نه تنها در این جلسه شرکت کردند ، بلکه بینش خودجوش نیز داشتند ، بلکه می توانند تصمیم بگیرند که آن را به یک پست فیس بوک تبدیل کنند که الهام بخش مردم بود. این یک پیش نویس است که آنها از این جلسات به دست می آورند. آنها تصمیم می گیرند که منبع اصلی الهام از قبل چیست.

 

سپس ، آنها آماده بودند تا گوش خود را در طول جلسه باز نگه دارند و لحظه ای از الهام بخشیدن به افراد برای پست های اجتماعی آینده را نوشتند.

 

در اینجا برخی از منابع بالقوه محتوای اجتماعی شما آورده شده است:

 

 شرکت کنندگان صحبت می کنند

 گوش دادن به سخنرانی کنفرانس

 با همکاران صحبت کنید

 طبقه آموزش

 مشکلاتی که در طول تلفن فروش با مشتریان بالقوه دریافت کرده اید

 مطالعه

 در مورد مسائل مشتری با هم تیمی ها بحث کنیداگر یک فرد مستقل حرفه ای باشید ، پیروان ارگانیک در رسانه های اجتماعی معنی دار تر خواهند بود. مشهور با دانش حرفه ای خود ، این بدان معنی است که شما باید تلاش خود را برای فروش خود به مشتریان کاهش دهید.

 

دیوید سی بیکر بحث کرد که چرا وی در “تجارت دانش حرفه ای” خود متخصص شد:

 

“چشم اندازهای بالقوه اطلاعات بیشتری در مورد شما می دانند. من دانش حرفه ای شما را درک کرده ام و برای استخدام شرکت خود آماده شده ام. هرچه وقت و هزینه کمتری برای صرف هزینه داشته باشید. ساده ترین راه برای دستیابی به این هدف ، در نظر گرفتن این هدف به عنوان رهبر ایدئولوژیک در چشم اندازهای زمینه بازاریابی

 

بیکر دانش حرفه ای کامل را به متخصصان ارائه می دهد. فروش خدمات شما را آسان تر می کند. به دنبال این مفهوم ، هرچه بیشتر به یک رسانه های اجتماعی حرفه ای و متخصص تبدیل شوید ، جذب مشتری بیشتر آسان تر است.

 

اکنون ، می توانید پتانسیل رسانه های اجتماعی را در تجارت خالق شبکه خود مشاهده کنید ، به ما اجازه دهید بدون اینکه وقت و منابع خود را فدا کنند ، چگونه می توانیم نتایج واقعی بدست آوریم.

بدون نیاز به فدا کردن وقت خود ، از بازاریابی رسانه های اجتماعی استفاده کامل کنید

 1. سعی نکنید مانند یک مارک اجتماعی بزرگ سرگرم شوید. درعوض ، محتوا را ایجاد کنید ، می توانید از آن در جای دیگر در آینده استفاده کنید.

 

بیشتر کتاب ها و مقالاتی که در مورد مضامین استراتژی رسانه های اجتماعی خوانده ام ، از همان نمونه های رسانه های اجتماعی برای الهام بخشیدن استفاده می کنند: مارک های بزرگ با میلیون ها دنبال کننده.

 

یکی از این مارک های ستایش رستوران دنی است. دنی چندین ماده رسانه های اجتماعی خلاق و جالب را در سیستم عامل های مختلف حفظ می کند. آنها موفق شدند یک پیروان قدرتمند بسازند: 264 دنبال کننده در اینستاگرام ، 466 در توییتر. آنها محتوای پر جنب و جوش را از این جهان منتشر کردند:

نحوه ساختن یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی 3

 

شکی نیست که صفحه اینستاگرام دنی جالب است ، اما اگر شما خالق یک شبکه رایگان هستید ، پیشنهاد می کنم استراتژی های دیگری را انتخاب کنید.

 

حداقل یک کارمند تخصصی مانند برند دنی وجود دارد. پست دنی مانند یک تبلیغ است. آنها جالب و جذاب هستند ، اما در آینده نمی توان از آنها بیشتر استفاده کرد.

 

هنگامی که شما در نهایت برای نوشتن پست برای صفحه کسب و کار  خود می نشینید ، به جای اینکه یک مفهوم جالب را در نظر بگیرید ، پیشنهاد می کنم چیزی را که اخیراً آموخته اید بنویسید. می توانید از آن به عنوان یک داستان استفاده کنید یا داستان را در رویداد آنلاین بگویید.

 

کریس در مورد چگونگی چرخش اسب های تروجان در اینستاگرام خود در این ویدئو در مورد استراتژی محتوای اینستاگرام صحبت کرد تا به او کمک کند تا بفهمد جالب ترین محتوای او چیست.

 

اگر واکنشی وجود داشته باشد ، او می تواند آن را به تجارت خود بازگرداند و در مورد آن صحبت کند یا مسیر خود را انجام دهد. اینگونه است که می توانید از محتوایی که ایجاد کرده اید برای سایر زمینه هایی که برای رسانه های اجتماعی ایجاد کرده اید استفاده کنید.

 

برای ایجاد پست های رسانه های اجتماعی که می توانند در تجارت استفاده شوند ، باید اطمینان حاصل کنید که هر آنچه را که می نویسید پیوند مستقیمی با مشکل حل مشتریان دارد.

 

این باعث شد تا نکته دوم را بدست آوریم.

 1. از روش “آنها می پرسید ، شما پاسخ می دهید” استفاده کنید

 

مارکوس شریدان صاحب یک مرکز رودخانه و آبگرم برای شرکتی است که در استخر فیبر شیشه ای تخصص دارد. پس از فروپاشی بازار سهام ، در سال 2008 ، شرکت وی 250،000 دلار ضرر ، نزدیک به ورشکستگی متحمل شد. او نیاز به فروش بیشتر دارد و باعث می شود تجارت خود به مدت یک سال بازسازی شود. او استفاده از بازاریابی آنلاین را در نظر گرفته است ، اما نمی داند چه کاری انجام دهد.

 

سپس ، مفهوم “آنها پرسیدند ، شما پاسخ دادید” او را ذکر کرد. او می تواند به سوالات مردم پاسخ دهد.

 

او و تیمش با تجربه نه ساله خود ، که مربوط به مخازن فیبر شیشه ای بود که می توانستند به آن فکر کنند ، ترکیب شده اند. سپس ، در چند ماه آینده ، آنها مقاله ها و فیلم های تیراندازی را نوشتند ، که به هر یک از این سؤالات پاسخ داد و این سؤالات را منتشر کرد.

 

نتیجه؟ آنها نه تنها می توانند تجارت خود را نجات دهند ، بلکه در حال حاضر استخر شنا و مرکز آبگرم نیز دارای جهانی ترین وب سایت استخر فیبر شیشه ای هستند.

 

مارکوس در یک کتاب سیستماتیک کرد ، جای تعجب ندارد: “آنها می پرسند ، شما پاسخ می دهید.”

 

بنابراین ، چه ارتباطی بین این داستان و بازاریابی رسانه های اجتماعی وجود دارد؟

 

از آنجا که شما بنیانگذار اینترنت می شوید ، لطفاً در مورد کار خود فکر کنید. چه مشکلی را برای مشتریان حل می کنید؟

 

شاید شما یک متخصص سئو باشید. جستجو کردن:

شروع

 

چگونه می توان یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی از خالق شبکه ایجاد کرد

 

 بن پنس

 بازار

 22.06.21

 

 8 نظر

 

فکر می کنید وقت کافی برای انجام بازاریابی مؤثر در رسانه های اجتماعی ندارید؟ بن پینز به بررسی چگونگی تقویت تلاشهای رسانه های اجتماعی و گسترش دانش حرفه ای خود به عنوان خالق اینترنت می پردازد.

 

بیشتر سازندگان شبکه رایگان نمی توانند از دلیل کامل بازاریابی رسانه های اجتماعی استفاده کنند:

 

زمان! (یا کمبود)

 

با این حال ، راهی برای ایجاد یک فرایند بازاریابی رسانه های اجتماعی وجود دارد و در کار ارزشمند مشتری شما ناپدید نمی شود. در مقابل ، این به شما کمک می کند تا متخصص بهتری شوید. این همان چیزی است که ما در این مقاله کشف خواهیم کرد.

 

در پنج سال گذشته ، من در چند سال اول پس از راه اندازی محصول ، در ساخت یک بستر رسانه اجتماعی برای  شرکت کردم. در این دوره ، ما موفق شدیم مخاطبان زیادی را به چندین سیستم عامل از جمله  ،  ،  و گروه  خود اضافه کنیم.

نحوه ساخت یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی از اعضای جامعه  1

 

در روزهای ابتدایی ، ما به یک تیم کوچک تبدیل شدیم و باید به موقع کارآمد باشیم. به همین دلیل می توانم وقتی می توانم صفحات رسانه های اجتماعی خود را با سازندگان وب بسازم ، با مشکلات روبرو شوم.

 

من روش شرح داده شده در مفاهیم زیر را خلاصه می کنم:

 

همانطور که به تدریج تجربه و مهارت های سازندگان شبکه را به دست می آورید ، این دانش را به عنوان محتوای رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

 

این روشی است که به شما امکان می دهد از طریق بازاریابی رسانه های اجتماعی استراتژیک کنید.

 

با انتشار دانشی که آموخته اید ، می توانید یک تصویر قدرتمند رسانه های اجتماعی را بدون فکر کردن و فکر کردن ایجاد کنید: “پست جالب اینستاگرام بعدی من چیست؟” به این ترتیب ، هرچه محتوای بیشتری در بستر رسانه های اجتماعی ارسال کنید ، مهارت های شما بهتر می شود.

فهرست مطالب

 

 چرا بازاریابی رسانه های اجتماعی است؟

 بدون نیاز به فدا کردن وقت خود ، از بازاریابی رسانه های اجتماعی استفاده کامل کنید

 1. سعی نکنید مانند یک مارک اجتماعی بزرگ سرگرم شوید. درعوض ، محتوا را ایجاد کنید ، می توانید از آن در جای دیگر در آینده استفاده کنید.
 2. از روش “آنها می پرسید ، شما پاسخ می دهید” استفاده کنید

 حرفه ای: از گزاره ارزش برند خود مراقبت کنید

 1. منبع محتوا را تعیین کنید
 2. از محتوا استفاده کنید ، اما ابتدا آن را تغییر دهید

 5- سرمایه گذاری زمان و جدول زمانی را تعیین کنید

 1. از چه سیستم عامل های اجتماعی استفاده خواهید کرد
 2. قالب را انتخاب کنید

 بهترین چرخه خوش خیم: ضمن ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی ، زمان و منابع بیشتری کسب کنید

 

چرا بازاریابی رسانه های اجتماعی است؟

 

قبل از ورود به مهارت ها ، می خواهم توضیح دهم که چرا معتقدم هر خالق شبکه باید در رسانه های اجتماعی سرمایه گذاری کند.

 

من به دنبال عوامل هیجان انگیز با استفاده از عناصر بوده ام. مشخص شده است که بسیاری از موسسات موفق و حرفه ای زیباترین و پیچیده ترین وب سایت را ایجاد کرده اند. بازدید از یکی از این اطلاعات شخصی غیر معمول نیست و می بینید که یک پست تنهایی را می توان به سال 2018 ردیابی کرد.

 

با توجه به قرار گرفتن در معرض احتمالی این سیستم عامل ها ، بنیانگذاران شبکه مایل به انجام هرگونه فعالیت در رسانه های اجتماعی هستند. از طریق رسانه های اجتماعی ، می توانید مخاطبان 3.96 میلیارد نفر را که در حال حاضر از رسانه های اجتماعی در سراسر جهان استفاده می کنند ، جذب کنید.

 

با توجه به “بررسی رسانه های ریلی” ، این وبلاگ نویس رسانه های اجتماعی را اولین انتخاب برای جذب ترافیک محتوای خود می داند و همه منابع دیگر را شکست می دهد:

21 چگونه می توان محتوای محتوای خود را ترویج کرد ، چگونه می توان یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی را از سازنده آنلاین مشغول ساخت 2

 

نویسندگان وبلاگ تنها کسی نیستند که مزایای رسانه های اجتماعی را درک می کند. بیشتر مارک ها سرمایه گذاری زیادی را در وجود رسانه های اجتماعی سرمایه گذاری کرده اند و به نظر می رسد این سرمایه گذاری پاداش داده می شود. براساس داده های موجود از شاخص اجتماعی  در سال 2020 ، نهمین سال از مصرف کنندگان محصولاتی را از مارک هایی که نگران رسانه های اجتماعی هستند خریداری می کنند. پرش به محتوا

وبلاگ

 

 همه دسته بندی ها

 عنصر

 طرح

 بازار یابی

 توسعه دادن

 کسب و کار

 اری

 سرپرستی

 

جستجو کردن:

پرش به محتوا

وبلاگ

 

 همه دسته بندی ها

 عنصر

 طرح

 بازار یابی

 توسعه دادن

 کسب و کار

 اری

 سرپرستی

عنوان

طراحی سایت سالن زیبایی

نویسنده

بالیی

دپارتمان

عالی و عالی

کلمه کلیدی اصلی

طراحی سایت در اصفهان

شرکت ما

عالی و عالی

 

 

انتخاب کلمه کلیدی مناسب و کاربر پسند در یک موضوع بسیار حائز اهمیت

آیا فقط رعایت این موارد برای داشتن یک طراحی سایت در اصفهان سئوفرندلی کافیست؟

مرحله 2: طراحی گرافیکی طراحی سایت در اصفهان پس از تایید کارفرما

بدنه و متن اصلی مقاله و تاثیر آن در سئو

نتیجه گیری:پس چه می توانیم بکنیم؟چگونه باید محتوای خود را فراگیرتر بنویسیم؟

آیا استفاده از ابزارهایی مانند    می‌تواند به بهبود طراحی سایت در اصفهان کمک کند؟

 

 

 

به همین دلیل است که با منابع زمانی شما سازماندهی شده است تا به شما کمک کند تا در رسانه های اجتماعی سازگار باشید بدون اینکه وقت زیادی را فدا کنید.

 

شما باید دو چیز تصمیم بگیرید:

 

 بلوک های مکرر زمان نوشتن محتوا.

 زمان مشخصی که در رسانه های اجتماعی منتشر شده است

 

یک بلوک زمانی را در تقویم تنظیم کنید و خود را مجبور کنید که بنشینید تا چیزی را که می خواهید آزاد کنید ایجاد کنید. حتی می تواند یک ساعت در هفته طول بکشد.

 

پس از آماده شدن محتوا ، می توانید آن را برای انتشار یا استفاده از ابزارهایی مانند بافر از خود سیستم عامل ترتیب دهید.

 

البته اگر وقت بیشتری طراحی سایت در اصفهاندارید ، لطفاً آن را در هر زمان ترتیب دهید. تعیین کنید که آیا هر روز ، هر هفته یا یک ماه مربوط به منابعی است که شما انتخاب می کنید و بستر رسانه های اجتماعی را انتخاب می کنید.

 

صحبت از انتخاب یک بستر رسانه های اجتماعی …

 1. از چه سیستم عامل های اجتماعی استفاده خواهید کرد

نحوه ایجاد یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی از شبکه های اجتماعی با شبکه های اجتماعی شلوغ 8

 

توصیه می کنم روی یک بستر رسانه های طراحی سایت در اصفهاناجتماعی تمرکز کنید که فقط هنگام اضافه کردن دیگران ، خاموش می شود.

 

برای انتخاب بستر اجتماعی مناسب ، باید از تمام اطلاعاتی که قبلاً دارید استفاده کنید: چه چیزی می خواهید بدانید ، مخاطب کیست ، چقدر زمان باید سرمایه گذاری کنند و چقدر زمان برای سرمایه گذاری دارید.

 

همچنین باید توانایی و مهارت های ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی را در نظر بگیرید. حتی اگر بتوانید برخی از کارها را برون سپاری کنید ، بهتر است یک درک اساسی داشته باشیدطراحی سایت در اصفهان. در غیر این صورت ، شما قادر به کنترل روند ایجاد نخواهید بود.

 

قالب زیر باتجربه ترین قانون تجربه در هر بستر رسانه های اجتماعی است:

 

انتخاب کلمه کلیدی مناسب و کاربر پسند در یک موضوع بسیار حائز اهمیت

 فیس بوک: ویدئو

 : مقاله طولانی نوشته شده

 توییتر: متن کوتاه (توییت)

 اینستاگرام: تصویر ، چرخش ، پیمایش

 : آموزش ، وبلاگ ویدیویی

 

 1. قالب را انتخاب کنید

 

طراحی سایت در اصفهانمرحله بعدی تعیین قالب مورد استفاده است.

 

این بستگی به این دارد که شما مایل به سرمایه گذاری در هر پست هستید و فرکانس آنچه می خواهید قول دهید محتوا را پیشنهاد دهید.

 

ایجاد ویدیوی  یک سرمایه گذاری بزرگ است ، اما ممکن است به سرعت پیروان زیادی را به خود جلب کند.

 

از طرف دیگر ، برای انتشار در توییتر ، فقط باید 280 کاراکتر پیشنهاد دهید ، اما فرکانس بیشتر است.

 

تعیین قالب صحیح نیز مربوط به مهارت ها و طراحی سایت در اصفهانتوانایی های شما است. اگر طراح هستید ، ممکن است تهیه محتوای بصری برای اینستاگرام ساده تر باشد. اگر بیشتر شبیه یک شخص قصه گویی هستید ، شاید پست فیس بوک بهترین انتخاب شماست.

بهترین چرخه خوش خیم: ضمن ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی ، زمان و منابع بیشتری کسب کنید

نحوه ساخت یک تصویر موفق رسانه های اجتماعی از چرخه شلوغ چرخه خوش خیم 9

 

سازندگان شبکه رایگان معمولی باید نقش تیم را پر کنند: از حسابداری گرفته تا فروش ، طراحی سایت در اصفهانبازاریابی و کار واقعی. براساس نظرسنجی توسط  در سال 2019 ، 57 ٪ از کل آزادیانی که در آن شرکت کرده اند بیش از 40 ساعت در هفته تصدیق شده است.

 

اجرای این تکنیک ها به شما در تولید یک چرخه خوش خیم کمک می کند: هرچه محتوای بیشتری به دانش حرفه ای ایجاد کنید ، حرفه خود بیشتر می شوید و مخاطبان شما بیشتر شما را درک می کنند.

 

به این ترتیب ، ایجاد مقیاس های بعدی اینستاگرام یا توییت های توییتر نه طراحی سایت در اصفهانتنها بازاریابی بلکه توسعه مهارت ها نیز خواهد بود.

 

آیا فقط رعایت این موارد برای داشتن یک طراحی سایت در اصفهان سئوفرندلی کافیست؟

در این مقاله ، ما تفکر استراتژیک در مورد بازاریابی رسانه های اجتماعی آموخته ایم. هنگام ی که ما از اهمیت استراتژیک برخوردار هستیم ، اطمینان حاصل خواهیم کرد که از منابع محدود به روش مؤثرترین روش استفاده می شود. من همچنین امیدوارم که شما همچنین بتوانید از این تکنیک ها استفاده کرده و هنگام ایجاد وجود رسانه های اجتماعی برای تجارت خالق شبکه خود از طراحی سایت در اصفهاناهمیت استراتژیک برخوردار باشید.

 

مرحله آخر برنامه اجرای است و با کاری که قصد انجام آن را دارید سازگار است. من واقعاً می خواهم نامه شما را بشنوم:

 

چه چیزی به شما در انجام بازاریابی رسانه های اجتماعی کمک می کند؟ نظر خود را در زیر بگذارید و به من اطلاع دهید.

اشتراک گذاری

به دنبال محتوای تازه هستید؟

از اخبار و ارتباطات هفتگی ما مقاله و نظرات دریافت کنید.

پست الکترونیک

 

با وارد کردن طراحی سایت در اصفهانایمیل ، شما موافقت می کنید یک ایمیل  ، از جمله ایمیل بازاریابی ، دریافت کنید. “من به شرکتهای کوچک و متوسط کمک می کنم با بهبود تصاویر بصری خود ، در معرض دید آنلاین قرار بگیرند.”

 

“من به سازندگان کمک می کنم صدای خود را پیدا کنند و کارهای مهمی انجام دهند -همان حرفه ، شرکت و جامعه یکسان هستند” (گزاره ارزش جی آکونزو).

 

به هر حال ، گزاره ارزش ما کمک به متخصصان در ایجاد وب سایت با طراحی سایت در اصفهانارائه سیستم عامل های استاندارد ایجاد وب برای کمک به متخصصان در ایجاد آینده است.

 

دانش حرفه ای ما باعث شده است که ما همه جنبه های طراحی ، بازاریابی ، توسعه و سایر محتوای ایجاد وب را ایجاد کنیم. شما می توانید با پست چرخ فلک اینستاگرام ما به عنوان نمونه ای از محتوای موجود در موضوع خالق وب رفتار کنید:

حساب اینستاگرام  چگونه می توان یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی از سازندگان وب ایجاد کرد 5

 1. منبع محتوا را تعیین کنید

 

طراحی سایت در اصفهانآیا 1 ٪ از قوانین را می دانید؟ طبق این قانون تجربه ، در هر رسانه اجتماعی داده شده یا جامعه آنلاین ، فقط 1 ٪ از کاربران بیشترین سهم را دارند. 9 ٪ از کاربران کمی کمک می کنند و 90 ٪ از کاربران هرگز کمک نکرده اند.

جامعه شرکت کننده در سازنده شبکه شلوغ نحوه ایجاد یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی 6

 

مرحله 2: طراحی گرافیکی طراحی سایت در اصفهان پس از تایید کارفرما

اگر می خواهید بخشی از ایجاد مداوم محتوا باشید ، باید طراحی سایت در اصفهاندرک کنید که بر  اساس محتوا دقیق خواهید بود.

 

تأثیرگذار تأثیرگذار رسانه های اجتماعی برتر نه تنها در این جلسه شرکت کردند ، بلکه بینش خودجوش نیز داشتند ، بلکه می توانند تصمیم بگیرند که آن را به یک پست فیس بوک تبدیل کنند که الهام بخش مردم بود. این یک پیش نویس است که آنها از این جلسات به دست می آورند. آنها تصمیم می گیرند که منبع اصلی الهام از قبل چیست.

 

سپس ، آنها آماده بودند تا گوش خود را در طول جلسه باز نگه دارند و لحظه ای از طراحی سایت در اصفهانالهام بخشیدن به افراد برای پست های اجتماعی آینده را نوشتند.

 

در اینجا برخی از منابع بالقوه محتوای اجتماعی شما آورده شده است:

 

 شرکت کنندگان صحبت می کنند

 گوش دادن به سخنرانی کنفرانس

 با همکاران صحبت کنید

 طبقه آموزش

 مشکلاتی که در طول تلفن فروش با مشتریان بالقوه دریافت کرده اید

 مطالعه

 در مورد مسائل مشتری با هم تیمی ها بحث کنید

 مشکلات مشتری را حل کنید

 

به طراحی سایت در اصفهانعنوان مثال ، فرض کنید شما یک طراح وب هستید و سپس در   شرکت می کنید. در آنجا ، شما با یک همکار ملاقات خواهید کرد و سپس شروع به بحث در مورد نحوه پرداخت مشتریان به موقع می کنید. سپس می توانید بحث را در فیس بوک “استفاده مجدد” کنید و یک داستان جالب را به اشتراک بگذارید. این نه تنها می تواند به رسانه های اجتماعی شما کمک کند ، بلکه می توانید این داستان را در موارد دیگر نیز دوباره تهیه کنید.

 

ایلیز بنون ، کارشناس بازاریابی متخصصان خلاق ، گفت این روش بیرونی “بازاریابی سیگنال خفاش” است. شما به بازار گوش می دهید و به منبع محتوا برای تحریک ایده ها تمرکز می کنید ، نه اینکه اجازه دهید مغز سعی کند فکر کند: “چه چیزی می خواهم بعدی را منتشر کنم؟”

 

به عنوان حرفه ای ، شما با مجموعه ای از مشکلات خاص روبرو خواهید شد تا تجربه منحصر به فردی را برای شما فراهم کنید تا به دیگران در مورد این مشکلات و راه حل ها آموزش دهید.

 

بدنه و متن اصلی مقاله و تاثیر آن در سئو

تبدیل سیستماتیک کار خود به محتوای رسانه های اجتماعی به ادغام روشهای شما کمک می کند. همچنی ن به شما امکان می دهد دانش خود را با مخاطبان بیشتر و بیشتر در سیستم عامل های مختلف اجتماعی به اشتراک بگذارید.

 1. از محتوا استفاده کنید ، اما ابتدا آن را تغییر دهید

 

یکی از خطاهای متداول بسیاری از بازاریابان ، انتشار پیوندی به مقالات منتشر شده در وبلاگ های آنها است.

 

البته ، اشکالی ندارد که مقاله خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید ، اما اگر کل ذکر شما کاملاً لیستی از مقالات در مقاله های وبلاگ شما باشد ، بعید است که دنبال کننده های زیادی را بدست آورید.

 

پلت فرم رسانه های اجتماعی علاقه مند است به جای ارسال آن به وب سایت شما ، بازدید کنندگان را بر روی پلتفرم خود قرار دهد. این بدان معنی است که شما اساساً برای الگوریتم ها کار می کنید و در معرض محتوای خود قرار نمی گیرید.

 

در مقابل ، من به شما پیشنهاد می کنم محتوای رسانه های اجتماعی را با هم مخلوط کنید و فرمت منتشر شده از یک پست وبلاگ را درج کنید. این همان کاری است که ما برای اینستاگرام انجام می دهیم. ما مقالاتی را از یک وبلاگ به دست آوردیم و آموزش تروجان چرخان ایجاد کردیم که به راحتی می توان آن را خواند:

دوباره از محتوای رسانه های اجتماعی استفاده کنید ، چگونه بنیانگذاران شبکه شلوغ می توانند یک رسانه اجتماعی موفق را بسازند 7

 

با بیان و آزادی ، لازم نیست وقت خود را برای فکر کردن در مورد ایده های جدید محتوای خود اختصاص دهید.

5- سرمایه گذاری زمان و جدول زمانی را تعیین کنید

 

همانطور که اشاره کردم ، بزرگترین مانع شما زمان است. شما باید از همه جنبه های تجارت ، از جمله فروش ، امور مالی ، بازاریابی و بهره برداری مراقبت کنید. هنگامی که شما در نهایت برای نوشتن پست برای صفحه کسب و کار  خود می نشینید ، به جای اینکه یک مفهوم جالب را در نظر بگیرید ، پیشنهاد می کنم چیزی را که اخیراً آموخته اید بنویسید. می توانید از آن به عنوان یک داستان استفاده کنید یا داستان را در رویداد آنلاین بگویید.

 

کریس در مورد چگونگی چرخش اسب های تروجان در اینستاگرام خود در این ویدئو در مورد استراتژی محتوای اینستاگرام صحبت کرد تا به او کمک کند تا بفهمد جالب ترین محتوای او چیست.

 

اگر واکنشی وجود داشته باشد ، او می تواند آن را به تجارت خود بازگرداند و در مورد آن صحبت کند یا مسیر خود را انجام دهد. اینگونه است که می توانید از محتوایی که ایجاد کرده اید برای سایر زمینه هایی که برای رسانه های اجتماعی ایجاد کرده اید استفاده کنید.

 

نتیجه گیری:پس چه می توانیم بکنیم؟چگونه باید محتوای خود را فراگیرتر بنویسیم؟

برای ایجاد پست های رسانه های اجتماعی که می توانند در تجارت استفاده شوند ، باید اطمینان حا صل کنید که هر آنچه را که می نویسید پیوند مستقیمی با مشکل حل مشتریان دارد.

 

این باعث شد تا نکته دوم را بدست آوریم.

 1. از روش “آنها می پرسید ، شما پاسخ می دهید” استفاده کنید

 

مارکوس شریدان صاحب یک مرکز رودخانه و آبگرم برای شرکتی است که در استخر فیبر شیشه ای تخصص دارد. پس از فروپاشی بازار سهام ، در سال 2008 ، شرکت وی 250،000 دلار ضرر ، نزدیک به ورشکستگی متحمل شد. او نیاز به فروش بیشتر دارد و باعث می شود تجارت خود به مدت یک سال بازسازی شود. او استفاده از بازاریابی آنلاین را در نظر گرفته است ، اما نمی داند چه کاری انجام دهد.

 

سپس ، مفهوم “آنها پرسیدند ، شما پاسخ دادید” او را ذکر کرد. او می تواند به سوالات مردم پاسخ دهد.

 

او و تیمش با تجربه نه ساله خود ، که مربوط به مخازن فیبر شیشه ای بود که می توانستند به آن فکر کنند ، ترکیب شده اند. سپس ، در چند ماه آینده ، آنها مقاله ها و فیلم های تیراندازی را نوشتند ، که به هر یک از این سؤالات پاسخ داد و این سؤالات را منتشر کرد.

 

نتیجه؟ آنها نه تنها می توانند تجارت خود را نجات دهند ، بلکه در حال حاضر استخر شنا و مرکز آبگرم نیز دارای جهانی ترین وب سایت استخر فیبر شیشه ای هستند.

 

مارکوس در یک کتاب سیستماتیک کرد ، جای تعجب ندارد: “آنها می پرسند ، شما پاسخ می دهید.”

 

بنابراین ، چه ارتباطی بین این داستان و بازاریابی رسانه های اجتماعی وجود دارد؟

 

از آنجا که شما بنیانگذار اینترنت می شوید ، لطفاً در مورد کار خود فکر کنید. چه مشکلی را برای مشتریان حل می کنید؟

 

شاید شما یک متخصص سئو باشید.

 

شاید شما یک طراح باشید.

 

شاید شما نوع عملکرد واحد باشید و او پیشینه مشتری را به عقب و جلو بین متخصصان مختلف حذف می کند.

آیا استفاده از ابزارهایی مانند    می‌تواند به بهبود طراحی سایت در اصفهان کمک کند؟

 

در هر سه مورد ، سازندگان شبکه حرفه ای به سؤالات واضح پیش روی مشتریان پاسخ خواهند داد. آنها نه تنها این ، آنها به مهارت های خاص خود به روش منحصر به فرد خود پاسخ دادند.

 

من اخیراً متوجه شده ام که تالیا گرگ ، یک متخصص تبدیل و همکار که اخیراً مصاحبه شده است ، در بیان دانش حرفه ای منحصر به فرد خود و تبدیل آن به پست های رسانه های اجتماعی خوب عمل کرده است.

 

او از تحول خود برای بهینه سازی دانش حرفه ای برای ایجاد پست های موفق در رسانه های اجتماعی استفاده می کند:

چگونه می توان یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی از    ایجاد کرد (   4

 

الان نوبت تو است.

 

به کار خود فکر کنید.

 

اگر مدتی در تجارت سازندگان وب مشغول هستید ، آیا می توانید مشکلی را که در مشتریان خود مشاهده می کنید متوجه شوید؟

 

شاید بتوانید در مورد پروژه هایی که واقعاً دوست دارید فکر کنید و از خود بپرسید که چه سؤالاتی را حل می کنید. مشتریان چگونه دردی را که با آن روبرو هستند ابراز می کنند؟ این واقعیت که دوست دارید در پروژه های خاص شرکت کنید ممکن است نشان دهد که ممکن است برای شما به عنوان تمرکز بسیار مناسب باشد.

حرفه ای: از گزاره ارزش برند خود مراقبت کنید

 

اگر می خواهید از روش “آنها سؤال می کنند -پاسخ می دهید” ، پس باید پیشنهاد ارزش برند شخصی خود را نیز پیشنهاد کنید تا دانش حرفه ای خود را به وضوح درک کنید.

 

گزاره ارزش برند شخصی بیانیه ای است که می تواند توضیح دهد که چگونه خدمات شما مشکلات مشتری را حل می کند یا نیازهای آنها را برآورده می کند. این به مشتریان بالقوه می گوید که چرا آنها باید با شما همکاری کنند و شما را از رقابت متفاوت کنند.

 

قالب ادعای ارزش: “من به  کمک می کنم.”

 

در اینجا چند نمونه وجود دارد که می تواند باعث الهام شما شود:

 

“من از ابزارهای برش استفاده می کنم تا به راه اندازی ها کمک کنم تا بازاریابی آن را ساده کنند.” بدون فکر کردن ، در صحنه: “پست جالب بعدی من در اینستاگرام چیست؟” علاوه بر این ، انتشار محتوای اجتماعی به روشن شدن این دانش در مغز شما کمک می کند. به این ترتیب ، هرچه محتوای بیشتری در بستر رسانه های اجتماعی ارسال کنید ، مهارت های شما بهتر می شود.

فهرست مطالب

 

 چرا بازاریابی رسانه های اجتماعی است؟

 بدون نیاز به فدا کردن وقت خود ، از بازاریابی رسانه های اجتماعی استفاده کامل کنید

 1. سعی نکنید مانند یک مارک اجتماعی بزرگ سرگرم شوید. درعوض ، محتوا را ایجاد کنید ، می توانید از آن در جای دیگر در آینده استفاده کنید.
 2. از روش “آنها می پرسید ، شما پاسخ می دهید” استفاده کنید

 حرفه ای: از گزاره ارزش برند خود مراقبت کنید

 1. منبع محتوا را تعیین کنید
 2. از محتوا استفاده کنید ، اما ابتدا آن را تغییر دهید

 5- سرمایه گذاری زمان و جدول زمانی را تعیین کنید

 1. از چه سیستم عامل های اجتماعی استفاده خواهید کرد
 2. قالب را انتخاب کنید

 بهترین چرخه خوش خیم: ضمن ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی ، زمان و منابع بیشتری کسب کنید

 

چرا بازاریابی رسانه های اجتماعی است؟

 

قبل از ورود به مهارت ها ، می خواهم توضیح دهم که چرا معتقدم هر خالق شبکه باید در رسانه های اجتماعی سرمایه گذاری کند.

 

من به دنبال عوامل هیجان انگیز با استفاده از عناصر بوده ام. مشخص شده است که بسیاری از موسسات موفق و حرفه ای زیباترین و پیچیده ترین وب سایت را ایجاد کرده اند. بازدید از یکی از این اطلاعات شخصی غیر معمول نیست و می بینید که یک پست تنهایی را می توان به سال 2018 ردیابی کرد.

 

با توجه به قرار گرفتن در معرض احتمالی این سیستم عامل ها ، بنیانگذاران شبکه مایل به انجام هرگونه فعالیت در رسانه های اجتماعی هستند. از طریق رسانه های اجتماعی ، می توانید مخاطبان 3.96 میلیارد نفر را که در حال حاضر از رسانه های اجتماعی در سراسر جهان استفاده می کنند ، جذب کنید.

 

با توجه به “بررسی رسانه های ریلی” ، این وبلاگ نویس رسانه های اجتماعی را اولین انتخاب برای جذب ترافیک محتوای خود می داند و همه منابع دیگر را شکست می دهد:

21 چگونه می توان محتوای محتوای خود را ترویج کرد ، چگونه می توان یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی را از سازنده آنلاین مشغول ساخت 2

 

نویسندگان وبلاگ تنها کسی نیستند که مزایای رسانه های اجتماعی را درک می کند. بیشتر مارک ها سرمایه گذاری زیادی را در وجود رسانه های اجتماعی سرمایه گذاری کرده اند و به نظر می رسد این سرمایه گذاری پاداش داده می شود. براساس داده های موجود از شاخص اجتماعی  در سال 2020 ، نهمین سال از مصرف کنندگان محصولاتی را از مارک هایی که نگران رسانه های اجتماعی هستند خریداری می کنند.

 

اگر یک فرد مستقل حرفه ای باشید ، پیروان ارگانیک در رسانه های اجتماعی معنی دار تر خواهند بود. مشهور با دانش حرفه ای خود ، این بدان معنی است که شما باید تلاش خود را برای فروش خود به مشتریان کاهش دهید.

 

دیوید سی بیکر بحث کرد که چرا وی در “تجارت دانش حرفه ای” خود متخصص شد:

 

“چشم اندازهای بالقوه اطلاعات بیشتری در مورد شما می دانند. من دانش حرفه ای شما را درک کرده ام و برای استخدام شرکت خود آماده شده ام. هرچه وقت و هزینه کمتری برای صرف هزینه داشته باشید. ساده ترین راه برای دستیابی به این هدف ، در نظر گرفتن این هدف به عنوان رهبر ایدئولوژیک در چشم اندازهای زمینه بازاریابی

 

بیکر دانش حرفه ای کامل را به متخصصان ارائه می دهد. فروش خدمات شما را آسان تر می کند. به دنبال این مفهوم ، هرچه بیشتر به یک رسانه های اجتماعی حرفه ای و متخصص تبدیل شوید ، جذب مشتری بیشتر آسان تر است.

 

اکنون ، می توانید پتانسیل رسانه های اجتماعی را در تجارت خالق شبکه خود مشاهده کنید ، به ما اجازه دهید بدون اینکه وقت و منابع خود را فدا کنند ، چگونه می توانیم نتایج واقعی بدست آوریم.

بدون نیاز به فدا کردن وقت خود ، از بازاریابی رسانه های اجتماعی استفاده کامل کنید

 1. سعی نکنید مانند یک مارک اجتماعی بزرگ سرگرم شوید. درعوض ، محتوا را ایجاد کنید ، می توانید از آن در جای دیگر در آینده استفاده کنید.

 

بیشتر کتاب ها و مقالاتی که در مورد مضامین استراتژی رسانه های اجتماعی خوانده ام ، از همان نمونه های رسانه های اجتماعی برای الهام بخشیدن استفاده می کنند: مارک های بزرگ با میلیون ها دنبال کننده.

 

یکی از این مارک های ستایش رستوران دنی است. دنی چندین ماده رسانه های اجتماعی خلاق و جالب را در سیستم عامل های مختلف حفظ می کند. آنها موفق شدند یک پیروان قدرتمند بسازند: 264 دنبال کننده در اینستاگرام ، 466 در توییتر. آنها محتوای پر جنب و جوش را از این جهان منتشر کردند:

نحوه ساختن یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی 3

 

شکی نیست که صفحه اینستاگرام دنی جالب است ، اما اگر شما خالق یک شبکه رایگان هستید ، پیشنهاد می کنم استراتژی های دیگری را انتخاب کنید.

 

حداقل یک کارمند تخصصی مانند برند دنی وجود دارد. پست دنی مانند یک تبلیغ است. آنها جالب و جذاب هستند ، اما در آینده نمی توان از آنها بیشتر استفاده کرد. توسعه دهنده

پرسنل بازاریابی

سازوکار

منبع

 

مرکز کمک

دانشکده

وبلاگ

مؤلفه اضافی

نقشه راه

وب سایت توسعه دهنده

حمایت کردن

شبکه ایجاد فرم واژگان

یکپارچه

داستان خالق اینترنت

تجدید دیدار

کتابخانه زمان

بارگیری وردپرس

شرکت

 

درباره ما

با ما تماس بگیرید

حرفه

سوالات متداول

برنامه عضو

مرکز اعتماد

رسانه ها

علامت تجاری

شرایط و ضوابط

شرایط و ضوابط

سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست بیسکویت

بیانیه قابل دسترسی به وب سایت

مؤلفه نرم افزار منبع باز

 

 یک بستر برجسته سازنده وب سایت برای متخصصان وردپرس است.  خدمات را برای متخصصان شبکه (از جمله توسعه دهندگان ، طراحان و کارکنان بازاریابی) ارائه می دهد و وب سایت جدیدی دارد که هر 10 ثانیه بر روی پلتفرم خود ایجاد می شود.

در اخبار ما مشترک شوید

پست الکترونیک

 

با وارد کردن ایمیل ، با ما موافقید

شرایط و ضوابط و سیاست های حریم خصوصی.

 

。 . کلیه حقوق محفوظ است

ما از کوکی ها برای اطمینان از داشتن بهترین تجربه ، بهبود عملکرد و عملکرد ، تبلیغات شخصی و تجزیه و تحلیل ترافیک استفاده می کنیم. با کلیک روی “اجازه” ، شما با ما موافقت می کنید که از کوکی استفاده کنید. برای تغییر ترجیح خود ، روی “تنظیمات کوکی” کلیک کنید. برای اطلاعات بیشتر ، به خط مشی کوکی ما مراجعه کنید.

 

شروع

 

چگونه می توان یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی از خالق شبکه ایجاد کرد

 

 بن پنس

 بازار

 22.06.21

 

 8 نظر

 

فکر می کنید وقت کافی برای انجام بازاریابی مؤثر در رسانه های اجتماعی ندارید؟ بن پینز به بررسی چگونگی تقویت تلاشهای رسانه های اجتماعی و گسترش دانش حرفه ای خود به عنوان خالق اینترنت می پردازد.

 

بیشتر سازندگان شبکه رایگان نمی توانند از دلیل کامل بازاریابی رسانه های اجتماعی استفاده کنند:

 

زمان! (یا کمبود)

 

با این حال ، راهی برای ایجاد یک فرایند بازاریابی رسانه های اجتماعی وجود دارد و در کار ارزشمند مشتری شما ناپدید نمی شود. در مقابل ، این به شما کمک می کند تا متخصص بهتری شوید. این همان چیزی است که ما در این مقاله کشف خواهیم کرد.

 

در پنج سال گذشته ، من در چند سال اول پس از راه اندازی محصول ، در ساخت یک بستر رسانه اجتماعی برای  شرکت کردم. در این دوره ، ما موفق شدیم مخاطبان زیادی را به چندین سیستم عامل از جمله  ،  ،  و گروه  خود اضافه کنیم.

نحوه ساخت یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی از اعضای جامعه  1

 

در روزهای ابتدایی ، ما به یک تیم کوچک تبدیل شدیم و باید به موقع کارآمد باشیم. به همین دلیل می توانم وقتی می توانم صفحات رسانه های اجتماعی خود را با سازندگان وب بسازم ، با مشکلات روبرو شوم.

 

من روش شرح داده شده در مفاهیم زیر را خلاصه می کنم:

 

همانطور که به تدریج تجربه و مهارت های سازندگان شبکه را به دست می آورید ، این دانش را به عنوان محتوای رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

 

این روشی است که به شما امکان می دهد از طریق بازاریابی رسانه های اجتماعی استراتژیک کنید.

 

با انتشار دانشی که آموخته اید ، می توانید یک رسانه اجتماعی قدرتمند ایجاد کنیدمرحله بعدی تعیین قالب مورد استفاده است.

 

این بستگی به این دارد که شما مایل به سرمایه گذاری در هر پست هستید و فرکانس آنچه می خواهید قول دهید محتوا را پیشنهاد دهید.

 

ایجاد ویدیوی  یک سرمایه گذاری بزرگ است ، اما ممکن است به سرعت پیروان زیادی را به خود جلب کند.

 

از طرف دیگر ، برای انتشار در توییتر ، فقط باید 280 کاراکتر پیشنهاد دهید ، اما فرکانس بیشتر است.

 

تعیین قالب صحیح نیز مربوط به مهارت ها و توانایی های شما است. اگر طراح هستید ، ممکن است تهیه محتوای بصری برای اینستاگرام ساده تر باشد. اگر بیشتر شبیه یک شخص قصه گویی هستید ، شاید پست فیس بوک بهترین انتخاب شماست.

بهترین چرخه خوش خیم: ضمن ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی ، زمان و منابع بیشتری کسب کنید

نحوه ساخت یک تصویر موفق رسانه های اجتماعی از چرخه شلوغ چرخه خوش خیم 9

 

سازندگان شبکه رایگان معمولی باید نقش تیم را پر کنند: از حسابداری گرفته تا فروش ، بازاریابی و کار واقعی. براساس نظرسنجی توسط  در سال 2019 ، 57 ٪ از کل آزادیانی که در آن شرکت کرده اند بیش از 40 ساعت در هفته تصدیق شده است.

 

اجرای این تکنیک ها به شما در تولید یک چرخه خوش خیم کمک می کند: هرچه محتوای بیشتری به دانش حرفه ای ایجاد کنید ، حرفه خود بیشتر می شوید و مخاطبان شما بیشتر شما را درک می کنند.

 

به این ترتیب ، ایجاد مقیاس های بعدی اینستاگرام یا توییت های توییتر نه تنها بازاریابی بلکه توسعه مهارت ها نیز خواهد بود.

 

در این مقاله ، ما تفکر استراتژیک در مورد بازاریابی رسانه های اجتماعی آموخته ایم. هنگامی که ما از اهمیت استراتژیک برخوردار هستیم ، اطمینان حاصل خواهیم کرد که از منابع محدود به روش مؤثرترین روش استفاده می شود. من همچنین امیدوارم که شما همچنین بتوانید از این تکنیک ها استفاده کرده و هنگام ایجاد وجود رسانه های اجتماعی برای تجارت خالق شبکه خود از اهمیت استراتژیک برخوردار باشید.

 

مرحله آخر برنامه اجرای است و با کاری که قصد انجام آن را دارید سازگار است. من واقعاً می خواهم نامه شما را بشنوم:

 

چه چیزی به شما در انجام بازاریابی رسانه های اجتماعی کمک می کند؟ نظر خود را در زیر بگذارید و به من اطلاع دهید.

اشتراک گذاری

به دنبال محتوای تازه هستید؟

از اخبار و ارتباطات هفتگی ما مقاله و نظرات دریافت کنید.

پست الکترونیک

 

با وارد کردن ایمیل ، شما موافقت می کنید یک ایمیل  ، از جمله ایمیل بازاریابی ، دریافت کنید.

و با شرایط ، ضوابط و سیاست های حریم خصوصی ما موافق باشید.

عکس بن پانز

بن پنس

به نظر می رسد ساختن یک وب سایت یک کار ایده آل است ، اما شما باید بیش از مهارت های فنی درک کنید. مأموریت من در  این است که به خالق شبکه آموزش دهید که چگونه تجارت مورد علاقه خود را بسازد.

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

وب سایت خود را از طریق این ویژگی های جدید تسریع کنید

 

 دین ایساکاروف

 26 ژوئن 2024

 

 0 نظر

 

از طریق حضانت الکترونیکی  یک فروشگاه آنلاین کامل ایجاد کنید

 

 

 19 ژوئن 2024

 

 0 نظر

 

اظهار نظر

ایجاد شبکه

 

سازنده وب سایت و میزبانی

میزبانی استاتیک +معمار

صفحه سازنده صفحه -در

سلام موضوع

محتوای پویا

تجارت الکترونیک

تمور

زمین

سازنده پاپ

سازنده

بهینه سازی گردش کار

عناصر

بهینه کننده تصویر

سازنده

قیمت

 

میزبانی وردپرس

حضانت استاتیک

صفحه سازنده صفحه -در

 

عنصر

 

طراح وبمشکلات مشتری را حل کنید

 

به عنوان مثال ، فرض کنید شما یک طراح وب هستید و سپس در   شرکت می کنید. در آنجا ، شما با یک همکار ملاقات خواهید کرد و سپس شروع به بحث در مورد نحوه پرداخت مشتریان به موقع می کنید. سپس می توانید بحث را در فیس بوک “استفاده مجدد” کنید و یک داستان جالب را به اشتراک بگذارید. این نه تنها می تواند به رسانه های اجتماعی شما کمک کند ، بلکه می توانید این داستان را در موارد دیگر نیز دوباره تهیه کنید.

 

ایلیز بنون ، کارشناس بازاریابی متخصصان خلاق ، گفت این روش بیرونی “بازاریابی سیگنال خفاش” است. شما به بازار گوش می دهید و به منبع محتوا برای تحریک ایده ها تمرکز می کنید ، نه اینکه اجازه دهید مغز سعی کند فکر کند: “چه چیزی می خواهم بعدی را منتشر کنم؟”

 

به عنوان حرفه ای ، شما با مجموعه ای از مشکلات خاص روبرو خواهید شد تا تجربه منحصر به فردی را برای شما فراهم کنید تا به دیگران در مورد این مشکلات و راه حل ها آموزش دهید.

 

تبدیل سیستماتیک کار خود به محتوای رسانه های اجتماعی به ادغام روشهای شما کمک می کند. همچنین به شما امکان می دهد دانش خود را با مخاطبان بیشتر و بیشتر در سیستم عامل های مختلف اجتماعی به اشتراک بگذارید.

 1. از محتوا استفاده کنید ، اما ابتدا آن را تغییر دهید

 

یکی از خطاهای متداول بسیاری از بازاریابان ، انتشار پیوندی به مقالات منتشر شده در وبلاگ های آنها است.

 

البته ، اشکالی ندارد که مقاله خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید ، اما اگر کل ذکر شما کاملاً لیستی از مقالات در مقاله های وبلاگ شما باشد ، بعید است که دنبال کننده های زیادی را بدست آورید.

 

پلت فرم رسانه های اجتماعی علاقه مند است به جای ارسال آن به وب سایت شما ، بازدید کنندگان را بر روی پلتفرم خود قرار دهد. این بدان معنی است که شما اساساً برای الگوریتم ها کار می کنید و در معرض محتوای خود قرار نمی گیرید.

 

در مقابل ، من به شما پیشنهاد می کنم محتوای رسانه های اجتماعی را با هم مخلوط کنید و فرمت منتشر شده از یک پست وبلاگ را درج کنید. این همان کاری است که ما برای اینستاگرام انجام می دهیم. ما مقالاتی را از یک وبلاگ به دست آوردیم و آموزش تروجان چرخان ایجاد کردیم که به راحتی می توان آن را خواند:

دوباره از محتوای رسانه های اجتماعی استفاده کنید ، چگونه بنیانگذاران شبکه شلوغ می توانند یک رسانه اجتماعی موفق را بسازند 7

 

با بیان و آزادی ، لازم نیست وقت خود را برای فکر کردن در مورد ایده های جدید محتوای خود اختصاص دهید.

5- سرمایه گذاری زمان و جدول زمانی را تعیین کنید

 

همانطور که اشاره کردم ، بزرگترین مانع شما زمان است. شما باید از همه جنبه های تجارت ، از جمله فروش ، امور مالی ، بازاریابی و بهره برداری مراقبت کنید.

 

به همین دلیل است که با منابع زمانی شما سازماندهی شده است تا به شما کمک کند تا در رسانه های اجتماعی سازگار باشید بدون اینکه وقت زیادی را فدا کنید.

 

شما باید دو چیز تصمیم بگیرید:

 

 بلوک های مکرر زمان نوشتن محتوا.

 زمان مشخصی که در رسانه های اجتماعی منتشر شده است

 

یک بلوک زمانی را در تقویم تنظیم کنید و خود را مجبور کنید که بنشینید تا چیزی را که می خواهید آزاد کنید ایجاد کنید. حتی می تواند یک ساعت در هفته طول بکشد.

 

پس از آماده شدن محتوا ، می توانید آن را برای انتشار یا استفاده از ابزارهایی مانند بافر از خود سیستم عامل ترتیب دهید.

 

البته اگر وقت بیشتری دارید ، لطفاً آن را در هر زمان ترتیب دهید. تعیین کنید که آیا هر روز ، هر هفته یا یک ماه مربوط به منابعی است که شما انتخاب می کنید و بستر رسانه های اجتماعی را انتخاب می کنید.

 

صحبت از انتخاب یک بستر رسانه های اجتماعی …

 1. از چه سیستم عامل های اجتماعی استفاده خواهید کرد
 2. نحوه ایجاد یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی از شبکه های اجتماعی با شبکه های اجتماعی شلوغ 8

 

 1. توصیه می کنم روی یک بستر رسانه های اجتماعی تمرکز کنید که فقط هنگام اضافه کردن دیگران ، خاموش می شود.

 

برای انتخاب بستر اجتماعی مناسب ، باید از تمام اطلاعاتی که قبلاً دارید استفاده کنید: چه چیزی می خواهید بدانید ، مخاطب کیست ، چقدر زمان باید سرمایه گذاری کنند و چقدر زمان برای سرمایه گذاری دارید.

 

همچنین باید توانایی و مهارت های ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی را در نظر بگیرید. حتی اگر بتوانید برخی از کارها را برون سپاری کنید ، بهتر است یک درک اساسی داشته باشید. در غیر این صورت ، شما قادر به کنترل روند ایجاد نخواهید بود.

 

قالب زیر باتجربه ترین قانون تجربه در هر بستر رسانه های اجتماعی است:

 

 فیس بوک: ویدئو

 : مقاله طولانی نوشته شده

 توییتر: متن کوتاه (توییت)

 اینستاگرام: تصویر ، چرخش ، پیمایش

 : آموزش ، وبلاگ ویدیویی

 

 1. قالب را انتخاب کنیدشاید شما یک طراح باشید.

 

شاید شما نوع عملکرد واحد باشید و او پیشینه مشتری را به عقب و جلو بین متخصصان مختلف حذف می کند.

 

در هر سه مورد ، سازندگان شبکه حرفه ای به سؤالات واضح پیش روی مشتریان پاسخ خواهند داد. آنها نه تنها این ، آنها به مهارت های خاص خود به روش منحصر به فرد خود پاسخ دادند.

 

من اخیراً متوجه شده ام که تالیا گرگ ، یک متخصص تبدیل و همکار که اخیراً مصاحبه شده است ، در بیان دانش حرفه ای منحصر به فرد خود و تبدیل آن به پست های رسانه های اجتماعی خوب عمل کرده است.

 

او از تحول خود برای بهینه سازی دانش حرفه ای برای ایجاد پست های موفق در رسانه های اجتماعی استفاده می کند:

چگونه می توان یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی از    ایجاد کرد (   4

 

الان نوبت تو است.

 

به کار خود فکر کنید.

 

اگر مدتی در تجارت سازندگان وب مشغول هستید ، آیا می توانید مشکلی را که در مشتریان خود مشاهده می کنید متوجه شوید؟

 

شاید بتوانید در مورد پروژه هایی که واقعاً دوست دارید فکر کنید و از خود بپرسید که چه سؤالاتی را حل می کنید. مشتریان چگونه دردی را که با آن روبرو هستند ابراز می کنند؟ این واقعیت که دوست دارید در پروژه های خاص شرکت کنید ممکن است نشان دهد که ممکن است برای شما به عنوان تمرکز بسیار مناسب باشد.

حرفه ای: از گزاره ارزش برند خود مراقبت کنید

 

اگر می خواهید از روش “آنها سؤال می کنند -پاسخ می دهید” ، پس باید پیشنهاد ارزش برند شخصی خود را نیز پیشنهاد کنید تا دانش حرفه ای خود را به وضوح درک کنید.

 

گزاره ارزش برند شخصی بیانیه ای است که می تواند توضیح دهد که چگونه خدمات شما مشکلات مشتری را حل می کند یا نیازهای آنها را برآورده می کند. این به مشتریان بالقوه می گوید که چرا آنها باید با شما همکاری کنند و شما را از رقابت متفاوت کنند.

 

قالب ادعای ارزش: “من به  کمک می کنم.”

 

در اینجا چند نمونه وجود دارد که می تواند باعث الهام شما شود:

 

“من از ابزارهای برش استفاده می کنم تا به راه اندازی ها کمک کنم تا بازاریابی آن را ساده کنند.”

 

“من به شرکتهای کوچک و متوسط کمک می کنم با بهبود تصاویر بصری خود ، در معرض دید آنلاین قرار بگیرند.”

 

“من به سازندگان کمک می کنم صدای خود را پیدا کنند و کارهای مهمی انجام دهند -همان حرفه ، شرکت و جامعه یکسان هستند” (گزاره ارزش جی آکونزو).

 

به هر حال ، گزاره ارزش ما کمک به متخصصان در ایجاد وب سایت با ارائه سیستم عامل های استاندارد ایجاد وب برای کمک به متخصصان در ایجاد آینده است.

 

دانش حرفه ای ما باعث شده است که ما همه جنبه های طراحی ، بازاریابی ، توسعه و سایر محتوای ایجاد وب را ایجاد کنیم. شما می توانید با پست چرخ فلک اینستاگرام ما به عنوان نمونه ای از محتوای موجود در موضوع خالق وب رفتار کنید:

 • حساب اینستاگرام چگونه می توان یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی از سازندگان وب ایجاد کرد 5
 • منبع محتوا را تعیین کنید

 

آیا 1 ٪ از قوانین را می دانید؟ طبق این قانون تجربه ، در هر رسانه اجتماعی داده شده یا جامعه آنلاین ، فقط 1 ٪ از کاربران بیشترین سهم را دارند. 9 ٪ از کاربران کمی کمک می کنند و 90 ٪ از کاربران هرگز کمک نکرده اند.

جامعه شرکت کننده در سازنده شبکه شلوغ نحوه ایجاد یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی 6

 

اگر می خواهید بخشی از ایجاد مداوم محتوا باشید ، باید درک کنید که بر اساس محتوا دقیق خواهید بود.

 

تأثیرگذار تأثیرگذار رسانه های اجتماعی برتر نه تنها در این جلسه شرکت کردند ، بلکه بینش خودجوش نیز داشتند ، بلکه می توانند تصمیم بگیرند که آن را به یک پست فیس بوک تبدیل کنند که الهام بخش مردم بود. این یک پیش نویس است که آنها از این جلسات به دست می آورند. آنها تصمیم می گیرند که منبع اصلی الهام از قبل چیست.

 

سپس ، آنها آماده بودند تا گوش خود را در طول جلسه باز نگه دارند و لحظه ای از الهام بخشیدن به افراد برای پست های اجتماعی آینده را نوشتند.

 

در اینجا برخی از منابع بالقوه محتوای اجتماعی شما آورده شده است:

 

 شرکت کنندگان صحبت می کنند

 گوش دادن به سخنرانی کنفرانس

 با همکاران صحبت کنید

 طبقه آموزش

 مشکلاتی که در طول تلفن فروش با مشتریان بالقوه دریافت کرده اید

 مطالعه

 در مورد مسائل مشتری با هم تیمی ها بحث کنیداگر یک فرد مستقل حرفه ای باشید ، پیروان ارگانیک در رسانه های اجتماعی معنی دار تر خواهند بود. مشهور با دانش حرفه ای خود ، این بدان معنی است که شما باید تلاش خود را برای فروش خود به مشتریان کاهش دهید.

 

دیوید سی بیکر بحث کرد که چرا وی در “تجارت دانش حرفه ای” خود متخصص شد:

 

“چشم اندازهای بالقوه اطلاعات بیشتری در مورد شما می دانند. من دانش حرفه ای شما را درک کرده ام و برای استخدام شرکت خود آماده شده ام. هرچه وقت و هزینه کمتری برای صرف هزینه داشته باشید. ساده ترین راه برای دستیابی به این هدف ، در نظر گرفتن این هدف به عنوان رهبر ایدئولوژیک در چشم اندازهای زمینه بازاریابی

 

بیکر دانش حرفه ای کامل را به متخصصان ارائه می دهد. فروش خدمات شما را آسان تر می کند. به دنبال این مفهوم ، هرچه بیشتر به یک رسانه های اجتماعی حرفه ای و متخصص تبدیل شوید ، جذب مشتری بیشتر آسان تر است.

 

اکنون ، می توانید پتانسیل رسانه های اجتماعی را در تجارت خالق شبکه خود مشاهده کنید ، به ما اجازه دهید بدون اینکه وقت و منابع خود را فدا کنند ، چگونه می توانیم نتایج واقعی بدست آوریم.

بدون نیاز به فدا کردن وقت خود ، از بازاریابی رسانه های اجتماعی استفاده کامل کنید

 1. سعی نکنید مانند یک مارک اجتماعی بزرگ سرگرم شوید. درعوض ، محتوا را ایجاد کنید ، می توانید از آن در جای دیگر در آینده استفاده کنید.

 

بیشتر کتاب ها و مقالاتی که در مورد مضامین استراتژی رسانه های اجتماعی خوانده ام ، از همان نمونه های رسانه های اجتماعی برای الهام بخشیدن استفاده می کنند: مارک های بزرگ با میلیون ها دنبال کننده.

 

یکی از این مارک های ستایش رستوران دنی است. دنی چندین ماده رسانه های اجتماعی خلاق و جالب را در سیستم عامل های مختلف حفظ می کند. آنها موفق شدند یک پیروان قدرتمند بسازند: 264 دنبال کننده در اینستاگرام ، 466 در توییتر. آنها محتوای پر جنب و جوش را از این جهان منتشر کردند:

نحوه ساختن یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی 3

 

شکی نیست که صفحه اینستاگرام دنی جالب است ، اما اگر شما خالق یک شبکه رایگان هستید ، پیشنهاد می کنم استراتژی های دیگری را انتخاب کنید.

 

حداقل یک کارمند تخصصی مانند برند دنی وجود دارد. پست دنی مانند یک تبلیغ است. آنها جالب و جذاب هستند ، اما در آینده نمی توان از آنها بیشتر استفاده کرد.

 

هنگامی که شما در نهایت برای نوشتن پست برای صفحه کسب و کار  خود می نشینید ، به جای اینکه یک مفهوم جالب را در نظر بگیرید ، پیشنهاد می کنم چیزی را که اخیراً آموخته اید بنویسید. می توانید از آن به عنوان یک داستان استفاده کنید یا داستان را در رویداد آنلاین بگویید.

 

کریس در مورد چگونگی چرخش اسب های تروجان در اینستاگرام خود در این ویدئو در مورد استراتژی محتوای اینستاگرام صحبت کرد تا به او کمک کند تا بفهمد جالب ترین محتوای او چیست.

 

اگر واکنشی وجود داشته باشد ، او می تواند آن را به تجارت خود بازگرداند و در مورد آن صحبت کند یا مسیر خود را انجام دهد. اینگونه است که می توانید از محتوایی که ایجاد کرده اید برای سایر زمینه هایی که برای رسانه های اجتماعی ایجاد کرده اید استفاده کنید.

 

برای ایجاد پست های رسانه های اجتماعی که می توانند در تجارت استفاده شوند ، باید اطمینان حاصل کنید که هر آنچه را که می نویسید پیوند مستقیمی با مشکل حل مشتریان دارد.

 

این باعث شد تا نکته دوم را بدست آوریم.

 1. از روش “آنها می پرسید ، شما پاسخ می دهید” استفاده کنید

 

مارکوس شریدان صاحب یک مرکز رودخانه و آبگرم برای شرکتی است که در استخر فیبر شیشه ای تخصص دارد. پس از فروپاشی بازار سهام ، در سال 2008 ، شرکت وی 250،000 دلار ضرر ، نزدیک به ورشکستگی متحمل شد. او نیاز به فروش بیشتر دارد و باعث می شود تجارت خود به مدت یک سال بازسازی شود. او استفاده از بازاریابی آنلاین را در نظر گرفته است ، اما نمی داند چه کاری انجام دهد.

 

سپس ، مفهوم “آنها پرسیدند ، شما پاسخ دادید” او را ذکر کرد. او می تواند به سوالات مردم پاسخ دهد.

 

او و تیمش با تجربه نه ساله خود ، که مربوط به مخازن فیبر شیشه ای بود که می توانستند به آن فکر کنند ، ترکیب شده اند. سپس ، در چند ماه آینده ، آنها مقاله ها و فیلم های تیراندازی را نوشتند ، که به هر یک از این سؤالات پاسخ داد و این سؤالات را منتشر کرد.

 

نتیجه؟ آنها نه تنها می توانند تجارت خود را نجات دهند ، بلکه در حال حاضر استخر شنا و مرکز آبگرم نیز دارای جهانی ترین وب سایت استخر فیبر شیشه ای هستند.

 

مارکوس در یک کتاب سیستماتیک کرد ، جای تعجب ندارد: “آنها می پرسند ، شما پاسخ می دهید.”

 

بنابراین ، چه ارتباطی بین این داستان و بازاریابی رسانه های اجتماعی وجود دارد؟

 

از آنجا که شما بنیانگذار اینترنت می شوید ، لطفاً در مورد کار خود فکر کنید. چه مشکلی را برای مشتریان حل می کنید؟

 

شاید شما یک متخصص سئو باشید. جستجو کردن:

شروع

 

چگونه می توان یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی از خالق شبکه ایجاد کرد

 

 بن پنس

 بازار

 22.06.21

 

 8 نظر

 

فکر می کنید وقت کافی برای انجام بازاریابی مؤثر در رسانه های اجتماعی ندارید؟ بن پینز به بررسی چگونگی تقویت تلاشهای رسانه های اجتماعی و گسترش دانش حرفه ای خود به عنوان خالق اینترنت می پردازد.

 

بیشتر سازندگان شبکه رایگان نمی توانند از دلیل کامل بازاریابی رسانه های اجتماعی استفاده کنند:

 

زمان! (یا کمبود)

 

با این حال ، راهی برای ایجاد یک فرایند بازاریابی رسانه های اجتماعی وجود دارد و در کار ارزشمند مشتری شما ناپدید نمی شود. در مقابل ، این به شما کمک می کند تا متخصص بهتری شوید. این همان چیزی است که ما در این مقاله کشف خواهیم کرد.

 

در پنج سال گذشته ، من در چند سال اول پس از راه اندازی محصول ، در ساخت یک بستر رسانه اجتماعی برای  شرکت کردم. در این دوره ، ما موفق شدیم مخاطبان زیادی را به چندین سیستم عامل از جمله  ،  ،  و گروه  خود اضافه کنیم.

نحوه ساخت یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی از اعضای جامعه  1

 

در روزهای ابتدایی ، ما به یک تیم کوچک تبدیل شدیم و باید به موقع کارآمد باشیم. به همین دلیل می توانم وقتی می توانم صفحات رسانه های اجتماعی خود را با سازندگان وب بسازم ، با مشکلات روبرو شوم.

 

من روش شرح داده شده در مفاهیم زیر را خلاصه می کنم:

 

همانطور که به تدریج تجربه و مهارت های سازندگان شبکه را به دست می آورید ، این دانش را به عنوان محتوای رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

 

این روشی است که به شما امکان می دهد از طریق بازاریابی رسانه های اجتماعی استراتژیک کنید.

 

با انتشار دانشی که آموخته اید ، می توانید یک تصویر قدرتمند رسانه های اجتماعی را بدون فکر کردن و فکر کردن ایجاد کنید: “پست جالب اینستاگرام بعدی من چیست؟” به این ترتیب ، هرچه محتوای بیشتری در بستر رسانه های اجتماعی ارسال کنید ، مهارت های شما بهتر می شود.

فهرست مطالب

 

 چرا بازاریابی رسانه های اجتماعی است؟

 بدون نیاز به فدا کردن وقت خود ، از بازاریابی رسانه های اجتماعی استفاده کامل کنید

 1. سعی نکنید مانند یک مارک اجتماعی بزرگ سرگرم شوید. درعوض ، محتوا را ایجاد کنید ، می توانید از آن در جای دیگر در آینده استفاده کنید.
 2. از روش “آنها می پرسید ، شما پاسخ می دهید” استفاده کنید

 حرفه ای: از گزاره ارزش برند خود مراقبت کنید

 1. منبع محتوا را تعیین کنید
 2. از محتوا استفاده کنید ، اما ابتدا آن را تغییر دهید

 5- سرمایه گذاری زمان و جدول زمانی را تعیین کنید

 1. از چه سیستم عامل های اجتماعی استفاده خواهید کرد
 2. قالب را انتخاب کنید

 بهترین چرخه خوش خیم: ضمن ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی ، زمان و منابع بیشتری کسب کنید

 

چرا بازاریابی رسانه های اجتماعی است؟

 

قبل از ورود به مهارت ها ، می خواهم توضیح دهم که چرا معتقدم هر خالق شبکه باید در رسانه های اجتماعی سرمایه گذاری کند.

 

من به دنبال عوامل هیجان انگیز با استفاده از عناصر بوده ام. مشخص شده است که بسیاری از موسسات موفق و حرفه ای زیباترین و پیچیده ترین وب سایت را ایجاد کرده اند. بازدید از یکی از این اطلاعات شخصی غیر معمول نیست و می بینید که یک پست تنهایی را می توان به سال 2018 ردیابی کرد.

 

با توجه به قرار گرفتن در معرض احتمالی این سیستم عامل ها ، بنیانگذاران شبکه مایل به انجام هرگونه فعالیت در رسانه های اجتماعی هستند. از طریق رسانه های اجتماعی ، می توانید مخاطبان 3.96 میلیارد نفر را که در حال حاضر از رسانه های اجتماعی در سراسر جهان استفاده می کنند ، جذب کنید.

 

با توجه به “بررسی رسانه های ریلی” ، این وبلاگ نویس رسانه های اجتماعی را اولین انتخاب برای جذب ترافیک محتوای خود می داند و همه منابع دیگر را شکست می دهد:

21 چگونه می توان محتوای محتوای خود را ترویج کرد ، چگونه می توان یک تصویر موفق در رسانه های اجتماعی را از سازنده آنلاین مشغول ساخت 2

 

نویسندگان وبلاگ تنها کسی نیستند که مزایای رسانه های اجتماعی را درک می کند. بیشتر مارک ها سرمایه گذاری زیادی را در وجود رسانه های اجتماعی سرمایه گذاری کرده اند و به نظر می رسد این سرمایه گذاری پاداش داده می شود. براساس داده های موجود از شاخص اجتماعی  در سال 2020 ، نهمین سال از مصرف کنندگان محصولاتی را از مارک هایی که نگران رسانه های اجتماعی هستند خریداری می کنند. پرش به محتوا

وبلاگ

 

 همه دسته بندی ها

 عنصر

 طرح

 بازار یابی

 توسعه دادن

 کسب و کار

 اری

 سرپرستی

 

جستجو کردن:

پرش به محتوا

وبلاگ

 

 همه دسته بندی ها

 عنصر

 طرح

 بازار یابی

 توسعه دادن

 کسب و کار

 اری

 سرپرستی

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *