عنوانطراحی سایت نمایشگاه ماشین
نویسندهعلیرضا براتی
دپارتمانعالی و عالی
کلمه کلیدی اصلیطراحی سایت در اصفهان
شرکت ماعالی و عالی

نتیجه گیری تاثیر شبکه های اجتماعی بر طراحی سایت در اصفهان
انواع سئو و مواردی که باید در دانستن آنها در نظر داشته باشیم
بینش 7: بازدیدکنندگان جدید در مقابل بازدیدکنندگان بازگشتی !
نتیجه گیری در رابطه با طراحی سایت در اصفهان به صورت تخصصی
طراحی سایت در اصفهان به چه دردی می خورد؟آیا ارز ش سرمایه گذاری دارد؟
طراحی سایت در اصفهان طراحی سایت در اصفهانهایی که بیشترین اعتبار را دارند.

ایمیل

ایمیل های ورودی ، شما موافقت می کنید ایمیل ، از جمله ایمیل بازاریابی ،
را دریافت کنید و با شرایط ، ضوابط و خط مشی های حریم خصوصی ما موافقت کنید.

بنیانگذار است. موضوع مورد علاقه وی ابزارهای کوچک ، پیشرفت علمی ، برنامه های جدید و راه حل های نرم افزاری است. او غذای تند ، کتاب خواندن و گوش دادن به موسیقی آسانسور را دوست دارد.
شما همچنین ممکن است
مقدمه عنصر 3.21: لیست روش های طبقه بندی دوچرخه سواری ، بهبود عملکرد و غیره را دوست داشته باشید!

1 مه 2024

آینده را ببینید: ایجاد

آوریل 24 ، 2024

2 نظر

نظر
ایجاد

سازنده وب سایت و میزبان
میزبانی استاتیک+معماران
صفحه سازنده صفحه –

سلام موضوع
محتوای پویا

سازنده تم

سازنده سبک پاپ
سازنده فرم
بهینه سازی گردش کار

بهینه ساز تصویر

میزبان وردپرس
میزبان استاتیک
صفحه پلاگین صفحه
طراحی سایت در اصفهان

طراح وب
توسعه دهنده [توسعه دهنده] _]

[ _]

نتیجه گیری تاثیر شبکه های اجتماعی بر طراحی سایت در اصفهان

علائم تجاری
شرایط و ضوابط
شرایط و شرایط

خط مشی بیسکوئل
] بیانیه قابل دسترسی به وب سایت
مؤلفه نرم افزار منبع باز

بستر برجسته سازنده وب سایت حرفه ای وردپرس است. خدمات را برای متخصصان شبکه (از جمله توسعه دهندگان ، طراحان و کارکنان بازاریابی) ارائه می دهد و وب سایت جدیدی دارد که هر 10 ثانیه بر روی پلتفرم خود ایجاد می شود.
در ایمیل
ایمیل

ایمیل مشترک شوید ، شما با شرایط و ضوابط
ما و سیاست های حفظ حریم خصوصی موافق هستید.

© . کلیه حقوق محفوظ است-

🏆

تابع چند زبانه

تنظیمات مالیات

طراحی سایت در اصفهان
🏆

🏆

پیکربندی حمل و نقل

انواع سئو و مواردی که باید در دانستن آنها در نظر داشته باشیم

🏆 [ _]
سرعت صفحه [سرعت] _]

🏆

عملکرد

[ _]

🏆

🏆

اکنون ، شما باید از یا تقاطع استفاده کنید

وقتی در قسمت فوق را به تفصیل مقایسه می کنیم ، می توانید موضوعی را که در ابتدا برای شما تعیین کرده ایم مشاهده کنید.

یعنی از نظر انعطاف پذیری و کارکردها عملکرد خوبی داشته است ، و مزایایی در سادگی دارد ، زیرا می تواند بسیاری از تنظیمات و نگهداری اساسی را برای شما انجام دهد.

اما این یک چیز مهم است:

روش های زیادی برای ساده تر و ضربه تر وجود دارد ، اما روش های زیادی برای افزودن انعطاف پذیری بیشتر برای پیشی گرفتن از پیش ساخت آن وجود ندارد. ساخت و ساز. این یکی از مهمترین دلایل انتخاب بیشتر افراد توسط اکثر افراد است و به همین دلیل است که از نظر سهم بازار را هدایت می کند.

علاوه بر این ، می توانید از طبیعت باز نیز استفاده کنید تا شروع کار را آسان تر کنید. به عنوان مثال ، اگر با طراحی یک فروشگاه احساس ضرر می کنید ، می توانید از رابط و استفاده کنید تا از برای طراحی فروشگاه خود استفاده کنید و از این طریق کد را از معادله حذف کنید.

یا اگر احساس ضرر می کنید اگر را حفظ کنید ، همیشه می توانید از ارائه دهنده حضانت استفاده کنید یا خدمات تعمیر و نگهداری وردپرس را استخدام کنید.

ماهیت منبع باز همچنین می تواند آن را بسیار ارزان تر کند. در مقایسه با هزینه ماهانه ، خود رایگان است.

طراحی سایت در اصفهان اگر فکر می کنید بهترین مکان برای فروشگاه شما است ، ما منابع خوبی برای شروع کار شما داریم. شما می توانید دستورالعمل های ما را برای ساخت وب سایت های تجارت الکترونیکی یا آموزش کامل ما دنبال کنید. پس از شروع و بهره برداری از فروشگاه ، می توانید دستورالعمل های ما را نیز دنبال کنید تا از الگوهای الکترونیکی و پیش بینی استفاده کنید.

آیا شما همچنین در مورد انتخاب بین سؤالی دارید؟ در بخش نظرات به ما اطلاع دهید که ما سعی خواهیم کرد کمک کنیم!
به اشتراک بگذارید
به دنبال محتوای تازه هستید؟
از اخبار و ارتباطات هفتگی ما مقاله و نظرات دریافت کنید. علاوه بر این ، کنترل کافی بر نیست. به عنوان مثال ، شما باید از ساختار پیش فرض برای وبلاگ های موجود در استفاده کنید ، و بسیاری از افراد آن را دوست ندارند. این یک زمینه قدرتمندتر از است.
برنده : . گزینه های بیشتری از پسوند را در اختیار شما قرار می دهد و پلاگین آن مقرون به صرفه تر است. انعطاف پذیرتر از آن است که شامل محتوایی مانند ساختار باشد.
14. امنیت
بینش 7: بازدیدکنندگان جدید در مقابل بازدیدکنندگان بازگشتی !

و ایمن هستند.

مبتنی بر وردپرس است و به امنیت آن توسط سازمان های بزرگی که متنوع کاخ سفید و فیس بوک هستند ، اعتماد دارد. نرم افزار اصلی نیز یک سنگی جامد است.

از نظر ایمنی کار خوبی انجام داده است. تاریخچه هیچ خسارت بزرگی ندارد ، بنابراین می توانید به ایمنی فروشگاه نیز اطمینان داشته باشید.

به طور کلی ، هر دو سیستم عامل بی خطر هستند ، اگرچه برای حفظ امنیت باید هوشیارتر باشد (به عنوان مثال ، برای اطمینان از به روزرسانی سریع نرم افزار برنامه).

🏆 برنده: این یک کراوات است زیرا هر دو سیستم عامل بی خطر هستند. با این حال ، از نظر امنیت ، از نظر امنیت کمی نامطلوب است و ممکن است برخی از افراد ترجیح دهند.
: کدام یک را باید انتخاب کنید؟

به سرعت بررسی کنید ، این برنده یک جشنواره در مقایسه با مقایسه ما است:

خرید
[[[[[[[
[[[
[[[
[【_] قیمت

🏆

استفاده آسان


]
]
]

عملکرد و پسوند

🏆

روش پرداخت

[ طراحی سایت در اصفهان] [] [] [] [] _]

سفارشی و طراحی

نتیجه گیری در رابطه با طراحی سایت در اصفهان به صورت تخصصی

🏆

[ _] [ _]

🏆

[_____ ]

پشتیبانی✔

منطقه حمل و نقل

جدول حمل و نقل هزینه

نرخ در زمان واقعی

نرخ هزینه پیک فدرال واقعی

حمل و طراحی سایت در اصفهاننقل رایگان

طراحی سایت در اصفهان به چه دردی می خورد؟آیا ارز ش سرمایه گذاری دارد؟

وانت و تحویل محلی


一 برنده: این یک قرعه کشی است. هر دو سیستم عامل انعطاف پذیری محاسبات حمل و نقل سفارشی را در اختیار شما قرار می دهند.
12. سرعت و عملکرد صفحه

و هر دو ابزاری را برای ایجاد یک فروشگاه بارگیری سریع در اختیار شما قرار می دهند.

با استفاده از ، شما مسئولیت بهینه سازی فروشگاه را بر عهده خواهید داشت. این شامل انتخاب حضانت خوب و ایجاد شبکه تحویل محتوا () است. تا زمانی که در بهترین حضانت سرمایه گذاری کنید ، می توانید به سرعت فروشگاه را بارگیری کنید.

میزبان شما را برای شما انجام می دهد ، بنابراین باید به بهینه سازی عملکرد آن اعتقاد داشته باشید. همچنین در برای بهبود زمان بار جهانی ساخته شده است.

一 برنده: این یک قرعه کشی است. برای ایجاد یک فروشگاه بارگیری سریع می توانید از دو سیستم عامل استفاده کنید.
13. عملکرد سئو

بدیهی است که برای هر فروشگاه تجارت الکترونیکی ضروری است ، زیرا ترافیک ارگانیک نقش مهمی در موفقیت فروشگاه شما خواهد داشت.

برای دو سیستم عامل ، ممکن است در نهایت به برنامه های شخص سوم اعتماد کنید تا کنترل بیشتری بر سئو فروشگاه به شما بدهد.

/ دارای افزونه های سئو رایگان و پولی محبوب مانند ::

سئو
ریاضیات
سئو چندگانه
چارچوب سئو
خجالتی

بسیاری از فروشگاه ها در پلاگین های رایگان می توانند بسیار خوب باشند و حتی پرداخت پلاگین بسیار مقرون به صرفه است.

همچنین کنترل بیشتری را در مورد سئو نیت و گریت ، مانند ساختار وب سایت شما فراهم می کند.

با استفاده از ، اگر فروشگاه را به طور جدی بهینه کنید ، به یک برنامه شخص سوم نیز نیاز دارید. با این حال ، شما به اندازه گزینه های زیادی ندارید و ممکن است برنامه بسیار گران باشد. به عنوان مثال ، محبوب ترین برنامه است. این نرم افزار به این دلیل است که همه چیز را برای شما انجام می دهد.

از نظر تهیه نسخه پشتیبان از ، ممکن است لازم باشد برای برنامه های مانند نسخه طراحی سایت در اصفهانپشتیبان از عقب بپردازید تا اطمینان حاصل کنید که همیشه یک کپی از داده های فروشگاه دارید. طبق فروشگاه شما ، این هزینه از 3 تا 99 دلار در هر ماه متغیر است ، بنابراین حتی اگر به روزرسانی های پردازش ، هزینه های نگهداری ممکن است افزایش یابد.
برنده : . یکی از مزایای این است که شما را برای نگهداری بسیاری برای شما انجام داده است. با کمک ، شما باید به روزرسانی ها را انجام دهید (یا برای کسی برای کسی هزینه کنید). با این حال ، پشتیبان گیری گران تر از است ، این همان چیزی است که شما باید هنگام بودجه در نظر بگیرید.
7. انزال

مقیاس پذیری به توانایی شما در پردازش تعداد زیادی از محصولات و/یا شرایط ترافیکی زیاد برای بستر الکترونیکی شما اشاره دارد.

هر دو سیستم عامل می توانند برای اداره فروشگاه های بزرگ در مقیاس گسترش یابد ، اگرچه ممکن است برای گسترش به تخصص فنی بیشتری نیاز داشته باشد.
طراحی سایت در اصفهان طراحی سایت در اصفهانهایی که بیشترین اعتبار را دارند.

🏆 برنده: این یک قرعه کشی است. و هم می توانند فروشگاه های بزرگ را برای اداره بسیاری از محصولات گسترش دهند.
8. گزینه های پشتیبانی

از آنجا که یک پروژه منبع باز رایگان است ، شما قادر نخواهید بود به طور مستقیم به نمایندگان پشتیبانی اختصاصی مانند خدمات پرداخت شده دسترسی پیدا کنید. در مقابل ، شما باید به حمایت جامعه اعتماد کنید. خوشبختانه ، از آنجا که و بسیار محبوب هستند ، پیدا کردن کمک آسان است.

علاوه بر این ، اگر پسوندهای پیشرفته خریداری می کنید ، می توانید مستقیماً از توسعه دهندگان پشتیبانی کنید. به عنوان مثال ، اگر را برای خریداری می کنید ، می توانید مستقیماً از تیم پشتیبانی کنید.

به عنوان یک سرویس پرداخت شده ، اشتراک شما به شما امکان می دهد به پشتیبانی مستقیم کارمندان (مانند گپ زنده) دسترسی پیدا کنید ، که این یک امتیاز خوب است. برای برنامه های سوم ، باید مستقیماً از توسعه دهندگان برنامه پشتیبانی کنید.

🏆 برنده: به دلیل کانال های پشتیبانی مستقیم خود یک مزیت دارد. با این حال ، به دلیل پشتیبانی جامعه ، دریافت کمک هنوز هم آسان است.
9. عملکرد چند زبانه

وردپرس و بسیار دوستانه هستند. می توانید چندین افزونه محبوب را برای تبدیل فروشگاه خود به زبان های نامحدود ، از جمله محلی سازی کامل و سوئیچ های ارز پیدا کنید. برخی از گزینه های خوب عبارتند از:

(آموزش ما)

شامل یک ویژگی است ، به شما اجازه می دهد تا با حداکثر پنج زبان یک فروشگاه ایجاد کنید بشر شما می توانید به صورت دستی ترجمه را اضافه کنید ، یا می توانید از یک برنامه ترجمه سوم برای ترجمه استفاده کنید تا به شما در تولید ترجمه کمک کند.

🏆 برنده: . به شما امکان می دهد از زبانهای نامحدود استفاده کنید و انعطاف پذیری بیشتری را برای مدیریت ترجمه در اختیار شما قرار می دهد.
10. تنظیمات مالیاتی

و هر دو ابزار برای کمک به شما در جمع آوری نرخ مالیات دقیق دارند.

خدمات مالیاتی رایگان خود را برای محاسبه خودکار نرخ مالیات دقیق ارائه می دهد. این سرویس از بیش از 30 کشور /منطقه از جمله ایالات متحده و بیشتر اروپا پشتیبانی می کند.

همچنین شامل برخی از تنظیمات ساخته شده و پشتیبانی از راه حل های شخص ثالث مانند و است.

شامل انتخاب تخصیص مالیات ساخته شده در ایالات متحده و کانادا و همچنین انتخاب برای تعیین تعویض مالیاتی سفارشی برای مناطق مختلف است. مانند ، می توانید با استفاده از برنامه های به یا نیز متصل شوید.

🏆 برنده: این یک قرعه کشی است. هر دو سیستم عامل بسیار انعطاف پذیر هستند و هر دو گزینه های مالیاتی خودکار را در اختیار شما قرار می دهند.
11. پیکربندی و هزینه حمل و نقل

و هر دو گزینه حمل و نقل انعطاف پذیر را از طریق توابع ساخته شده یا به احتمال زیاد اجزای اضافی و ادغام اضافی سوم ارائه می دهند.

طراحی سایت در اصفهان

خرید

کلاس حمل و نقل روش های مختلفی برای رسیدگی به پرداخت دارد. سرویس پرداخت خود را ارائه می دهد ، که می تواند به طور پیش فرض فعال شود و “تشویق” شما از این گزینه پیش فرض را تشویق می کند. شما می توانید از دروازه های مختلف استفاده کنید ، اما هزینه های پردازش معمولی ارائه دهنده را به شما شارژ می کند. این هزینه 2 ٪ است و بالاترین برنامه سطح به 0.50 ٪ کاهش می یابد.

اگر مایل به پرداخت این هزینه هستید ، از صدها دروازه دیگر پشتیبانی می کند -لیست کامل در اینجا.

بدون هزینه معاملاتی از پرداخت دستی (پول نقد یا چک) پشتیبانی می کند. همچنین می توانید از طریق دروازه سوم (مانند تجارت ) مانند ارزهای رمزنگاری شده به گزینه های دیگر دسترسی پیدا کنید.

️ ️ [ [ _]

✔️

[ _] 100+

100+

درگاه پورتال سوم –
[ _] [ _] [ _] [ _]
اضافی هزینه

2.0 ٪ (یا 1 ٪/0.50 ٪)
🏆 برنده: . هر دو این ابزارها از بسیاری از درگاه های پرداخت بزرگ و کوچک پشتیبانی می کنند ، اما برنده شده است ، زیرا نیازی به پرداخت هزینه های اضافی برای استفاده از دروازه های پرداخت شخص سوم نیست.
5. گزینه های تأیید کننده و طراحی

می توانید طراحی فروشگاه را از طریق دو روش اصلی طراحی کنید:

موضوع

نصب پس از موضوع نصب ، معمولاً می توان از ویرایشگر زمان واقعی غیر کد استفاده کرد که به نظر می رسد:

اگر می خواهید از گزینه های ارائه شده توسط موضوع پیشی بگیرید ، می توانید افزونه طراحی را نصب کنید. به عنوان مثال ، اگر از استفاده می کنید ، می توانید به دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید از آن برای ساخت یک پنجره پاپ برای فروشگاه خود استفاده کنید.

همان روش اصلی را که طراحی شده است ارائه می دهد ، و انعطاف پذیری شما به اندازه مناسب نیست.

شما می توانید با موضوع اصلی شروع کنید ، و سپس از ویرایشگر طراحی استفاده کنید تا طراحی سایت در اصفهانبه صورت سفارشی (فقط در نوار کناری):

برای دریافت انعطاف پذیری بیشتر ، همچنین می توانید برخی از برنامه های سازنده را پیدا کنید ، به شما امکان می دهد صفحات محصول را سفارشی کنید یا پاپ آپ ایجاد کنید. با این حال ، شما مانند انعطاف پذیری طراحی مشابه ارائه شده توسط نیستید.

🏆 برنده: . اگرچه یک روش مشابه را ارائه می دهد ، انعطاف پذیری بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.
6. مسائل مربوط به عملیات و نگهداری و هزینه ها

اگر از استفاده می کنید ، مسئولیت حفظ فروشگاه را بر عهده خواهید داشت ، که عمدتاً شامل به روزرسانی نرم افزار اصلی و نام گسترده است. بروزرسانی ساده است -فقط باید روی چند دکمه کلیک کنید. با این حال ، گاهی اوقات ممکن است مشکلات سازگاری وجود داشته باشد ، بنابراین شما معمولاً باید مراقب باشید و از وب سایت برای به روزرسانی ایمن فروشگاه استفاده کنید.

همچنین باید مطمئن شوید که از نسخه پشتیبان تهیه شده اید ، می توانید از افزونه هایی مانند یا استفاده کنید.

اگر خودتان نمی خواهید این عملیات را انجام دهید ، می توانید برای یک میزبانی از وردپرس (معمولاً 30 دلار در ماه) هزینه میزبانی (معمولاً 30 دلار در ماه) بپردازید. 100 تا 150 دلار در ماه).

از استفاده کنید ، نیازی به نگرانی در مورد حفظ ندارید_️

کوپن/تخفیف

️ [ _]
محاسبه حمل و نقل
] _]

محاسبه مالیات

طراحی سایت در اصفهان [] _]
✔]

]

✔️

✔️

️ [ _]
[ _] [️ [ _]
گزارش

موبایل
[] [] []

]

تفاوت بین آنها در حال اضافه کردن توابع است.
این “برنامه ها” را صدا می کند.

برای و ، بیش از 58،000 پلاگین رایگان را در . پیدا خواهید کرد ، و هزاران پلاگین بالا در بازارهای دیگر مانند وجود دارد. همه این افزونه ها در تجارت الکترونیکی متمرکز نیستند ، اما نکته اصلی این است که شما انعطاف پذیری زیادی دارید.

برای ، بیش از 5،700 برنامه کاربردی پیدا خواهید کرد ، که این امر شما را بسیار انعطاف پذیر می کند ، اگرچه بسیار پایین تر از و است.
برنده : . اگرچه این دو سیستم عامل تمام کارکردهای اصلی مورد نیاز برای ایجاد فروشگاه های الکترونیکی را در اختیار شما قرار می دهند ، دارای اجزای اضافی بیشتر و آداب و رسوم دسترسی مستقیم به کد است.
4. روش پرداخت

روش های زیادی را برای رسیدگی به پرداخت در اختیار شما قرار می دهد. اول از همه ، این سرویس رسمی پرداخت خود را ارائه می دهد ، که انگیزه را فراهم می کند. با این حال ، هنگامی که ما این مقایسه را می نویسیم ، خدمات رسمی فقط برای بازرگانان در ایالات متحده قابل اجرا است.

علاوه بر این ، به شما امکان می دهد از افزونه ها برای ادغام با صدها دروازه دیگر استفاده کنید. شما می توانید پلاگین های یکپارچه رسمی مانند ، و . را پیدا کنید ، اما می توانید بسیاری از مراحل گسترش حزب سوم را برای دروازه های پرداخت کوچکتر (از جمله ارائه دهندگان محلی) پیدا کنید.

علاوه بر پرداخت کارت بدهی و کارت اعتباری ، همچنین سایر روشهای پرداخت را امکان پذیر می کند ، یعنی ارزهای رمزنگاری شده ، پول نقد حمل و نقل ، چک و غیره. برنامه قیمت گذاری زیر:
: بهترین پلت فرم تجارت الکترونیکی در [] کدام است؟ 1

این قیمت ها طراحی سایت در اصفهانفقط برای نرم افزار اصلی قابل اجرا است. همچنین ممکن است بخواهید هزینه برنامه های فروشگاهی عالی را بپردازید ، چند دلار در ماه به بیشتر. به عنوان مثال ، یک برنامه محبوب 30 دلار در ماه هزینه دارد.

قیمت بین پلاگین با سطح بالا و برنامه – مهم است. – معمولاً یک پرداخت یک زمان است و برای حفظ پشتیبانی/به روزرسانی می توان تجدید اختیاری را انجام داد. با این حال ، برنامه هزینه های ماهانه را انجام می دهد و ممکن است با گذشت زمان افزایش یابد.

شما همچنین ممکن است به یک موضوع بالا نیاز داشته باشید.
برنده : . اگرچه متغیرهای زیادی وجود دارد ، برای اکثر مردم ، ارزان تر خواهد بود. همچنین به شما امکان می دهد در طولانی مدت از هزینه های مکرر خودداری کنید.
2. استفاده آسان از

هنوز هم برای استفاده از غیر توسعه دهندگان آسان است ، اما روند تنظیم آن فنی تر از است.

برای ایجاد یک فروشگاه ، برای خرید میزبانی شبکه نیاز دارید:

.
نرم افزار وردپرس را نصب کنید.
افزونه را در وردپرس نصب کنید.
تنظیمات مناسب را برای پیکربندی فروشگاه خود مشاهده کنید.

پس از انجام این کار ، می توانید فروشگاه مدیریت هیئت مدیره ابزار دوستانه را مدیریت کنید:

وقتی محصولی را اضافه می کنید ، از این رابط برای انجام این رابط استفاده خواهید کرد. :
– –
1.
2.برای ایجاد یک فروشگاه ، تمام کاری که باید انجام دهید ثبت حساب است و سپس جادوگر تنظیم ساده را دنبال کنید. در طی چند دقیقه ، می توانید فروشگاه مدیریت فروشگاه را مانند این مدیریت کنید:
3.: [سال] کدام یک از بهترین پلت فرم تجارت الکترونیکی است؟ 2

آثاری که محصولات را به اضافه می کنند تقریباً برابر با هستند:
محصول –

برنده: . اگرچه غیر توسعه دهندگان هنوز هم می توانند به دسترسی پیدا کنند ، اما آسان ترین ویژگی های است و مزایایی در این زمینه دارد.
3. عملکرد و پلاگین –

از نظر عملکردهای اصلی – ، و هر آنچه را که انتظار دارید فراهم می کند. این یک تجزیه سریع است:

خرید

محصول فیزیکی

_️

محصولات متغیر

محصول دیجیتال طراحی سایت در اصفهان✔] _]

سبد خرید

چک+پرداخت دروازه پرداختانعطاف پذیری ، در عین حال ، می تواند کارها را به اندازه کافی ساده کند ، به طوری که افراد غیر توسعه دهنده می توانند از آن برای ایجاد یک فروشگاه کامل و امن الکترونیکی ایمن استفاده کنند.

ایجاد فروشگاه و ایجاد از فروشگاه های الکترونیکی.

یک پروژه منبع باز است ، می توانید آن را در بازداشت شبکه خود نصب کنید و یک ابزار حضانت منبع بسته است.

این بدان معنی است که شما نمی توانید به تمام کدهایی که انگیزه فروشگاه را فراهم می کند دسترسی پیدا کنید ، و همچنین نیازی به میزبانی خود نرم افزاری ندارید. در عوض ، پردازش همه چیز را برای شما تنظیم می کند تا فقط نیاز به ثبت حساب داشته باشید و شروع به اضافه کردن یک محصول کنید.

این منبع بسته ، مزیت اصلی روش میزبانی سادگی است. شما می توانید یک فروشگاه را بدون نصب هر نرم افزاری ایجاد کنید ، و نیازی به مسئولیت نگهداری یا محافظت از فروشگاه برای کنترل همه اینها برای شما نیست.

با این حال ، وزن گیری انعطاف پذیری و بار ارائه شده توسط ابزارهای منبع باز مانند است. در مقابل ، شما فقط می توانید به ویژگی های خاصی که می توانید برای دسترسی خود دسترسی پیدا کنید ، دسترسی پیدا کنید.

اگرچه شما می توانید وب سایت خود را از طریق برنامه و موضوع خود سفارشی کنید ، اما نتوانسته اید به طور مستقیم دامنه کد فروشگاه را ویرایش کنید.

علاوه بر این ، ممکن است گران تر از باشد ، اگرچه فروشگاه شما در واقع متغیرهای زیادی دارد.
در بستر الکترونیکی باید به دنبال چه چیزی باشید؟

انتخاب پلت فرم مناسب – برای موفقیت در فروشگاه شما ضروری است. این بر تجربه خرید شما برای بازدید کنندگان ، چگونگی ساده کردن فرآیند مدیریت پشتی ، روش بازاریابی و غیره تأثیر خواهد گذاشت. این همچنین بر هزینه شما تأثیر می گذارد ، زیرا برخی از سیستم عامل ها نسبت به سایر سیستم عامل ها گران تر هستند.

هر سکویی که انتخاب می کنید نیز دارای درجه قفل قابل توجهی است. اگرچه می توان از به مهاجرت کرد (برعکس) ، این یک روند دردناک و زمان است.

بنابراین ، شما باید از روز اول سکوی مناسب را انتخاب کنید.

هنگام انتخاب پلتفرم ، باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

بودجه خود را.
استفاده از سکویی که انتخاب می کنید آسان است.
توابع و انعطاف پذیری که می توانید از طریق سیستم عامل بدست آورید.
دروازه پرداختی که می توانید استفاده کنید (به خصوص وقتی یک دروازه محلی خاص مورد نیاز است).
ادغام با خدمات حزبی سوم برای عملکرد ، مدیریت موجودی ، حسابداری و غیره استفاده می شود.
طراحی سایت در اصفهان
وقتی این دو ابزار را با هم مقایسه می کنیم ، ما روی همه این دسته ها و غیره تمرکز خواهیم کرد.
: مقایسه مفصل

اکنون ، بیایید یک مقایسه خرید در مقابل خرید را شروع کنیم. ما این دو سیستم عامل را در 14 حوزه کلیدی مقایسه خواهیم کرد.
1. قیمت

قیمت گذاری ممکن است دشوار باشد زیرا هر سیستم عامل متغیرهای زیادی دارد. با این حال ، به طور کلی ، برای اکثر مردم ارزان تر خواهد بود.

شما فقط به سه چیز نیاز دارید تا یک فروشگاه را باز کنید:

نام دامنه. بسیاری از صاحبخانه ها این موارد را به صورت رایگان ارائه می دهند ، یا هزینه سالانه حدود 10 دلار است.
میزبان مجازی. این بزرگترین هزینه اصلی است. فروشگاه های کوچک ممکن است 10 دلار در هر ماه داشته باشند ، اما فروشگاه های بزرگ با بسیاری از محصولات به میزبان گران تر نیاز دارند.
. خود نرم افزار رایگان است.

این هزینه های سیستم عامل اصلی – است -اما ممکن است بخواهید برخی از پلاگین های سوم را اضافه کنید ، که ممکن است هزینه آن باشد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید به دسترسی پیدا کنید ، باید را با قیمت 49 دلار خریداری کنید. سایر افزونه های معمولاً حدود 20 تا 80 دلار هزینه دارند ، اما دامنه افزونه هایی مانند اشتراک (برای پرداخت منظم) حدود 200 دلار آمریکا است.

شما همچنین ممکن است به یک موضوع بالا نیاز داشته باشید ، معمولاً حدود 60 دلار هزینه دارد.

•برای ایجاد یک فروشگاه ، فقط به دو چیز نیاز دارید:

•نام دامنه.
•سرویس .

•برخلاف ، رایگان نیست. تا زمانی که فروشگاه شما فعال باشد ، باید هزینه های مکرر ماهانه را پرداخت کنید -می توانید آن را مشاهده کنیدمیزبان

شروع

: بهترین پلتفرم الکترونیکی در سال 2024 کدام است؟

(_]
بروزرسانی: 29.05.22

7 نظرات

فروشگاه آسان نیست. این راهنما به شما کمک می کند تا با مقایسه و (دو سیستم عامل محبوب الکترونیکی) انتخاب کنید.

تلاش کنید بین انتخاب کنید.

تعداد سیستم عامل های کمک به شما در ایجاد فروشگاه های الکترونیکی در حال رشد است ، اما اگر به داده ها نگاه کنید ، این دو محبوب ترین راه حل ها در سال 2024 برای ایجاد فروشگاه های آنلاین هستند. در رده اول قرار می گیرد ، در حالی که با حدود 18 ٪ در رده دوم قرار دارد ( در رده سوم قرار دارد و مقام سوم حدود 9 ٪ است).

یک پلاگین نرم افزاری وردپرس منبع باز – است ، و پلت فرم مستقل الکترونیکی خود است.

به طور کلی ، این روش های مختلف بدان معنی است که انعطاف پذیری بیشتری را نسبت به به شما می دهد و استفاده از ساده تر است. با این حال ، ما باید خودمان را هدایت کنیم -برای درک اطلاعات بیشتر در مورد این نتیجه گیری ها ، باید به خواندن مقایسه کامل خود ادامه دهید.

در این مقاله ، ما را با یکدیگر مقایسه خواهیم کرد تا به شما در انتخاب بهترین پلتفرم الکترونیکی فروشگاه در سال 2024 و بعد کمک کند.
از این راهنمای کامل برای ایجاد یک فروشگاه
دایرکتوری استفاده کنید

نمای کلی
چه چیزی را باید در پلتفرم الکترونیکی جستجو کنید؟
: مقایسه دقیق
1. قیمت
2. استفاده آسان از
طراحی سایت در اصفهان3. عملکرد و پلاگین
4. روش پرداخت
5. گزینه های شخصی سازی و طراحی و گزینه های طراحی گزینه های طراحی
6. مشکلات و هزینه های نگهداری و هزینه ها
7. قابل استخراج
8. گزینه پشتیبانی
9. عملکرد چند زبانه
10. تنظیمات مالیاتی
11. پیکربندی حمل و نقل و حمل و نقل و حمل و نقل و حمل و نقل هزینه
12. سرعت و عملکرد صفحه
13. عملکرد
14. امنیت
: کدام یک را انتخاب کنید؟

نمای کلی
صفحه اصلی

همانطور که در داده های بالا مشاهده می کنید ، محبوب ترین روش برای ایجاد فروشگاه های الکترونیکی در سال 2024 است.

یک بستر مستقل الکترونیکی نیست. در مقابل ، این یک پلاگین وردپرس است. اگر با وردپرس آشنا نیستید ، این محبوب ترین روش برای ایجاد یک وب سایت و تأمین قدرت برای 40 ٪ از کل وب سایت های اینترنت است.

برای شروع یک فروشگاه با ، ابتدا باید نرم افزار وردپرس را در میزبانی شبکه نصب کنید. سپس می توانید – را به وردپرس اضافه کنید تا وب سایت خود را به یک فروشگاه الکترونیکی کامل و کامل تبدیل کنید.

مانند وردپرس ، یک پروژه منبع باز رایگان است ، به این معنی که هر کسی می تواند کد خود را بارگیری ، ویرایش یا کپی کند. این تیمی در پشت -. و است.
طراحی سایت در اصفهان
گزاره ارزش عالی انعطاف پذیری و بار آن است. اگرچه خود یک پلاگین وردپرس است ، اما می توانید هزاران مقام و پلاگین های سوم را پیدا کنید. شما می توانید از این افزونه ها برای بهبود تجربه خرید فروشگاه ، تبلیغ بهتر فروشگاه ، اتصال سایر ابزارها و کنترل بیشتر در فروشگاه استفاده کنید.

همچنین می توانید از موضوع برای کنترل ظاهر فروشگاه استفاده کنید. ده ها هزار مضمون سازگار با را برای یک سری از زمینه های مختلف پیدا خواهید کرد.

اگر نمی توانید پلاگین پیش ساخته را پیدا کنید -در یا موضوعی که باید تکمیل کنید ، می توانید به کد اصلی فروشگاه نیز دسترسی پیدا کنید ، به این معنی که می توانید ویرایش مستقیم خود را (یا توسعه دهندگان اشتغال انجام دهید برای شما کارهایی انجام دهید تا

به طور کلی ، بسیار محبوب است زیرا رایگان است و کامل را ارائه می دهدوبلاگ

طراحی
بازاریابی
توسعه
تجارت
وردپرس
عنوانطراحی سایت نمایشگاه ماشین
نویسندهعلیرضا براتی
دپارتمانعالی و عالی
کلمه کلیدی اصلیطراحی سایت در اصفهان
شرکت ماعالی و عالی

نتیجه گیری تاثیر شبکه های اجتماعی بر طراحی سایت در اصفهان
انواع سئو و مواردی که باید در دانستن آنها در نظر داشته باشیم
بینش 7: بازدیدکنندگان جدید در مقابل بازدیدکنندگان بازگشتی !
نتیجه گیری در رابطه با طراحی سایت در اصفهان به صورت تخصصی
طراحی سایت در اصفهان به چه دردی می خورد؟آیا ارز ش سرمایه گذاری دارد؟
طراحی سایت در اصفهان طراحی سایت در اصفهانهایی که بیشترین اعتبار را دارند.

ایمیل

ایمیل های ورودی ، شما موافقت می کنید ایمیل ، از جمله ایمیل بازاریابی ،
را دریافت کنید و با شرایط ، ضوابط و خط مشی های حریم خصوصی ما موافقت کنید.

بنیانگذار است. موضوع مورد علاقه وی ابزارهای کوچک ، پیشرفت علمی ، برنامه های جدید و راه حل های نرم افزاری است. او غذای تند ، کتاب خواندن و گوش دادن به موسیقی آسانسور را دوست دارد.
شما همچنین ممکن است
مقدمه عنصر 3.21: لیست روش های طبقه بندی دوچرخه سواری ، بهبود عملکرد و غیره را دوست داشته باشید!

1 مه 2024

آینده را ببینید: ایجاد

آوریل 24 ، 2024

2 نظر

نظر
ایجاد

سازنده وب سایت و میزبان
میزبانی استاتیک+معماران
صفحه سازنده صفحه –

سلام موضوع
محتوای پویا

سازنده تم

سازنده سبک پاپ
سازنده فرم
بهینه سازی گردش کار

بهینه ساز تصویر

میزبان وردپرس
میزبان استاتیک
صفحه پلاگین صفحه
طراحی سایت در اصفهان

طراح وب
توسعه دهنده [توسعه دهنده] _]

[ _]

نتیجه گیری تاثیر شبکه های اجتماعی بر طراحی سایت در اصفهان

علائم تجاری
شرایط و ضوابط
شرایط و شرایط

خط مشی بیسکوئل
] بیانیه قابل دسترسی به وب سایت
مؤلفه نرم افزار منبع باز

بستر برجسته سازنده وب سایت حرفه ای وردپرس است. خدمات را برای متخصصان شبکه (از جمله توسعه دهندگان ، طراحان و کارکنان بازاریابی) ارائه می دهد و وب سایت جدیدی دارد که هر 10 ثانیه بر روی پلتفرم خود ایجاد می شود.
در ایمیل
ایمیل

ایمیل مشترک شوید ، شما با شرایط و ضوابط
ما و سیاست های حفظ حریم خصوصی موافق هستید.

© . کلیه حقوق محفوظ است-

🏆

تابع چند زبانه

تنظیمات مالیات

طراحی سایت در اصفهان
🏆

🏆

پیکربندی حمل و نقل

انواع سئو و مواردی که باید در دانستن آنها در نظر داشته باشیم

🏆 [ _]
سرعت صفحه [سرعت] _]

🏆

عملکرد

[ _]

🏆

🏆

اکنون ، شما باید از یا تقاطع استفاده کنید

وقتی در قسمت فوق را به تفصیل مقایسه می کنیم ، می توانید موضوعی را که در ابتدا برای شما تعیین کرده ایم مشاهده کنید.

یعنی از نظر انعطاف پذیری و کارکردها عملکرد خوبی داشته است ، و مزایایی در سادگی دارد ، زیرا می تواند بسیاری از تنظیمات و نگهداری اساسی را برای شما انجام دهد.

اما این یک چیز مهم است:

روش های زیادی برای ساده تر و ضربه تر وجود دارد ، اما روش های زیادی برای افزودن انعطاف پذیری بیشتر برای پیشی گرفتن از پیش ساخت آن وجود ندارد. ساخت و ساز. این یکی از مهمترین دلایل انتخاب بیشتر افراد توسط اکثر افراد است و به همین دلیل است که از نظر سهم بازار را هدایت می کند.

علاوه بر این ، می توانید از طبیعت باز نیز استفاده کنید تا شروع کار را آسان تر کنید. به عنوان مثال ، اگر با طراحی یک فروشگاه احساس ضرر می کنید ، می توانید از رابط و استفاده کنید تا از برای طراحی فروشگاه خود استفاده کنید و از این طریق کد را از معادله حذف کنید.

یا اگر احساس ضرر می کنید اگر را حفظ کنید ، همیشه می توانید از ارائه دهنده حضانت استفاده کنید یا خدمات تعمیر و نگهداری وردپرس را استخدام کنید.

ماهیت منبع باز همچنین می تواند آن را بسیار ارزان تر کند. در مقایسه با هزینه ماهانه ، خود رایگان است.

طراحی سایت در اصفهان اگر فکر می کنید بهترین مکان برای فروشگاه شما است ، ما منابع خوبی برای شروع کار شما داریم. شما می توانید دستورالعمل های ما را برای ساخت وب سایت های تجارت الکترونیکی یا آموزش کامل ما دنبال کنید. پس از شروع و بهره برداری از فروشگاه ، می توانید دستورالعمل های ما را نیز دنبال کنید تا از الگوهای الکترونیکی و پیش بینی استفاده کنید.

آیا شما همچنین در مورد انتخاب بین سؤالی دارید؟ در بخش نظرات به ما اطلاع دهید که ما سعی خواهیم کرد کمک کنیم!
به اشتراک بگذارید
به دنبال محتوای تازه هستید؟
از اخبار و ارتباطات هفتگی ما مقاله و نظرات دریافت کنید. علاوه بر این ، کنترل کافی بر نیست. به عنوان مثال ، شما باید از ساختار پیش فرض برای وبلاگ های موجود در استفاده کنید ، و بسیاری از افراد آن را دوست ندارند. این یک زمینه قدرتمندتر از است.
برنده : . گزینه های بیشتری از پسوند را در اختیار شما قرار می دهد و پلاگین آن مقرون به صرفه تر است. انعطاف پذیرتر از آن است که شامل محتوایی مانند ساختار باشد.
14. امنیت
بینش 7: بازدیدکنندگان جدید در مقابل بازدیدکنندگان بازگشتی !

و ایمن هستند.

مبتنی بر وردپرس است و به امنیت آن توسط سازمان های بزرگی که متنوع کاخ سفید و فیس بوک هستند ، اعتماد دارد. نرم افزار اصلی نیز یک سنگی جامد است.

از نظر ایمنی کار خوبی انجام داده است. تاریخچه هیچ خسارت بزرگی ندارد ، بنابراین می توانید به ایمنی فروشگاه نیز اطمینان داشته باشید.

به طور کلی ، هر دو سیستم عامل بی خطر هستند ، اگرچه برای حفظ امنیت باید هوشیارتر باشد (به عنوان مثال ، برای اطمینان از به روزرسانی سریع نرم افزار برنامه).

🏆 برنده: این یک کراوات است زیرا هر دو سیستم عامل بی خطر هستند. با این حال ، از نظر امنیت ، از نظر امنیت کمی نامطلوب است و ممکن است برخی از افراد ترجیح دهند.
: کدام یک را باید انتخاب کنید؟

به سرعت بررسی کنید ، این برنده یک جشنواره در مقایسه با مقایسه ما است:

خرید
[[[[[[[
[[[
[[[
[【_] قیمت

🏆

استفاده آسان


]
]
]

عملکرد و پسوند

🏆

روش پرداخت

[ طراحی سایت در اصفهان] [] [] [] [] _]

سفارشی و طراحی

نتیجه گیری در رابطه با طراحی سایت در اصفهان به صورت تخصصی

🏆

[ _] [ _]

🏆

[_____ ]

پشتیبانی✔

منطقه حمل و نقل

جدول حمل و نقل هزینه

نرخ در زمان واقعی

نرخ هزینه پیک فدرال واقعی

حمل و طراحی سایت در اصفهاننقل رایگان

طراحی سایت در اصفهان به چه دردی می خورد؟آیا ارز ش سرمایه گذاری دارد؟

وانت و تحویل محلی


一 برنده: این یک قرعه کشی است. هر دو سیستم عامل انعطاف پذیری محاسبات حمل و نقل سفارشی را در اختیار شما قرار می دهند.
12. سرعت و عملکرد صفحه

و هر دو ابزاری را برای ایجاد یک فروشگاه بارگیری سریع در اختیار شما قرار می دهند.

با استفاده از ، شما مسئولیت بهینه سازی فروشگاه را بر عهده خواهید داشت. این شامل انتخاب حضانت خوب و ایجاد شبکه تحویل محتوا () است. تا زمانی که در بهترین حضانت سرمایه گذاری کنید ، می توانید به سرعت فروشگاه را بارگیری کنید.

میزبان شما را برای شما انجام می دهد ، بنابراین باید به بهینه سازی عملکرد آن اعتقاد داشته باشید. همچنین در برای بهبود زمان بار جهانی ساخته شده است.

一 برنده: این یک قرعه کشی است. برای ایجاد یک فروشگاه بارگیری سریع می توانید از دو سیستم عامل استفاده کنید.
13. عملکرد سئو

بدیهی است که برای هر فروشگاه تجارت الکترونیکی ضروری است ، زیرا ترافیک ارگانیک نقش مهمی در موفقیت فروشگاه شما خواهد داشت.

برای دو سیستم عامل ، ممکن است در نهایت به برنامه های شخص سوم اعتماد کنید تا کنترل بیشتری بر سئو فروشگاه به شما بدهد.

/ دارای افزونه های سئو رایگان و پولی محبوب مانند ::

سئو
ریاضیات
سئو چندگانه
چارچوب سئو
خجالتی

بسیاری از فروشگاه ها در پلاگین های رایگان می توانند بسیار خوب باشند و حتی پرداخت پلاگین بسیار مقرون به صرفه است.

همچنین کنترل بیشتری را در مورد سئو نیت و گریت ، مانند ساختار وب سایت شما فراهم می کند.

با استفاده از ، اگر فروشگاه را به طور جدی بهینه کنید ، به یک برنامه شخص سوم نیز نیاز دارید. با این حال ، شما به اندازه گزینه های زیادی ندارید و ممکن است برنامه بسیار گران باشد. به عنوان مثال ، محبوب ترین برنامه است. این نرم افزار به این دلیل است که همه چیز را برای شما انجام می دهد.

از نظر تهیه نسخه پشتیبان از ، ممکن است لازم باشد برای برنامه های مانند نسخه طراحی سایت در اصفهانپشتیبان از عقب بپردازید تا اطمینان حاصل کنید که همیشه یک کپی از داده های فروشگاه دارید. طبق فروشگاه شما ، این هزینه از 3 تا 99 دلار در هر ماه متغیر است ، بنابراین حتی اگر به روزرسانی های پردازش ، هزینه های نگهداری ممکن است افزایش یابد.
برنده : . یکی از مزایای این است که شما را برای نگهداری بسیاری برای شما انجام داده است. با کمک ، شما باید به روزرسانی ها را انجام دهید (یا برای کسی برای کسی هزینه کنید). با این حال ، پشتیبان گیری گران تر از است ، این همان چیزی است که شما باید هنگام بودجه در نظر بگیرید.
7. انزال

مقیاس پذیری به توانایی شما در پردازش تعداد زیادی از محصولات و/یا شرایط ترافیکی زیاد برای بستر الکترونیکی شما اشاره دارد.

هر دو سیستم عامل می توانند برای اداره فروشگاه های بزرگ در مقیاس گسترش یابد ، اگرچه ممکن است برای گسترش به تخصص فنی بیشتری نیاز داشته باشد.
طراحی سایت در اصفهان طراحی سایت در اصفهانهایی که بیشترین اعتبار را دارند.

🏆 برنده: این یک قرعه کشی است. و هم می توانند فروشگاه های بزرگ را برای اداره بسیاری از محصولات گسترش دهند.
8. گزینه های پشتیبانی

از آنجا که یک پروژه منبع باز رایگان است ، شما قادر نخواهید بود به طور مستقیم به نمایندگان پشتیبانی اختصاصی مانند خدمات پرداخت شده دسترسی پیدا کنید. در مقابل ، شما باید به حمایت جامعه اعتماد کنید. خوشبختانه ، از آنجا که و بسیار محبوب هستند ، پیدا کردن کمک آسان است.

علاوه بر این ، اگر پسوندهای پیشرفته خریداری می کنید ، می توانید مستقیماً از توسعه دهندگان پشتیبانی کنید. به عنوان مثال ، اگر را برای خریداری می کنید ، می توانید مستقیماً از تیم پشتیبانی کنید.

به عنوان یک سرویس پرداخت شده ، اشتراک شما به شما امکان می دهد به پشتیبانی مستقیم کارمندان (مانند گپ زنده) دسترسی پیدا کنید ، که این یک امتیاز خوب است. برای برنامه های سوم ، باید مستقیماً از توسعه دهندگان برنامه پشتیبانی کنید.

🏆 برنده: به دلیل کانال های پشتیبانی مستقیم خود یک مزیت دارد. با این حال ، به دلیل پشتیبانی جامعه ، دریافت کمک هنوز هم آسان است.
9. عملکرد چند زبانه

وردپرس و بسیار دوستانه هستند. می توانید چندین افزونه محبوب را برای تبدیل فروشگاه خود به زبان های نامحدود ، از جمله محلی سازی کامل و سوئیچ های ارز پیدا کنید. برخی از گزینه های خوب عبارتند از:

(آموزش ما)

شامل یک ویژگی است ، به شما اجازه می دهد تا با حداکثر پنج زبان یک فروشگاه ایجاد کنید بشر شما می توانید به صورت دستی ترجمه را اضافه کنید ، یا می توانید از یک برنامه ترجمه سوم برای ترجمه استفاده کنید تا به شما در تولید ترجمه کمک کند.

🏆 برنده: . به شما امکان می دهد از زبانهای نامحدود استفاده کنید و انعطاف پذیری بیشتری را برای مدیریت ترجمه در اختیار شما قرار می دهد.
10. تنظیمات مالیاتی

و هر دو ابزار برای کمک به شما در جمع آوری نرخ مالیات دقیق دارند.

خدمات مالیاتی رایگان خود را برای محاسبه خودکار نرخ مالیات دقیق ارائه می دهد. این سرویس از بیش از 30 کشور /منطقه از جمله ایالات متحده و بیشتر اروپا پشتیبانی می کند.

همچنین شامل برخی از تنظیمات ساخته شده و پشتیبانی از راه حل های شخص ثالث مانند و است.

شامل انتخاب تخصیص مالیات ساخته شده در ایالات متحده و کانادا و همچنین انتخاب برای تعیین تعویض مالیاتی سفارشی برای مناطق مختلف است. مانند ، می توانید با استفاده از برنامه های به یا نیز متصل شوید.

🏆 برنده: این یک قرعه کشی است. هر دو سیستم عامل بسیار انعطاف پذیر هستند و هر دو گزینه های مالیاتی خودکار را در اختیار شما قرار می دهند.
11. پیکربندی و هزینه حمل و نقل

و هر دو گزینه حمل و نقل انعطاف پذیر را از طریق توابع ساخته شده یا به احتمال زیاد اجزای اضافی و ادغام اضافی سوم ارائه می دهند.

طراحی سایت در اصفهان

خرید

کلاس حمل و نقل روش های مختلفی برای رسیدگی به پرداخت دارد. سرویس پرداخت خود را ارائه می دهد ، که می تواند به طور پیش فرض فعال شود و “تشویق” شما از این گزینه پیش فرض را تشویق می کند. شما می توانید از دروازه های مختلف استفاده کنید ، اما هزینه های پردازش معمولی ارائه دهنده را به شما شارژ می کند. این هزینه 2 ٪ است و بالاترین برنامه سطح به 0.50 ٪ کاهش می یابد.

اگر مایل به پرداخت این هزینه هستید ، از صدها دروازه دیگر پشتیبانی می کند -لیست کامل در اینجا.

بدون هزینه معاملاتی از پرداخت دستی (پول نقد یا چک) پشتیبانی می کند. همچنین می توانید از طریق دروازه سوم (مانند تجارت ) مانند ارزهای رمزنگاری شده به گزینه های دیگر دسترسی پیدا کنید.

️ ️ [ [ _]

✔️

[ _] 100+

100+

درگاه پورتال سوم –
[ _] [ _] [ _] [ _]
اضافی هزینه

2.0 ٪ (یا 1 ٪/0.50 ٪)
🏆 برنده: . هر دو این ابزارها از بسیاری از درگاه های پرداخت بزرگ و کوچک پشتیبانی می کنند ، اما برنده شده است ، زیرا نیازی به پرداخت هزینه های اضافی برای استفاده از دروازه های پرداخت شخص سوم نیست.
5. گزینه های تأیید کننده و طراحی

می توانید طراحی فروشگاه را از طریق دو روش اصلی طراحی کنید:

موضوع

نصب پس از موضوع نصب ، معمولاً می توان از ویرایشگر زمان واقعی غیر کد استفاده کرد که به نظر می رسد:

اگر می خواهید از گزینه های ارائه شده توسط موضوع پیشی بگیرید ، می توانید افزونه طراحی را نصب کنید. به عنوان مثال ، اگر از استفاده می کنید ، می توانید به دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید از آن برای ساخت یک پنجره پاپ برای فروشگاه خود استفاده کنید.

همان روش اصلی را که طراحی شده است ارائه می دهد ، و انعطاف پذیری شما به اندازه مناسب نیست.

شما می توانید با موضوع اصلی شروع کنید ، و سپس از ویرایشگر طراحی استفاده کنید تا طراحی سایت در اصفهانبه صورت سفارشی (فقط در نوار کناری):

برای دریافت انعطاف پذیری بیشتر ، همچنین می توانید برخی از برنامه های سازنده را پیدا کنید ، به شما امکان می دهد صفحات محصول را سفارشی کنید یا پاپ آپ ایجاد کنید. با این حال ، شما مانند انعطاف پذیری طراحی مشابه ارائه شده توسط نیستید.

🏆 برنده: . اگرچه یک روش مشابه را ارائه می دهد ، انعطاف پذیری بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.
6. مسائل مربوط به عملیات و نگهداری و هزینه ها

اگر از استفاده می کنید ، مسئولیت حفظ فروشگاه را بر عهده خواهید داشت ، که عمدتاً شامل به روزرسانی نرم افزار اصلی و نام گسترده است. بروزرسانی ساده است -فقط باید روی چند دکمه کلیک کنید. با این حال ، گاهی اوقات ممکن است مشکلات سازگاری وجود داشته باشد ، بنابراین شما معمولاً باید مراقب باشید و از وب سایت برای به روزرسانی ایمن فروشگاه استفاده کنید.

همچنین باید مطمئن شوید که از نسخه پشتیبان تهیه شده اید ، می توانید از افزونه هایی مانند یا استفاده کنید.

اگر خودتان نمی خواهید این عملیات را انجام دهید ، می توانید برای یک میزبانی از وردپرس (معمولاً 30 دلار در ماه) هزینه میزبانی (معمولاً 30 دلار در ماه) بپردازید. 100 تا 150 دلار در ماه).

از استفاده کنید ، نیازی به نگرانی در مورد حفظ ندارید_️

کوپن/تخفیف

️ [ _]
محاسبه حمل و نقل
] _]

محاسبه مالیات

طراحی سایت در اصفهان [] _]
✔]

]

✔️

✔️

️ [ _]
[ _] [️ [ _]
گزارش

موبایل
[] [] []

]

تفاوت بین آنها در حال اضافه کردن توابع است.
این “برنامه ها” را صدا می کند.

برای و ، بیش از 58،000 پلاگین رایگان را در . پیدا خواهید کرد ، و هزاران پلاگین بالا در بازارهای دیگر مانند وجود دارد. همه این افزونه ها در تجارت الکترونیکی متمرکز نیستند ، اما نکته اصلی این است که شما انعطاف پذیری زیادی دارید.

برای ، بیش از 5،700 برنامه کاربردی پیدا خواهید کرد ، که این امر شما را بسیار انعطاف پذیر می کند ، اگرچه بسیار پایین تر از و است.
برنده : . اگرچه این دو سیستم عامل تمام کارکردهای اصلی مورد نیاز برای ایجاد فروشگاه های الکترونیکی را در اختیار شما قرار می دهند ، دارای اجزای اضافی بیشتر و آداب و رسوم دسترسی مستقیم به کد است.
4. روش پرداخت

روش های زیادی را برای رسیدگی به پرداخت در اختیار شما قرار می دهد. اول از همه ، این سرویس رسمی پرداخت خود را ارائه می دهد ، که انگیزه را فراهم می کند. با این حال ، هنگامی که ما این مقایسه را می نویسیم ، خدمات رسمی فقط برای بازرگانان در ایالات متحده قابل اجرا است.

علاوه بر این ، به شما امکان می دهد از افزونه ها برای ادغام با صدها دروازه دیگر استفاده کنید. شما می توانید پلاگین های یکپارچه رسمی مانند ، و . را پیدا کنید ، اما می توانید بسیاری از مراحل گسترش حزب سوم را برای دروازه های پرداخت کوچکتر (از جمله ارائه دهندگان محلی) پیدا کنید.

علاوه بر پرداخت کارت بدهی و کارت اعتباری ، همچنین سایر روشهای پرداخت را امکان پذیر می کند ، یعنی ارزهای رمزنگاری شده ، پول نقد حمل و نقل ، چک و غیره. برنامه قیمت گذاری زیر:
: بهترین پلت فرم تجارت الکترونیکی در [] کدام است؟ 1

این قیمت ها طراحی سایت در اصفهانفقط برای نرم افزار اصلی قابل اجرا است. همچنین ممکن است بخواهید هزینه برنامه های فروشگاهی عالی را بپردازید ، چند دلار در ماه به بیشتر. به عنوان مثال ، یک برنامه محبوب 30 دلار در ماه هزینه دارد.

قیمت بین پلاگین با سطح بالا و برنامه – مهم است. – معمولاً یک پرداخت یک زمان است و برای حفظ پشتیبانی/به روزرسانی می توان تجدید اختیاری را انجام داد. با این حال ، برنامه هزینه های ماهانه را انجام می دهد و ممکن است با گذشت زمان افزایش یابد.

شما همچنین ممکن است به یک موضوع بالا نیاز داشته باشید.
برنده : . اگرچه متغیرهای زیادی وجود دارد ، برای اکثر مردم ، ارزان تر خواهد بود. همچنین به شما امکان می دهد در طولانی مدت از هزینه های مکرر خودداری کنید.
2. استفاده آسان از

هنوز هم برای استفاده از غیر توسعه دهندگان آسان است ، اما روند تنظیم آن فنی تر از است.

برای ایجاد یک فروشگاه ، برای خرید میزبانی شبکه نیاز دارید:

.
نرم افزار وردپرس را نصب کنید.
افزونه را در وردپرس نصب کنید.
تنظیمات مناسب را برای پیکربندی فروشگاه خود مشاهده کنید.

پس از انجام این کار ، می توانید فروشگاه مدیریت هیئت مدیره ابزار دوستانه را مدیریت کنید:

وقتی محصولی را اضافه می کنید ، از این رابط برای انجام این رابط استفاده خواهید کرد. :
– –
1.
2.برای ایجاد یک فروشگاه ، تمام کاری که باید انجام دهید ثبت حساب است و سپس جادوگر تنظیم ساده را دنبال کنید. در طی چند دقیقه ، می توانید فروشگاه مدیریت فروشگاه را مانند این مدیریت کنید:
3.: [سال] کدام یک از بهترین پلت فرم تجارت الکترونیکی است؟ 2

آثاری که محصولات را به اضافه می کنند تقریباً برابر با هستند:
محصول –

برنده: . اگرچه غیر توسعه دهندگان هنوز هم می توانند به دسترسی پیدا کنند ، اما آسان ترین ویژگی های است و مزایایی در این زمینه دارد.
3. عملکرد و پلاگین –

از نظر عملکردهای اصلی – ، و هر آنچه را که انتظار دارید فراهم می کند. این یک تجزیه سریع است:

خرید

محصول فیزیکی

_️

محصولات متغیر

محصول دیجیتال طراحی سایت در اصفهان✔] _]

سبد خرید

چک+پرداخت دروازه پرداختانعطاف پذیری ، در عین حال ، می تواند کارها را به اندازه کافی ساده کند ، به طوری که افراد غیر توسعه دهنده می توانند از آن برای ایجاد یک فروشگاه کامل و امن الکترونیکی ایمن استفاده کنند.

ایجاد فروشگاه و ایجاد از فروشگاه های الکترونیکی.

یک پروژه منبع باز است ، می توانید آن را در بازداشت شبکه خود نصب کنید و یک ابزار حضانت منبع بسته است.

این بدان معنی است که شما نمی توانید به تمام کدهایی که انگیزه فروشگاه را فراهم می کند دسترسی پیدا کنید ، و همچنین نیازی به میزبانی خود نرم افزاری ندارید. در عوض ، پردازش همه چیز را برای شما تنظیم می کند تا فقط نیاز به ثبت حساب داشته باشید و شروع به اضافه کردن یک محصول کنید.

این منبع بسته ، مزیت اصلی روش میزبانی سادگی است. شما می توانید یک فروشگاه را بدون نصب هر نرم افزاری ایجاد کنید ، و نیازی به مسئولیت نگهداری یا محافظت از فروشگاه برای کنترل همه اینها برای شما نیست.

با این حال ، وزن گیری انعطاف پذیری و بار ارائه شده توسط ابزارهای منبع باز مانند است. در مقابل ، شما فقط می توانید به ویژگی های خاصی که می توانید برای دسترسی خود دسترسی پیدا کنید ، دسترسی پیدا کنید.

اگرچه شما می توانید وب سایت خود را از طریق برنامه و موضوع خود سفارشی کنید ، اما نتوانسته اید به طور مستقیم دامنه کد فروشگاه را ویرایش کنید.

علاوه بر این ، ممکن است گران تر از باشد ، اگرچه فروشگاه شما در واقع متغیرهای زیادی دارد.
در بستر الکترونیکی باید به دنبال چه چیزی باشید؟

انتخاب پلت فرم مناسب – برای موفقیت در فروشگاه شما ضروری است. این بر تجربه خرید شما برای بازدید کنندگان ، چگونگی ساده کردن فرآیند مدیریت پشتی ، روش بازاریابی و غیره تأثیر خواهد گذاشت. این همچنین بر هزینه شما تأثیر می گذارد ، زیرا برخی از سیستم عامل ها نسبت به سایر سیستم عامل ها گران تر هستند.

هر سکویی که انتخاب می کنید نیز دارای درجه قفل قابل توجهی است. اگرچه می توان از به مهاجرت کرد (برعکس) ، این یک روند دردناک و زمان است.

بنابراین ، شما باید از روز اول سکوی مناسب را انتخاب کنید.

هنگام انتخاب پلتفرم ، باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

بودجه خود را.
استفاده از سکویی که انتخاب می کنید آسان است.
توابع و انعطاف پذیری که می توانید از طریق سیستم عامل بدست آورید.
دروازه پرداختی که می توانید استفاده کنید (به خصوص وقتی یک دروازه محلی خاص مورد نیاز است).
ادغام با خدمات حزبی سوم برای عملکرد ، مدیریت موجودی ، حسابداری و غیره استفاده می شود.
طراحی سایت در اصفهان
وقتی این دو ابزار را با هم مقایسه می کنیم ، ما روی همه این دسته ها و غیره تمرکز خواهیم کرد.
: مقایسه مفصل

اکنون ، بیایید یک مقایسه خرید در مقابل خرید را شروع کنیم. ما این دو سیستم عامل را در 14 حوزه کلیدی مقایسه خواهیم کرد.
1. قیمت

قیمت گذاری ممکن است دشوار باشد زیرا هر سیستم عامل متغیرهای زیادی دارد. با این حال ، به طور کلی ، برای اکثر مردم ارزان تر خواهد بود.

شما فقط به سه چیز نیاز دارید تا یک فروشگاه را باز کنید:

نام دامنه. بسیاری از صاحبخانه ها این موارد را به صورت رایگان ارائه می دهند ، یا هزینه سالانه حدود 10 دلار است.
میزبان مجازی. این بزرگترین هزینه اصلی است. فروشگاه های کوچک ممکن است 10 دلار در هر ماه داشته باشند ، اما فروشگاه های بزرگ با بسیاری از محصولات به میزبان گران تر نیاز دارند.
. خود نرم افزار رایگان است.

این هزینه های سیستم عامل اصلی – است -اما ممکن است بخواهید برخی از پلاگین های سوم را اضافه کنید ، که ممکن است هزینه آن باشد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید به دسترسی پیدا کنید ، باید را با قیمت 49 دلار خریداری کنید. سایر افزونه های معمولاً حدود 20 تا 80 دلار هزینه دارند ، اما دامنه افزونه هایی مانند اشتراک (برای پرداخت منظم) حدود 200 دلار آمریکا است.

شما همچنین ممکن است به یک موضوع بالا نیاز داشته باشید ، معمولاً حدود 60 دلار هزینه دارد.

•برای ایجاد یک فروشگاه ، فقط به دو چیز نیاز دارید:

•نام دامنه.
•سرویس .

•برخلاف ، رایگان نیست. تا زمانی که فروشگاه شما فعال باشد ، باید هزینه های مکرر ماهانه را پرداخت کنید -می توانید آن را مشاهده کنیدمیزبان

شروع

: بهترین پلتفرم الکترونیکی در سال 2024 کدام است؟

(_]
بروزرسانی: 29.05.22

7 نظرات

فروشگاه آسان نیست. این راهنما به شما کمک می کند تا با مقایسه و (دو سیستم عامل محبوب الکترونیکی) انتخاب کنید.

تلاش کنید بین انتخاب کنید.

تعداد سیستم عامل های کمک به شما در ایجاد فروشگاه های الکترونیکی در حال رشد است ، اما اگر به داده ها نگاه کنید ، این دو محبوب ترین راه حل ها در سال 2024 برای ایجاد فروشگاه های آنلاین هستند. در رده اول قرار می گیرد ، در حالی که با حدود 18 ٪ در رده دوم قرار دارد ( در رده سوم قرار دارد و مقام سوم حدود 9 ٪ است).

یک پلاگین نرم افزاری وردپرس منبع باز – است ، و پلت فرم مستقل الکترونیکی خود است.

به طور کلی ، این روش های مختلف بدان معنی است که انعطاف پذیری بیشتری را نسبت به به شما می دهد و استفاده از ساده تر است. با این حال ، ما باید خودمان را هدایت کنیم -برای درک اطلاعات بیشتر در مورد این نتیجه گیری ها ، باید به خواندن مقایسه کامل خود ادامه دهید.

در این مقاله ، ما را با یکدیگر مقایسه خواهیم کرد تا به شما در انتخاب بهترین پلتفرم الکترونیکی فروشگاه در سال 2024 و بعد کمک کند.
از این راهنمای کامل برای ایجاد یک فروشگاه
دایرکتوری استفاده کنید

نمای کلی
چه چیزی را باید در پلتفرم الکترونیکی جستجو کنید؟
: مقایسه دقیق
1. قیمت
2. استفاده آسان از
طراحی سایت در اصفهان3. عملکرد و پلاگین
4. روش پرداخت
5. گزینه های شخصی سازی و طراحی و گزینه های طراحی گزینه های طراحی
6. مشکلات و هزینه های نگهداری و هزینه ها
7. قابل استخراج
8. گزینه پشتیبانی
9. عملکرد چند زبانه
10. تنظیمات مالیاتی
11. پیکربندی حمل و نقل و حمل و نقل و حمل و نقل و حمل و نقل هزینه
12. سرعت و عملکرد صفحه
13. عملکرد
14. امنیت
: کدام یک را انتخاب کنید؟

نمای کلی
صفحه اصلی

همانطور که در داده های بالا مشاهده می کنید ، محبوب ترین روش برای ایجاد فروشگاه های الکترونیکی در سال 2024 است.

یک بستر مستقل الکترونیکی نیست. در مقابل ، این یک پلاگین وردپرس است. اگر با وردپرس آشنا نیستید ، این محبوب ترین روش برای ایجاد یک وب سایت و تأمین قدرت برای 40 ٪ از کل وب سایت های اینترنت است.

برای شروع یک فروشگاه با ، ابتدا باید نرم افزار وردپرس را در میزبانی شبکه نصب کنید. سپس می توانید – را به وردپرس اضافه کنید تا وب سایت خود را به یک فروشگاه الکترونیکی کامل و کامل تبدیل کنید.

مانند وردپرس ، یک پروژه منبع باز رایگان است ، به این معنی که هر کسی می تواند کد خود را بارگیری ، ویرایش یا کپی کند. این تیمی در پشت -. و است.
طراحی سایت در اصفهان
گزاره ارزش عالی انعطاف پذیری و بار آن است. اگرچه خود یک پلاگین وردپرس است ، اما می توانید هزاران مقام و پلاگین های سوم را پیدا کنید. شما می توانید از این افزونه ها برای بهبود تجربه خرید فروشگاه ، تبلیغ بهتر فروشگاه ، اتصال سایر ابزارها و کنترل بیشتر در فروشگاه استفاده کنید.

همچنین می توانید از موضوع برای کنترل ظاهر فروشگاه استفاده کنید. ده ها هزار مضمون سازگار با را برای یک سری از زمینه های مختلف پیدا خواهید کرد.

اگر نمی توانید پلاگین پیش ساخته را پیدا کنید -در یا موضوعی که باید تکمیل کنید ، می توانید به کد اصلی فروشگاه نیز دسترسی پیدا کنید ، به این معنی که می توانید ویرایش مستقیم خود را (یا توسعه دهندگان اشتغال انجام دهید برای شما کارهایی انجام دهید تا

به طور کلی ، بسیار محبوب است زیرا رایگان است و کامل را ارائه می دهدوبلاگ

طراحی
بازاریابی
توسعه
تجارت
وردپرس

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *